رفتن به مطلب

سوال در مورد اسکریپت شبکه های اجتماعی

PRISON BREAK

ارسال‌های توصیه شده

به نظر من شما هر دوتا رو نصب کن ببین با کدومش راحت تری همون رو استفاده کن.

مثل اینکه بگیم XenForo یا IPB

نسخه های انگلیسی که به اندازه ی موهای سر (البته شخص کچل نباشه :D ) اسکریپت جامعه مجازی وجود داره  و اکثرشونم مدرن و جالب ولی خوب داستان اینجاست خیلیاشون اصلا بین ایرانیا شناخته نشدن و یا اینکه جدید هستن.در مورد سوشل تولز اطلاعی ندارم ولی phpfox اسکریپت خوبیه و پشتیبانی خوبی هم داره.

:D بله نسخه ها که بینهایته ولی خوب این سه تا بیشتر تعریف شده بود ازش :give_rose:

شیر ترانیکس واسه سلام دادن هم از ادم پول میخواست :DD:

کاملا قیدشو زدم

احتمالا یا سوشیال انجین میریزم یا پی اچ پی فاکس

تشکر از زحمتی که واسه تاپیک کشیدی سعید جان :wink1:

بین سوشیال انجین و پی اچ پی فاکس درکل: سوشیال انجین به سئو و امنیت و انعطاف پذیری معروفه و پی اچ پی فاکس به پایداری و آسانی در راه اندازی (درواقع نیاز کمتری به اطلاعات فنی داره)، از طرف دیگه پی اچ پی فاکس کلی پشتیبان فارسی داره هر کدوم هم محصولات بومی خاصی دارن و نسخه های فارسی سازی شده متفاوتی وجود داره بعضی رایگان بعضی پولی و... ولی سوشیال انجین به صورت جدی تو زبان فارسی چندان مورد توجه نبوده و خوب خوده من تازه یکساله پشتیبانیش رو عهده دار شدم تو این مدت هم افزونه های فارسی و بومی ضروری مثل شمسی ساز ، درگاه و... رو ایجاد کردیم خلاصه در واقع بین یه سیستم جوان و یه سیستم جا افتاده دارین انتخاب می کنید از نظر من هر کدوم رو هم که انتخاب کنید ضرر نمی کنید یکی منابع فارسی داره اما تقریبا اشباع شده و دیگه برای متمایز شدن باید زحمت زیادی توش کشید و دیگری جوان و می تونید جز پیشگامانش باشید.

با این توصیفات فک کنم دیگه باید سوشیال انجین رو انتخاب کنم  :DD:

محمد جان پشتیبانی 24 انجام میگیره ؟ :mocking:

شوخی کردم تنها دغدغم اینه که یه وقت یه جا اشتباه کنم و همچیو بریزم بهم به همین خاطر موندم کدوم رو انتخاب کنم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 20
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

@@محمد عنبرستانی نسخه دمویی که از اسکریپت سوشیال انجین تهیه کردید و در امضای شما هست واقعا جای تقدیر داره خیلی عالی شده

شما لطف دارین به قول معروف چشماتون قشنگ می بینه می خواستم روش بیشتر کار کنم مثلا چندتا فونت بزارم و ... اما وقت نشده انشاالله بعد از اتمام کار های ترجمه نسخه جدید سوشیال انجین قالب های بیشتری میزارم

سلام! به نظر من کاملترین اسکریپت تا بحال Phpfox هست که همه امکاناتی که در نظر داشته باشید رو در اختیار داره و حتی رایگان می توانید تهیه کنید.   مساله مهم این هست که کسانی که از Phpfox استفاده می کن

ذکر این نکته هم هست که گوگل با پی اچ پی فاکس مشکل داره

سئو phpfox اصلا خوب نیست

لینک ارسال

ذکر این نکته هم هست که گوگل با پی اچ پی فاکس مشکل داره

سئو phpfox اصلا خوب نیست

ممنون علی جان یه قدم دیگه به سوشیال انجین نزدیک شدم :give_rose:

لینک ارسال

من همه سعی در پاسخ گویی صحیح و سریع هستش :) از نظر بهم ریخین و خراب کردن که یه امر عادی هستش. پیشنهاد می کنم ابتدا یه مدت روی لوکال تستش کنید و روی همون لوکال هم بهترین حالت رو ایجاد کنید و بعدش همونو آنلاین کنید. ما از اونجا که شرکت سازنده سوشیال انجین کپی رایتی روی اسکریپتش نمی ذاره مشکلی با نصب لوکال نداریم.

