رفتن به مطلب

فروش فایل در بخش دریافت

ارسال‌های توصیه شده

• مدیر کل بازنشسته سایت

هوکشون در بخش ماژول اختصاصی موجوده.آموزش نصبب هم داره.یه سرچ کنید جواب رو پیدا میکنید.

مشکلات پوسته تو تاپیک خودش.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 سال بعد...
  • پاسخ 25
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

آقای سعید نظری ممنون بابت اطلاعاتی که در اختیارم قرار دادید.خیلی خیلی ممنونم.چون کارم را خیلی راحت کرد.همه چیز خوب کار میکنه، اما فقط یک مشکل دارم.اونم اینه که کجا را فعال کنم تا کاربران آمار درآمد خودشون را ببینند؟؟؟

یه موقع فکر نکنند پولشون را بالا میکشیم:congratulate::congratulate:

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

نیاز به فعال سازی خاصی نیست. در صفحه ای که توضیحات مربوط به فایل رو مشاهده می کنند در کنار تعداد دریافت ها تعداد دفعات خرید هم هست.

لینک ارسال

در 1 دقیقه قبل، وحید نامنی گفته است :

در کنار تعداد دریافت ها تعداد دفعات خرید هم هست.

حق با شماست.اما مثلاً چند بار که از این فایل خرید کردند و درخواست وجه دادند.وقتی وجه واریز میشه این تعداد خرید که کم نمیشه...راهی نیست که مثل صورتحساب در پیشخوان فروشنده آماردرآمدش را داشته باشه؟

ممنون که اینقدر سریع پاسخ دادید

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

در نکسوز این موارد به کاربر نمایش داده می شه.

لینک ارسال

آقا نامنی حقیقتاً هر چی دارم میگردم پیداش نمیکنم.من با یک کاربری که در گروه مشتریان قرارش دادم فایلی برای فروش گذاشتم.حالا با یک کاربر دیگه فایل را خرید کردم.کمیسیون از فایل برداشته شد.و بقیه به کیف پول کاربری که فایل برای فروش گذاشته بود قرار گرفت.الان درخواست وجه کردم.اعلامیه‌ی درخواست وجه برای آدمین میره که دوتا انتخاب داره.یکی تأیید و دیگری رد.گزینه‌ی رد درست کار میکنه.اما زمانیکه تأیید را میزنه هیچ اتفاق خاصی نمیفته فقط یک گزینه برای رد کردن دارد.تصاویر را ببینید.ممنون میشم راهنمایی کنید.

آیا در بخش Details درخواست کننده باید چیز خاصی بنویسه؟

Shot_025.png

Shot_026.png

Shot_027.png

Shot_028.png

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...