رفتن به مطلب

مشکل در نصب زبان فارسی

ارسال‌های توصیه شده

با سلام و خسته نباشید

بنده میخوام فارسی ساز رو نصب کنم اما هر دفعه به مشکل میخورم لطفا کمک کنید باتشکر

اسکرین شات هم گذاشتم سریع جواب بدین ممنون

post-3771-0-08161300-1422812862_thumb.pn

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

دوست من بخش مشکلات و سوالات مخصوص رفع مشکل شما هست. موقع ارسال تعجبم چه طور متوجه نشدید که نام این انجمن چیز دیگه ای هست و همین طور کسی مشکلش رو تا حالا توی این انجمن مطرح نکرده!

نسخه ای که شما دارید نصب می کنید IPS4 بتا هست . زبان فارسی خودش هم نیازه که نصب بشه. احتمالا دارید شما زبان IPB 3.4 رو براش نصب می کنید! از IPB 3.4 و زبان فارسی مخصوص این نسخه استفاده کنید.

/// انتقال به بخش سوالات و مشکلات ///

لینک ارسال

• 1 ماه بعد...
  • بنیان گذار IPSFarsi

زبان فارسی نسخه IPS4 موجود هست ؟

مراجعه کنید به بخش دانلود یا بخش فارسی ساز ها.

لینک ارسال

اما این فایل ها فارسی ساز نسخه 3 بودن . ایرادی ندارد فارسی ساز نسخه 3 رو برای نسخه 4 نصب کنم ؟

یا برای خود نسخه 4 وجود دارد؟ اگر وجود دارد لطفا لینک ان را لطف کنید

لینک ارسال

اما این فایل ها فارسی ساز نسخه 3 بودن . ایرادی ندارد فارسی ساز نسخه 3 رو برای نسخه 4 نصب کنم ؟

یا برای خود نسخه 4 وجود دارد؟ اگر وجود دارد لطفا لینک ان را لطف کنید

هر نسخه باید فارسی ساز مربوط به خودش رو داشته باشد . 

اگر نسخه شما 3.4 باشد ، باید به این قسمت تشیف ببرید

ipsfarsi.com/files/category/15-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D8%B2-ipboard/

اگر نسخه شما 4 باشد ، به این بخش

http://ipsfarsi.com/files/category/72-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D8%B2-forums/
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

میشه اموزش نصب زبان فارسی را برای نسخه 4 را بگذارید هر کاری کرردم من ندیدم .

در این بخش تمام آموزش های شروع به کار در سطح مبتدی قرار دارند :

http://ipsfarsi.com/forum/117-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D9%88-%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D8%A8%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D9%85%D8%AE%D8%B5%D9%88%D8%B5-%D8%AA%D8%A7%D8%B2%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7/

لینک ارسال

• 4 هفته بعد...

سلام من نسخه IP.Board.v3.4.7 را از سایت شما دانلود کردم. یک پک زبان فارسی هم آپلود کردم ولی فارسی نشد میشه بگید مشکل از کجاست اگر امکان داره لینک دانلود فارسی ساز مخصوص این نسخه را بهم بدید

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

سلام من نسخه IP.Board.v3.4.7 را از سایت شما دانلود کردم. یک پک زبان فارسی هم آپلود کردم ولی فارسی نشد میشه بگید مشکل از کجاست اگر امکان داره لینک دانلود فارسی ساز مخصوص این نسخه را بهم بدید

برای اینکه بتوانید از امکانات سایت استفاده کنید اول از همه نیازه که شما قوانین انجمن رو مطالعه کنید و تا بتونید مشکلات خودتون رو رفع کنید.

این مشکل شما اینقدر مطرح شده که شما با یک جستجو در زیر 10 ثانیه می تونید مشکلتون رو رفع کنید.

این تاپیک قفل خواهد به این دلیل که شما با ارسال این پست بر خلاف قوانین، در ادامه تاپیکی دارید مشکل تون رو مطرح می کنید که نه متعلق به شما نیست نه مال نسخه کنونی شماست.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...