رفتن به مطلب

مشکل در سیستم دوستی

ارسال‌های توصیه شده

با سلام توی انجمن بدون اینکه کاربری درخواست دوستی فرد دیگه رو بپذیره اون فرد به عنوان دوستش انتخاب میشه حتی اگر توی تنظیمات تیک "  پذیرفتن کاربران به عنوان دوست قبل از تایید دوستی آن ها" رو نزنیم باز هم اون فرد به عنوان دوست انتخاب میشه

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید :)

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

من چندین جا تست کردم، چنین مشکلی که شما گفتید وجود نداره.

لینک ارسال

این الان تنظیمات بخش دوستان من هستش

nmkwsa312d3ube6togpw.png

کاربر منو اد میکنه تو notificion میاد که فلان کاربر شما رو به عنوان دوست اضافه کرد

اما نه من تایید میکنم نه چیزی

فقط میخونم اون پیغام رو

کاربر توی لیست دوستام قرار میگیره ...

یا

الان مثلا اگه یکی منو اد کنه به عنوان دوست سریع میاد توی لیست دوستام توی کامت چت در حالیکه من هنوز notificion رو هم ندیدم که ایشون من رو به عنوان دوست اد کردن

لینک ارسال

سلام

اون کاربر ادد میشه تو لیست دوستانتون یعنی توی پروفایلتون هست؟؟. چون در این حالت notificion میاد که فلان کاربر شما رو به عنوان دوست اضافه کرد و شما باید برید و اون کاربر را قبول کنید وگرنه ادد نمیشه.

موفق باشید/.

لینک ارسال

سلام

اون کاربر ادد میشه تو لیست دوستانتون یعنی توی پروفایلتون هست؟؟. چون در این حالت notificion میاد که فلان کاربر شما رو به عنوان دوست اضافه کرد و شما باید برید و اون کاربر را قبول کنید وگرنه ادد نمیشه.

موفق باشید/.

آره توی لیست دوستان میاد توی پروفایل بدون اینکه من تایید کنم . نه پیغام میاد که فلان کاربر شما رو اد کرد اماااااااااااااااا شما تایید نمیکنی و ایشون اد میشن خود  ب خود !

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...