رفتن به مطلب

فروش فایل در بخش دریافت

ارسال‌های توصیه شده

با سلام

چطوری میشه در بخش در یافت یکسری فایل ها را در ازاء پرداخت پول مشتری بتواند دانلود کند

یعنی اول از طریق درگاه پول پرداخت کند سپس بتواند دانلود کند

سوال دوم چطور میشه یک فایلو لایسنس گری کرد

سوال بعدیم اینکه من مد  Subscriptions Manager پوشه اپلودشو تو هاستم ( ریشه انجمنم) اپلود کردم ولی گزینه ایی در بخش نصب اپلیکشنها برام نمیاد

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 25
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ
  • مدیر کل بازنشسته سایت

1- شما نکسوز رو نصب کن بعد از تنظمیات برنامه ی ip downloads از زیر بخش  other apps به تنظیم paid file settings برو و فعالش کن

از خود نکسوز تنها هم میتونی فایل فروشی بذاری که بعد پرداخت بتونه دانلودش کنه (وقتی پکیج میسازی در اخرین قسمت تنظمیات اون فایل فروشی یه ادیتور برات میاد که پیوست هم داره اونجا پیامی که میخوای به خریدار نشون بدی بعد پرداخت و همچنین فایلی که بتونه دانلود کنه رو پیوست میکنی)

2-وقتی شما پکیج میسازی تو نکسوز تو همون تنظمیات فایلی که میخوای برای فروش بذاری یه قسمت در مورد لیسنس هست که اونجا شما تعیین مکنی برای او ن محصول لیسنس تولید بشه یا خیر و بعد میتونی ب اون لیسنس ارتباط برقرار کنی برای مصارف خاص که نیاز به یه خورده دانش کد نویسی داره.التبه تو خود مستندات IPS یه سری توضیحات در موردش ارائه داده شده

3-پوشه ی اپلود نه

محتویات پوسه ی اپلود باید تو روت اپلود بشه یعنی دوتا پوشه ی admin و public

لینک ارسال

ایا می شود اینکارو بدون نکسوس انجام داد وبا استفاده از همون بخش دریافتها که مشتری وقتی رو دریافت کلیک می کنه صفحه واریز پول براش بیاد

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

نه تنها برنامه ی download این قابلیت رو نداره.

وقتی نکسوز نصب باشه و اون قابلیت رو فعال کنید زمانی که تو بخش دانلو دفایل ارسال میکنید یه گزینه داره که میتونی دفایل رو فروشی کنید (تو برنامه ی دانلود / به پنل ادمین نیازی نداره)

سپس قیمت رو تعیین میکنید.کاربر ت وبخش دانلود این فایل رو فروشی میبینه و با کلیک روی اون به جای دکمه ی دریافت دکم هی خرید رو میبینه و با کلیک روی اون اطلاعات صورت حساب رو وارد میکنه و سپس دوتا تایید رو کلیک و میره صفحه ی بانک.بعد انجام پرداخت او نفایل تو بخش دانلود رو میتونه دانلود کنه.

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

نسخه ی retail 1.5.9 رو نصب کنید :wink1:  (بهتره نگارش ioncube این ورژن رو نصب کنید)

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

بله.برنامه هست و برنامه ها این مدلی نصب میشن.بعد اپلود از تو manage application & modules نصبش کنید.

لینک ارسال

نه تنها برنامه ی download این قابلیت رو نداره.

وقتی نکسوز نصب باشه و اون قابلیت رو فعال کنید زمانی که تو بخش دانلو دفایل ارسال میکنید یه گزینه داره که میتونی دفایل رو فروشی کنید (تو برنامه ی دانلود / به پنل ادمین نیازی نداره)

سپس قیمت رو تعیین میکنید.کاربر ت وبخش دانلود این فایل رو فروشی میبینه و با کلیک روی اون به جای دکمه ی دریافت دکم هی خرید رو میبینه و با کلیک روی اون اطلاعات صورت حساب رو وارد میکنه و سپس دوتا تایید رو کلیک و میره صفحه ی بانک.بعد انجام پرداخت او نفایل تو بخش دانلود رو میتونه دانلود کنه.

الان نکسوس رو هم نصب کردم فقط اون قابلیت رو از کجا فعال کنم :scratch_one-s_head::D

فارسی ساز 1.5.8 روی 1.5.9 میشه نصب کردش

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

تو پست شماره دو ذکر کرده بودم:

1- شما نکسوز رو نصب کن بعد از تنظمیات برنامه ی ip downloads (از زیر بخش  other apps )به تنظیم paid file settings برو و فعالش کن
لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...