رفتن به مطلب

سوال در مورد اسکریپت شبکه های اجتماعی

PRISON BREAK

ارسال‌های توصیه شده

درود 

میخواستم ببینم بهترین اسکریپت تو این زمینه چیه؟

سوشیال انجین یا پی اچ پی فاکس؟

ممنون میشم راهنمایی کنین ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 20
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

@@محمد عنبرستانی نسخه دمویی که از اسکریپت سوشیال انجین تهیه کردید و در امضای شما هست واقعا جای تقدیر داره خیلی عالی شده

شما لطف دارین به قول معروف چشماتون قشنگ می بینه می خواستم روش بیشتر کار کنم مثلا چندتا فونت بزارم و ... اما وقت نشده انشاالله بعد از اتمام کار های ترجمه نسخه جدید سوشیال انجین قالب های بیشتری میزارم

سلام! به نظر من کاملترین اسکریپت تا بحال Phpfox هست که همه امکاناتی که در نظر داشته باشید رو در اختیار داره و حتی رایگان می توانید تهیه کنید.   مساله مهم این هست که کسانی که از Phpfox استفاده می کن

درود 

میخواستم ببینم بهترین اسکریپت تو این زمینه چیه؟

سوشیال انجین یا پی اچ پی فاکس؟

ممنون میشم راهنمایی کنین ممنون

اگه یه سیستم بسته میخوای بدون دخالت و دستکاری که phpfox ولی اگه سیستمی میخوای که خودت بتونی کامل روش مدیریت داشته باشی و طبق میلت اونو ویرایش و طرح بندی کنی که سوشیال انجین واقعا یدونس

سوشیال انجین یک سیستم بسیار انعطاف پذیره که با کمی تلاش می تونید اون رو به هر شکلی که خواستید در بیارید. ولی در عین حال بسیار ناپایداره و این ناپایداری هم مربوط به طراحی اون میشه. ناپایداری یعنی این که با کوچکترین اشتباهی کل سیستمتون به هم میریزه و صد البته به علت عدم دانش کافی حل این مشکلات بسیار سخت خواهد بود.

پی اچ پی فاکس از انعطاف پذیری کمتری برخورداره ولی نسبت به سوشیال انجین پایدارتره و این یک حقیقت هست.

ویرایش شده توسط mamadreza
لینک ارسال

اگه یه سیستم بسته میخوای بدون دخالت و دستکاری که phpfox ولی اگه سیستمی میخوای که خودت بتونی کامل روش مدیریت داشته باشی و طبق میلت اونو ویرایش و طرح بندی کنی که سوشیال انجین واقعا یدونس

سوشیال انجین یک سیستم بسیار انعطاف پذیره که با کمی تلاش می تونید اون رو به هر شکلی که خواستید در بیارید. ولی در عین حال بسیار ناپایداره و این ناپایداری هم مربوط به طراحی اون میشه. ناپایداری یعنی این که با کوچکترین اشتباهی کل سیستمتون به هم میریزه و صد البته به علت عدم دانش کافی حل این مشکلات بسیار سخت خواهد بود.

پی اچ پی فاکس از انعطاف پذیری کمتری برخورداره ولی نسبت به سوشیال انجین پایدارتره و این یک حقیقت هست.

ممنون عزیز

در مورد شیرترانیکس هم اگه کسی اطلاعات داشت ممنون میشم بده

لینک ارسال

سوشیال انجین یا پی اچ پی فاکس و یا شیرترانیکس همه سیستم های خوبی هستن و البته یه عالمه اسکریپت فارسی نشده خوب دیگه هم وجود داره مثل elgg و...

من بهت با توجه به سئو و هسته انعطاف پذیر اول شیرترانیکس و بعدش سوشیال انجین رو معرفی می کنم.

البته استفاده از هسته zend در سوشیال انجین خودش باعث افزایش امنیتش هست ولی خوب امنیت اون اسکریپت های رقیب هم بالاست.

در ضمن در سوشیال انجین کاملا پایداره کافیه بلد باشین توش کد نویسی کنید و از پلاگین های سالم استفاده کنید. استفاده از پلاگین های نا سالم و ناقص که نال شده هستن باعث شده بعضی ها فکر کنن ناپایداره. ولی من تو پروژه ای که برای یه سایت داشتم و از پلاگین ها و افزونه های اصلی و پولی استفاده کردم هیچ مشکلی ندیدم. علاوه بر اون داخل سورس هم کلی شخصی سازی کردیم.

شما فکر کن وردپرس رو بلد نباشی و کلی کد های غلط بهش اضافه کنی و در نهایت بگی مشکل از وردپرس هست.

لینک ارسال

سوشیال انجین یا پی اچ پی فاکس و یا شیرترانیکس همه سیستم های خوبی هستن و البته یه عالمه اسکریپت فارسی نشده خوب دیگه هم وجود داره مثل elgg و...

من بهت با توجه به سئو و هسته انعطاف پذیر اول شیرترانیکس و بعدش سوشیال انجین رو معرفی می کنم.

البته استفاده از هسته zend در سوشیال انجین خودش باعث افزایش امنیتش هست ولی خوب امنیت اون اسکریپت های رقیب هم بالاست.

