رفتن به مطلب

بستن انجمن و قرار دادن صفحه html

ارسال‌های توصیه شده

من میخوام تا زمان آمدن ipb4 انجمنم رو ببندم و هر کی سایت رو باز کنه با یه صفحه html روبرو بشه (مثل دیفیس کردن سایت)

لطفا راهنمایی کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگر منظورتون آفلاین کردن سایته برید به آدرس زیر :

System Settings  >  System  >  Community Offline / Online
و Turn the community offline رو روی YES قرار بدید 
تو قسمت The offline message to display هم توضیحاتتون رو بنویسید
لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

هیچ اثری از انجمن نباشه یعنی؟ خوب انجمن رو منتقل کنید به یه پوشه بعد تو جایی که انجمن نصب بوده فایل html تون رو قرار بدید.index.html

لینک ارسال

هیچ اثری از انجمن نباشه یعنی؟ خوب انجمن رو منتقل کنید به یه پوشه بعد تو جایی که انجمن نصب بوده فایل html تون رو قرار بدید.index.html

این جوری به انجمن لطمه وارد میشه

میشه انجمن رو آفلاین کرد و در قالب آفلاین کد شبیه دیفیس رو قرار داد؟ (مثل رزبلاگ)

لینک ارسال

یک راه به نظر من میرسه نمیدونم جوابگوی کار شما هست یا نه ، انجمنتون رو آفلاین کنید 

از طریق هاست هم آدرس انجمنتون رو ریدایرکت کنید به صفحه ای که مورد نظرتونه

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

به چه چیز انجمنتون لطمه وارد میشه؟!

لینک ارسال

به چه چیز انجمنتون لطمه وارد میشه؟!

تجربه به من ثابت کرده انتقال دامنه از سایت باعث خراب شدن سایت میشه (رور های 404 به وجود میاد و...)

میخوام وقتی سایتم رو باز میکنند با صفحه زیر روبرو بشن

http://codepen.io/WithAnEs/full/Aesph/

:DD:

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

به سوال من جواب ندادید مبنی بر اینکه انجمنتون یعنی کلا  قابل دسترسی برای هیچکس نباشه و نتونه بینتش (انگار انجمنی وجود نداره) و به جای اون  با همون ادرس فایل html لود بشه؟ یا اینکه انجمنتون قابل دسترس باشه.اگر میخوای دتو همین ادرس فعلی انجمن در دسترس باشه حتما باید تغییر بدید آدرس رو.

البته شما فایل index.php رو هم تغییر نام بدید انجمنتون غیر فعال میشه و کافیه فایل html ون رو تو همون روت انجحمن قرار بدید.با نا مindex.html

او ن فایل html لود مشه

تغییر آدرس انجمن موجب بوجود اومدن خطای 404 نمیشه.تو گوگل هم تنظیمی داره انجام میدی که گوگل نیز بدونه آدرس تغییر داده شده

دقیقتر شرح بدید پاسخ دقیقتر میگیرد.(شما انجمنتون رو منتقل میکنید به یه پوشه چون نیاز که ندارید تا اون زمان.به جای انجمن فایل html و نرو قرار میدید.بعد اینکه میخواید دوباره انجمن رو راه بندازید فایل های انجحمنتون رو دوباره بر میگردونید سر جای اولش-در واقع انجمن رو نمیخواییم بعد انتقال به پوش هی جدید راه بندزایم و از ادرس جدید لود بشه.)

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

این جوری به انجمن لطمه وارد میشه

کار شما باعث لطمه زدن می شه. شما این تز هاتون رو آقای بازیار برای من سوال شده از کجا میارید :) !!! وقتی دارید سایت رو کلا صفحش رو تغییر میدید یعنی تمام لینک های قبلی تون می پره. دنیای کامپیوتر دنیای کدها و درخواست و پاسخ هست. این نیست چون شما فکر میکنید اگر اون صفحه باشه دیگه مشکلی بر نمی خورید. کدهای سری 300 برای همین موارد اختراع شدن.

در کل شما دارید اشتباه می کنید که انجمن رو می بندید اگر که به فکر حفظ اعتبارتون توی گوگل و بقیه موارد تون هستید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...