رفتن به مطلب

درخواست پلاگین تغییر زبان و قالب بصورت همزمان

ارسال های توصیه شده

با سلام

راستش دقیقا نمیدونستم این تاپیک رو کجا بزنم تو انجمن که گشتم بنظرم اینجا مناسب اومد اگه تو بخش اشتباهی پست دادم عذر میخوام مدیران عزیز لطفا به بخش درستش انتقال بدند.

من یه مدی نیاز داشتم که اگه دوستان برنامه نویس لطف کنن ممنون میشم هزینه هم هرچی باشه تقدیم میکنم.

یه مدی میخواستم وقتی یکی زبان انجمن رو تغییر میده قالب هم همراه با زبان انجمن تغییر پیدا کنه و برای اون کاربر بصورت پیشفرض در بیاد.

بیشتر توضیح بدم:

من یه انجمن 2 زبانه فارسی و انگلیسی دارم که از 2تا قالب فارسی و انگلیسی استفاده میکنه که بصورت پیشفرض قالب انگلیسی و زبان انگلیسی روش فعال هستش حال وقتی کسی میخواد زبان انجمن رو مثلا به فارسی تغییر بده دیگه یا بلد نیست یا کلا تنبلی میکنه یا یادش میره قالب فارسی رو هم انتخاب کنه اینکار باعث میشه انجمن کلا بهم بریزه. اگه مدی باشه که وقتی زبان انجمن رو  به فارسی تغییر میده اتوماتیک قالب فارسی هم براش ست یا برعکس این موضوع وقتی زبان انگلیسی رو انتخاب مبکنه قالب انگلیسی براش اتوماتیک ست بشه خیلی خوب میشه.

ممنون میشم.

با تشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

این مد تقریبا چنین کاری می کنه : http://community.invisionpower.com/files/file/6441-dp34-multilang-system/

لینک ارسال

ممنون اقای نامنی ولی اینی که دادین اونی من میخوام نیست البته پلاگین خوبیه ولی مد نظر من نیست من تو هر دو قالب فارسی و انگلیسی تغییرات زیادی دادم واین مد فقط روی زیان سایت مانور داده.

بنده دقیقا همون چیزی که بالا عرض کردم نیاز دارم نمیخوام چیزهای زیادی داشته باشه دحد همون تغییر قالب با تغییر زبان انجمن میخوام باشه.

اگه خودتون حسش رو داشتید بران اوکی کنید ممنون میشم. هومنطور که عرض کردم هزینه هم هرچی باشه رو چشم.

لینک ارسال

سلام

اقای نامنی میشه یکی از برنامه نویساتون رو که هنوز تو کار باشه بهم معرفی بفرمایید؟!

یا اگه ممکنه خودتون تو سایت اصلی IPB اینی که من گفتم رو درخواست بدید بنده هزینه رو میدم.

ممنون

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

فعلا هیچکدوم از دوستان در دسترس نیستن.

لینک ارسال

• 1 ماه بعد...

اقای نامنی ایا امکانش هستش این درخواست من رو تو سایت اصلی اعلام کنید بعد هزینه هرچی باشه بنده اینجا براتون واریز میکنم.

ممنون

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

متاسفانه انجام این کار به لطف بعضی از افراد از بنده سلب شده!

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

ما مجبور شدیم تا از کوکی ها و فناوری های مشابه برای اجرای این وب سایت استفاده کنیم تا بتوانیم تجربه بهتری در زمان استفاده از سایت برای شما ایجاد نماییم. سیاست حریم خصوصی.