شیر ترانیکس خیلی خوب بود ولی یه مشکلی داشت و اون این بود که تقریبا همه افزونه های کاربردیش پولی بود

و قیمتا هم بالا

میخواستم ببینم واقعا همین طوره و جایی برای افزونه های رایگانش وجود نداره؟

لینک ارسال

افزونه های فارسیش کلا واسه نسخه ۱.۵ هستن ولی نسخه آخر نسخه ۳ هست که تو ایران پشتیبانی نمی شه. درضمن نسخه فارسی موجود که معروف به گلد هست با نسخه سایت اصلی فرق داره یعنی کدهاش شخصی سازی شده حالا نمی دونم بهتر شده یا خیر. اگر شیرترانیکس رو انتخاب می کنید خودتون باید تیم برنامه نویسی داشته باشید.

اما در مورد هزینه ها به سایت پشتبانی حق می دم چرا که واقعا زحمت کشیده من هسته رو بررسی کردم واقعا برانامه نویسی براش زحمت داره تنها ایرادی که به سایت پشتیبانی می شه گرفت اینه که زیاد به پشتیبانی نسخه های جدید تر علاقه مند نیست.

لینک ارسال

شیرترانیکس از لحاظ زیبایی و کاربر پسندی که شما میخواید واقعا درجه یکه اما همینطور که خودتون و اقا محمد هم گفتن یا باید تیم برنامه نویسی داشته باشید یا توانایی مالی برای خرید پلاگین هاش رو داشته باشید با نگاهی هم که من به قیمت هاش انداختم واقعا سنگین بودن

اکثر پلاگین هاشون داخل میکروبلاگ دنبالر استفاده شده اگر برید دنبالر ببینید امکانات فوق العادشو میبینید  مدیریت دنبالر پشتیبان شیرترانیکس تو ایرانه و پلاگین هاشو خودش برای دنبالر تامین میکنه

اگر شما قصدی دارید یا دانش برنامه نویسی نیازه یا پول!

ویرایش شده توسط mamadreza
لینک ارسال

افزونه های فارسیش کلا واسه نسخه ۱.۵ هستن ولی نسخه آخر نسخه ۳ هست که تو ایران پشتیبانی نمی شه. درضمن نسخه فارسی موجود که معروف به گلد هست با نسخه سایت اصلی فرق داره یعنی کدهاش شخصی سازی شده حالا نمی دونم بهتر شده یا خیر. اگر شیرترانیکس رو انتخاب می کنید خودتون باید تیم برنامه نویسی داشته باشید.

اما در مورد هزینه ها به سایت پشتبانی حق می دم چرا که واقعا زحمت کشیده من هسته رو بررسی کردم واقعا برانامه نویسی براش زحمت داره تنها ایرادی که به سایت پشتیبانی می شه گرفت اینه که زیاد به پشتیبانی نسخه های جدید تر علاقه مند نیست.

درسته و پشتیبانی خیلی خوبی هم نداره

فعلا قیدشو زدم یا پپی اچ پی فاکس میگیرم یا سوشیال انجین

میشه یکم مقایسه کنین این دوتا رو؟

ممنون :give_rose:

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

به نظر من شما هر دوتا رو نصب کن ببین با کدومش راحت تری همون رو استفاده کن.

مثل اینکه بگیم XenForo یا IPB

نسخه های انگلیسی که به اندازه ی موهای سر (البته شخص کچل نباشه :D ) اسکریپت جامعه مجازی وجود داره  و اکثرشونم مدرن و جالب ولی خوب داستان اینجاست خیلیاشون اصلا بین ایرانیا شناخته نشدن و یا اینکه جدید هستن.در مورد سوشل تولز اطلاعی ندارم ولی phpfox اسکریپت خوبیه و پشتیبانی خوبی هم داره.

لینک ارسال

درسته و پشتیبانی خیلی خوبی هم نداره

فعلا قیدشو زدم یا پپی اچ پی فاکس میگیرم یا سوشیال انجین

میشه یکم مقایسه کنین این دوتا رو؟

ممنون :give_rose:

بین سوشیال انجین و پی اچ پی فاکس درکل: سوشیال انجین به سئو و امنیت و انعطاف پذیری معروفه و پی اچ پی فاکس به پایداری و آسانی در راه اندازی (درواقع نیاز کمتری به اطلاعات فنی داره)، از طرف دیگه پی اچ پی فاکس کلی پشتیبان فارسی داره هر کدوم هم محصولات بومی خاصی دارن و نسخه های فارسی سازی شده متفاوتی وجود داره بعضی رایگان بعضی پولی و... ولی سوشیال انجین به صورت جدی تو زبان فارسی چندان مورد توجه نبوده و خوب خوده من تازه یکساله پشتیبانیش رو عهده دار شدم تو این مدت هم افزونه های فارسی و بومی ضروری مثل شمسی ساز ، درگاه و... رو ایجاد کردیم خلاصه در واقع بین یه سیستم جوان و یه سیستم جا افتاده دارین انتخاب می کنید از نظر من هر کدوم رو هم که انتخاب کنید ضرر نمی کنید یکی منابع فارسی داره اما تقریبا اشباع شده و دیگه برای متمایز شدن باید زحمت زیادی توش کشید و دیگری جوان و می تونید جز پیشگامانش باشید.

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...