رفتن به مطلب

نمونه فروشگاه مجهز به دریگاه بانک های ایرانی

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان عزیز. خسته نباشن مسئولیت سایت.

می خواستم اگر ممکنه چند نمونه فروشگاه IPB که الان دایر هستند و با درگاه پرداخت بانک های ایران کار می کنند (نه با پی لاین و زرین پال و غیره) به من معرفی کنید تا نحوه کارش رو تست کنم.

خیلی سپاسگزارم.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

برای نکسوز به طور مستقیم به بانک ماژولی نوشته نشده.

لینک ارسال

با سلام و تشکر از شما.

ولی خودتون در پاسخ به یکی از کاربرها که در مورد فروش فایل سوال کرده نوشتین: "کاربر ت وبخش دانلود این فایل رو فروشی میبینه و با کلیک روی اون به جای دکمه ی دریافت دکم هی خرید رو میبینه و با کلیک روی اون اطلاعات صورت حساب رو وارد میکنه و سپس دوتا تایید رو کلیک و میره صفحه ی بانک.بعد انجام پرداخت او نفایل تو بخش دانلود رو میتونه دانلود کنه."

یعنی منظورتون پی لاین بوده؟

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

بله.با وجود درگاه واسطه هست.فرقش اینه شما اول میری تو سایت پی لاین بعد میری درگاه بانک.برگشتشون که مثل همه.+ یه ذره کارمز میگیرن.

اگر اکانتت رو ارتقا بدی میتونی او نواسط رو هم حذف کنی.مثل ابرای پارس پال هم اکنون با 50 تومن امکانات خیلی حرفه ای در اختیارتون قرار میگیره.

لینک ارسال

من الان رفتم و در سایت پی لاین عضو شدم. مشکل اینجاست که اصلا از برنامه نویسی سر در نمیارم و نمیدونم که اسکریپت درگاه پی لاین رو به فروشگاه نکسوس چطوری باید وصل کنم. یکسری پلاگین توی پی لاین معرفی شده که IPB جزئش نیست. در آموزش ها هم ، فقط در باره تنظیمات ساپسکریپشن در داخل کنترل پنل آموزش داده شده. میشه به زبان ساده راهنمایی کنین یا اینکه حتما باید برنامه نویس این کارو انجام بده؟ 

------------------------------------------------

ویرایش مطلب بالا:

مثل اینکه کمی عجله کردم. چون پلاگین های IPB هم در لیست پلاگین های پی لاین موجود هست و هم در زرین پال. آموزش های کانفیگ هم که در انجمن موجوده . حالا باید دست بکار بشم ببینم می تونم شاخ این غول رو بشکنم یا نه؟!

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

شکستن شاخش کاری نداره.شما فایلش رو در مسیر مربوطه قرار میدی.سپس هوکشو نصب میکنی از ت وتظنیمات هم درگاهتو اضافه میکنی.فقط برای اینکه درگاه رو تو قسمت gateway settings بتونی ببینی ازون manual payment ه هست یه درگاه همینجوری بساز بعد این کار او ندرگاه رو میبینی (اگر بعد نصب اون درگاه رو ندیدی البته.)

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...