رفتن به مطلب

مشکل در نصب درگاه پرداخت پی لاین

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان. خسته نباشید. اول بگم که من همیشه حسابی در مورد سوالم در سایت شما جستجو می کنم و اگر جوابی پیدا نکم بعد سوالم رو مطرح می کنم.

سوالم اینه که درگاه پی لاین در فهرست درگاه های پرداخت ظاهر نمیشه تا نصب و تنظیمش کنم.

من همه فایل هارو در مسیر خودشون آپلود کرد. فایل xml رو هم در قسمت نصب هوک ها فعال کردم و الان درگاه پی لاین در لیست هوک ها هست. چند بار ری کش کردم. ولی فایده نداشت. 

لطفا برای رفع این مشکل راهنمایی فرمایید. 

با سپاس فراوان

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

تو صفحه ی دانلودش توضیح داده شده.یه درگاه همینجوری ایجاد کنید سپس پی لاین رو تو لیست مشاهده میکنید. ازهمون manual payment یه درگاه همینجوری بسازید حله.

لینک ارسال

با عرض سلام و تشکر از شما.

الان همه چی به نظر درسته، یعنی پی لاین نصب شده، واحد پول هم در پی لاین و در 

Settings: Store & Client Area

هر دو روی ریال هست. دوصفر 00 هم از مبلغ ها حذف شده. حداقل مبلغ خرید هم در Minimum order amount روی 10000 ریال گذاشتم.

ولی باز هم این پیغام خطا مشاهده میشه و خرید انجام نمیشه:

ما نتوانستیم خریدی را که مبلغ آن بسیار زیاد است را انجام دهیم!

ممنون میشم اگر راهنمایی کنید چطور این اشکال رو برطزف کنم.

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

یک 0 دیگه به مبلغ اضافه کن

لینک ارسال

یک 0 صفز هم به حداقل مبلغ خرید اضافه کردم ولی فایده نداشت. وقتی قیمت محصول رو پایین تر از حداقل مبلغ تراکنش قرار میدیم ، پیغام میده: حداقل مبلغ خرید فلانقدر است (که این درسته)

اما وقتی حداقل مبلغ خرید رو  روی هر مبلغی بالاتر از محصول میزاریم ، در این حالت پیغام میده که: ما نتوانستیم خریدی را که مبلغ آن بسیار زیاد است را انجام دهیم!

موضوع مهم دیگه اینه که من می خوام افراد تا قبل از عضو شدن در سایت نتونن خرید کنن. برای این کار چکار باید بکنم؟

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

برای اون مبلغ یه جا رو داری اشتباه انجام میدی.هوک رو حذف کن و دوباره انجام بده

تو نکسس تنظیمات داره

Can Access Store
گروه های مورد نظر رو انتخاب کننید.

و یا اینکه موقعی که پکیج دارید میسازید تو نکسس این آپشن وجود داره:
Limit to member groups

که فقط میخواید گروه هایی که قابلیت خرید اون رو داشته باشند انتخاب میکنید.
لینک ارسال

در مورد اشگال درگاه خرید: البته الان هوک را حذف کرده ام. ولی پس از راهنمایی قبلی شما که گفتین از قسمت Manual payment استفاده کن، این کارو کردم و اون پیغام ها برطرف شد ولی اشکال کار این بود که باید ادمین بطور دستی از داخل کنترل پنل خرید رو approve کنه . تازه وقتی خرید رو مجاز می کردم، یکدفعه خرید کاربر انجام شده اعلام می شد! بدون اینکه به درگاه پرداخت بره و با استفاده از کارت بانکی خرید کنه. اصلا این وصل شدن به درگاه جهت حرید کجای کار است؟ کاربر پس از کلیک بر دکمه تایید باید به درگاه پرداخت پی لاین وصل شود. اینطور نیست؟ آیا باید تنظیمات خاصی را از سایت پی لاین دریافت کنم و در پنل ست کنم؟ متاسفانه در آموزش ها در مورد درگاه ها توضیحات کاملی ندادن و خیلی چیزها مبهم است. خواهشمند است ما مبتدی هارو دریابید و ساده و مرحله به مرحله برای هر کدام از درگاه آموزش بزارید. چون مهم ترین بخش هر سایت بخش فروش اون هست. البته شما لطف می کنید و می بخشید که ما توقع زیادی داریم. با تشکر فراوان 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...