لینک ارسال

@@محمد عنبرستانی نسخه دمویی که از اسکریپت سوشیال انجین تهیه کردید و در امضای شما هست واقعا جای تقدیر داره

خیلی عالی شده

لینک ارسال

شما لطف دارین :) به قول معروف چشماتون قشنگ می بینه :) می خواستم روش بیشتر کار کنم مثلا چندتا فونت بزارم و ... اما وقت نشده انشاالله بعد از اتمام کار های ترجمه نسخه جدید سوشیال انجین قالب های بیشتری میزارم ...

لینک ارسال

سلام!

به نظر من کاملترین اسکریپت تا بحال Phpfox هست که همه امکاناتی که در نظر داشته باشید رو در اختیار داره و حتی رایگان می توانید تهیه کنید.

مساله مهم این هست که کسانی که از Phpfox استفاده می کنند میگن که خیلی سنگین هست و روی دیتابیس زیاد فشار میاره، ولی کسی تا بحال تنظیمات Phpfox رو بدرستی انجام نداده که بدونه واقعا سنگین هست یا نه، چون همه این تنظیمات بصورت پیشفرض غیرفعال هست و باید خود شخص با توجه به هاست یا سروری که داره فعال کنه.

موفق باشید.

لینک ارسال

من همه سعی در پاسخ گویی صحیح و سریع هستش :) از نظر بهم ریخین و خراب کردن که یه امر عادی هستش. پیشنهاد می کنم ابتدا یه مدت روی لوکال تستش کنید و روی همون لوکال هم بهترین حالت رو ایجاد کنید و بعدش همونو آنلاین کنید. ما از اونجا که شرکت سازنده سوشیال انجین کپی رایتی روی اسکریپتش نمی ذاره مشکلی با نصب لوکال نداریم.

یک سوال دیگه هم داشتم 

روی سرور لایت اسپید هم جواب میده سوشیال انجین؟

سلام!

به نظر من کاملترین اسکریپت تا بحال Phpfox هست که همه امکاناتی که در نظر داشته باشید رو در اختیار داره و حتی رایگان می توانید تهیه کنید.

مساله مهم این هست که کسانی که از Phpfox استفاده می کنند میگن که خیلی سنگین هست و روی دیتابیس زیاد فشار میاره، ولی کسی تا بحال تنظیمات Phpfox رو بدرستی انجام نداده که بدونه واقعا سنگین هست یا نه، چون همه این تنظیمات بصورت پیشفرض غیرفعال هست و باید خود شخص با توجه به هاست یا سروری که داره فعال کنه.

موفق باشید.

ممنون امیر جان 

خب عزیز با توجه به این که من میخوام از صفر شروع کنم ایا پیشنهاد میکنین که پی اچ پی فاکس رو نصب کنم؟

اموزشاتی در رابطه با تنظیمات هست که برای ماها که از صفر میخوایم شروع کنیم راهگشا باشه؟

لینک ارسال

یک سوال دیگه هم داشتم 

آره محدودیته خاص وجود نداره فقط باید نسخه php لازم مثلا و یه سری از اکستشن ها نصب و فعال باشن که تقربیا رو تمام هاست ها پیشفرض فعال هستن :)

http://support.socialengine.com/php/customer/portal/articles/1649350-socialengine-requirements

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

یک سوال دیگه هم داشتم 

ممنون امیر جان 

خب عزیز با توجه به این که من میخوام از صفر شروع کنم ایا پیشنهاد میکنین که پی اچ پی فاکس رو نصب کنم؟

اموزشاتی در رابطه با تنظیمات هست که برای ماها که از صفر میخوایم شروع کنیم راهگشا باشه؟

شرمنده که دیر جواب میدهم.

اول اینکه من هیچ وقت چیزی رو به کسی پیشنهاد نمی کنم، و همیشه گفتم که آن چیزی را که دوست دارید انتخاب کنید، چون موفق خواهید شد. شاید از اسکریپت خیلی ساده شروع کنید، ولی چون عاشق اسکریپت هستید موفق باشید، ولی شاید هم اسکریپت کاملی را انتخاب کنید، ولی چون بنا به گفته دیگران انتخاب کردید، بعد از مدتی دلسرد شده و حوصله فعالیت نیز نداشته باشید.

برای مثال چون اول راه هستید اینو میگم که من IPB رو که دیدم عاشقش شدم، از کسی هم سوال نکردم، شاید بد از آب در میامد، ولی چون خودم انتخاب کردم، از شانس منم بهترین انجمن ساز بود، که موقع انتخاب هم خبر نداشتم.

در زندگی هم سعی کن اینطور باشی.

در مورد آموزش ها هم باید بگم که بصورت تکمیل هست و حتی آموزش هائی که حتی جائی نخواهی نتوانست پیدا کنی:

http://phpfoxclub.ir/forum/7-%D8%AF%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D9%87-%D8%A7%D9%84%D9%85%D8%B9%D8%A7%D8%B1%D9%81-phpfox/

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...