رفتن به مطلب

مشکل در کامل حذف نشدن اپلیکشن ها

ارسال‌های توصیه شده

درود

یه مشکلی هست وقتی اپلیشکن هارو حذف میکنم اونایی که تو ساید بار بوده از ساید بار نمیرن و اونایی که دکمه دارن مثل دکمه ترویج به مطلب کانتکت و یکی دوتا اپ دیگه دکمه هاشون از بین نمیره

واسه رفع این مشکل باید چیکار کنم؟

ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

منظورتون قسمت app & modules هست؟ بعد حذف برنامه ها تو سایدبار اون قسمت که برنامه ها رو نصب میکنیم دوباره برنامه ها نشون داده میشه برای نصب.همینکه حذفشون کنید و این قسمت نشون داده بشن حله.

لینک ارسال

منظورتون قسمت app & modules هست؟ بعد حذف برنامه ها تو سایدبار اون قسمت که برنامه ها رو نصب میکنیم دوباره برنامه ها نشون داده میشه برای نصب.همینکه حذفشون کنید و این قسمت نشون داده بشن حله.

نه داخل خود انجمن

الان اگه چک کنین میبینین گروپ رو حذف کردم اما داخل ساید بار صفحه اصلی باز هم هست و یکی دوتا مورد دیگه

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت
لینک ارسال

هاست از پارس پک هست 

Spam Monitoring Service Error

The last call to the Spam Monitoring Service resulted in an error (Fatal error: Uncaught ex). If the problem persists, you may wish to contact technical support for assistance
این ارور در صفحه پنل اصلی مشاهده میشه
و یه ارور دیگه هم در صفحه نصب هوک ها
لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

نه این ارور مهم نیست.تو صفحه ی هوک ها چه اروری میده؟

اگر برنامه ای رو غیر فعال کردی هوکش رو هم باید غیر فعال کنی.

لینک ارسال

نه این ارور مهم نیست.تو صفحه ی هوک ها چه اروری میده؟

اگر برنامه ای رو غیر فعال کردی هوکش رو هم باید غیر فعال کنی.

Warning: Illegal string offset 'hook_php_version_min' in/home/kywclt/domains/cafe2nafare.ir/public_html/forum/admin/applications/core/modules_admin/applications/hooks.php on line 3361

Warning: Illegal string offset 'hook_php_version_max' in/home/kywclt/domains/cafe2nafare.ir/public_html/forum/admin/applications/core/modules_admin/applications/hooks.php on line 3361

Warning: Illegal string offset 'required_applications' in/home/kywclt/domains/cafe2nafare.ir/public_html/forum/admin/applications/core/modules_admin/applications/hooks.php on line 3375

مشکل از یکی از هوک ها هست که اختلالی به وجود نیاورده تو سیستم و نصب هوک ها

دوباره برنامه سوشیال گروه رو نصب کردم میخوام NEW GROUPاز ساید بار چپ صفحه اصلی کنار بره باید چیکار کنم؟

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

کل هوک ها رو غیر فعال کنید و تک تک فعال کنید ببینید مشکل از کدوم مورد هست.برای سوالات دیگه تاپیک جدید بزنید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...