رفتن به مطلب

مشکل در نام تاپیک ها

ارسال های توصیه شده

سلام ببخشید یه مشکلی من آی پی بی رو روی سابدامین نصب کردم و به یه مشکل برخورد کردم.

وقتی عنوان تاپیک از یه حدی بزرگتر میشه وقتی روی ارسال موضوع کلیک میکنی به صفحه نات فوند منتقل میشه.مطلب هم توی انجمن ها نشون داده میشه ولی وقتی روش کلیک میکنی باز به صفحه نات فوند میری.مثلا فرض کنید من میخوام یه تاپیک با عنوان " آموزش قرار دادن درجه کاربری در پروفایل کاربر زیر عکس پروفایل " درست کنم در این صورت آدرس این تا پیک اینطوری میشه 

http://phptheme.ir/forum/?/topic/20-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%82%D8%B1%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D9%86-%D8%AF%D8%B1%D8%AC%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%BE%D8%B1%D9%88%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D8%B2%DB%8C%D8%B1/

و عنوانش توی انجمن ها هست ولی وقتی روش کلیک میکنی صفحه نات فوند میاد.تورو خدا کمک کنید بگین مشکل  کجاست .کم کم بر خلاف علاقم دارممجبور میشم برم سراغ ویبولتین بسکه این آی پی بی پدر منو در آورد! :wacko3:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

مشکل از جایی پیش میاد که قسمت هایی که گفته شده بهتره دست کاری نشه و همون دیفالت بمونه رو شما تغییرات ایجاد کردید و و باعث شده به مشکل بخورید.

در واقه خودتون زحمت خودتون رو زیاد کردید

اون آموزش هایی که برای تغییر آدرس بوده رو  دوباره به حالت دیفالت برگردونید.

لینک ارسال

من اصلا هیچ تغییری ندادم هنوز! فقط اسکریپت رو نصب کردم و فروم هارو ایجاد کردم.اصلاتو هیچ فایلی دست نبردم

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

درود.

شما این کد رو در فایل .htaccess در روت انجمن قرار بدید بعد مشخصات ادمین فروم رو برام پ.خ کنید چک کنم.

<IfModule mod_rewrite.c>
Options -MultiViews
RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteRule \.(jpeg|jpg|gif|png)$ /public/404.php [NC,L]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule . /index.php [L]
</IfModule>

مشکل ازینه که اون آدرس ها رو وردپرس سرو میکنه.تو ساب دامین اگر بود هیچ مشکلی نداشتید.

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

من الان به پنل ادمین انجمنتون رفتم.مشکل شما از هاستتونه.اگر خودتون دسترسی ندارید تیکت بزنید که مقادیر suhosin رو به اون چیزی که سیستم میگه تغییر بدن.این ارورباعث میشه انجمنتون به درستی کار نکنه.

روی ore details کلیک کنید بهتون میگه مقدارش چقدر باید باشه:

دور اونا که خط کشیدم.مورد اولی مشکلی نداره و عادیه.

post-2-0-22651600-1423152549_thumb.png

لینک ارسال

یعنی مال full text search disabled ?

آخه اینو تو تنظیمات بعد از نصب همین انجمن نوشته که غیر فعالش کنید منم غیر فعالش کردم تازه الانم که فعالش کردم بازم درست نشد!

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

یعنی مال full text search disabled ?

آخه اینو تو تنظیمات بعد از نصب همین انجمن نوشته که غیر فعالش کنید منم غیر فعالش کردم تازه الانم که فعالش کردم بازم درست نشد!

آقای نظری که اصلا نامی از full text search disabled نبردن! مشکل از suhosin هست که مقادیرش در سرور شما استاندارد نیست. دوباره پست آقای نظری رو بخونید :).

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

ما مجبور شدیم تا از کوکی ها و فناوری های مشابه برای اجرای این وب سایت استفاده کنیم تا بتوانیم تجربه بهتری در زمان استفاده از سایت برای شما ایجاد نماییم. سیاست حریم خصوصی.