رفتن به مطلب

این چیزایی که میخوام چطوری انجام بدم ؟

ارسال‌های توصیه شده

سلام ، خسته نباشید .

خیلی وقت بود نیومده بودم اینجا !

میخوام یه سری تغییرات تو انجمنم بدم ؛ ازتون راهنمایی میخوام .

1- میخوام توی انجمن کاربر VIP بذارم ، تا اینجاش رو انجام دادم :D   ؛ بعد این کاربر وصل شه به درگاه برای خرید و یا تمدید VIP ، اونم چی درگاه های خارجی ، مثلا پرفکت مانی ؛ بعدشم به این کاربر VIP تو این مدتی که هست یه حساب داشته باشه و برای هر پست یه مبلغی بدم مثلا 0.01$ ، بعدش کاربر بتونه از اون حسابی که تو انجمن داره برداشت کنه به حساب مجازیش ؛ مثلا پرفکت مانی

2- قرار دادن انواع تبلیغات برای فروش ، اپلیکیشن یا مد درست و حسابی برای تبلیغات تو جاهای مختلف انجمن پیدا نکردم که قابلیت Rotating چند بنر رو داشته باشه ، یعنی تو یه جای بنر ، چند تا بنر بذارم و هر بار رفرش یکیش بیاد بالا ؛ بعدشم برای هر قسمت تبلیغات قیمت بذارم و کاربر یا تبلیغ کننده بتونه اون قسمت رو به راحتی بخره .

3- یه بلوک مثل آخرین ارسالی ها بسازم برای یه انجمن خاص ؛ مثلا آخرین گزارشات که آخرین تاپیک های یه انجمن خاص رو نشون بده .

یه سری چیزی های فرعی دیگه هم هست ؛ ولی فعلا این ها برام خیلی ضروریه .

منتظر کمک دوستای گلم هستم  :give_rose:

ممنون :DD:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

تمامی مواردی که می خواید خیلی سفارشی هست به همین دلیل باید بدید براتون مد نویسی کنند.

نکته : لطفا از عنوان بهتری استفاده کنید. ( من بعد)

لینک ارسال

ممنون وحید جان ، داش فرید که کلا نمیاد !

کس دیگه هست برام انجام بده ؟

هزینه چقدر در میاد ؟

لینک ارسال

ببخشید وحید جان ، اینا رو انجام دادم :

با ibEconomy میشه برای هر پست یه امتیازی قرار داد مثلا 0.01 ؛ با این دو تا مشکل دارم ، یک نمیدونم چیکار کنم که این امتیاز فقط زمانی حساب باشه که کاربر تو گروه VIP هست ، بعدی هم چطوری کاربر از اون حساب امتیاز یا به طور اختصاص حساب مالیش برداشت کنه ؛ اگه بشه کاری کرد برای برداشت ، به صورت دستی هم باشه خودم انجام میدم .

در مورد تبلیغات هم به صورت دستی میشه یه کاری کرد ولی مشکل اصلیم اینه که نمیتونم تو جاهای مختلف بنر بذارم ، زیر هر بنر هم یک نوشته باشه برای قیمت بنر ، روی اون نوشته کلیک کنی بره تو یه صفحه ی دیگه که اطلاعات پرداخت باشه و یه فرم برای ثبت بنر ، بعد از ثبت ؛ از مدیریت بررسی بشه و در نهایت بنر قرار داده بشه .

فکر کنم این کار عملی باشه ، ولی خودم نمیدونم از کدوم مد یا هوک استفاده کنم .

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...