رفتن به مطلب

درخواست اموزش هاست دانلود با kloxo

senator_x37

ارسال‌های توصیه شده

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز

بعد از چند ماهی دوباره به انجمن بازگشتم :)

ممنون میشم اگه به سوالم جواب بدین
بنده هاست دانلودی خریداری کردم که سیستم kloxo روش نصبه.
میخوام بدونم چطور باید روی این هاست فایلارو اپلود و دانلود کنم و همچنین لینکا دانلود رو از کجا بفهمم که چه هستند.

با سپاس فراوان

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

شما که با کلوکسو فقط از طریق آدرس ها و پورتی که داره ت ااونجا که چندین سال پیش کار میکردم با اون میتونید بهش وارد بشید و در واقع یه پنل مثل سی پنل یا دایرکت ادمینه و برای دادن لینک و استفاده از دانلود سنتر بدرد نمیخوره.

مال منیجمنته.

شما یه اسکریپت اپلود و دانلو د فایل نصب کن.اسکریپت file gator برای این منظور فوقالعاده هست.

لینک ارسال

شما که با کلوکسو فقط از طریق آدرس ها و پورتی که داره ت ااونجا که چندین سال پیش کار میکردم با اون میتونید بهش وارد بشید و در واقع یه پنل مثل سی پنل یا دایرکت ادمینه و برای دادن لینک و استفاده از دانلود سنتر بدرد نمیخوره.

مال منیجمنته.

شما یه اسکریپت اپلود و دانلو د فایل نصب کن.اسکریپت file gator برای این منظور فوقالعاده هست.

این هاست چون مخصوص دانلوده نه از php  asp پشتیبانی میکنه ن اینکه میشه توش دیتا بیس ساخت ...

موندم چیکار کنم.

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...