رفتن به مطلب

اشکال جابجا شدن سرچ باکس به سمت راست و پوشانده شدن عنوان بلاگ توسط آن

ارسال‌های توصیه شده

با سلام و تشکر از دوست گرامی Pouria که در رفع مشکل عنوان بلاگ راهنمایی کردند.

مشکل مهم دیگر انجمن که با آن مواجه هستم فیکس نبودن سرچ باکس و آیکون های شبکه های اجتماعی در سرجای خود در سمت چپ است. بطوریکه در زمان خارج بودن از اکانت کاربری، سرچ باکس و آیکون ها در محل عادی خود در سمت چپ بالای سایت قرار دارد. اما با ورود به داخل اکانت کاربری و نیز در قسمت بلاگ، به طرف راست حرکت می کنند:

searchbox-problem1.jpg

در داخل بلاگ هم پس از کلیک و ورود به داخل موضوعات بلاگ، سرچ باکس و آیکون ها باز هم به طرف راست حرکت کرده و روی عنوان بلاگ را کاملا می پوشاند:

searchbox-problem2.jpg

از دوستان گرامی استدعا دارم در رفع این مشکل نیز راهنمایی بفرمایید. با سپاس فراوان

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

چک کنید که حتما زبان ها در هر دو حالت یکی باشه یعنی فارسی باشه.

آدرس سایتی که این مورد هم هست بفرمایید چون انجمنی که توی پروفایل تون بود من قسمت blog رو ندیدم.

لینک ارسال

سلام جناب نامنی.

من متوجه نمی شم که منطور شما از این جمله چیه؟: "چک کنید که حتما زبان ها در هر دو حالت یکی باشه". من فقط یکبار IPB را با استفاده از فارسی ساز فارسی کرده ام. اگر تنظیم خاصی مرتبط با زبان در کنترل پانل هست که انجام نداده ام لطفا بفرمایید تا انجام دهم.

در مورد سایت هم که فرمودید: این انجمن بطور جدا روی یک سابدامین سایت ما irnetcom.com نصب شده و ارتباط مستقیمی با آن ندارد. آدرس بلاگ انجمن هم اینست: مقالات فن ترجمه، نمونه های کاری 

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

تو قسمت manage languages یعنی جایی که زبان ها رو مشاهدئه میکنید پایینش یه ابزار داره که فیلد اول زبان رو بذارید انگلیسی و فیلد دوم زبان رو بذارید فارسی و روی دکمه کلیک کنید.

بعدشم یه بار ریبیلد و ریکش انجام بدید سپس نتیجه رو اعلام کنید.

فقط احیانا safe mode در هاستتون روشن که نیست؟

لینک ارسال

تنطیم زبانها و ریکش را از قسمت مدیریت کش انجام دادم. 

الان این مشکل فقط برای ادمین وجود دارد. اما وقتی به عنوان یوزر وارد می شوم اشکال فوق دیده نمی شود و ویوی کاربر بدون اشکال است.

راهی هست که اشکال برای ادمین هم حل شود؟

با تشکر 

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

کش و کوکی مرورگرتون رو کاملا پاک کنید سپس دوباره لاگین کنید.

یا با مرورگر دیگه لاگین کنید و چک کنید.

لینک ارسال

با دو مرورگر اینترنت اکسپلورر و فایرفاکس پس از پاک کردن کش و کوکی ها اشکال همچنان برای ادمین وجود دارد ولی برای یوزرها اشکالی مشاهده نمی شود.

در کروم ، کش و کوکی ها را پاک نکردم ولی باز هم مشکل فوق در داخل اکانت ادمین وجود دارد ولی در داخل اکانت های یوزرها وجود ندارد.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با دو مرورگر اینترنت اکسپلورر و فایرفاکس پس از پاک کردن کش و کوکی ها اشکال همچنان برای ادمین وجود دارد ولی برای یوزرها اشکالی مشاهده نمی شود.

در کروم ، کش و کوکی ها را پاک نکردم ولی باز هم مشکل فوق در داخل اکانت ادمین وجود دارد ولی در داخل اکانت های یوزرها وجود ندارد.

خوب این مشخصا معلومه که تنظیم به زبان بر می گرده. این قالبی که استفاده می کنید الان روی کجا نصبه؟ که بشه دید و بررسی کرد.

لینک ارسال

آدرس فروم: http://freetranslation.irnetcom.com/

آدرس بلاگ: http://freetranslation.irnetcom.com/index.php?/blogs/

سلام و ممنونم از پاسخ شما.

بله، نظر من هم همینه. چون علاوه بر اشکال فوق، تفاوت های دیگری هم از نظر فارسی سازی بین قسمت فروم و قسمت بلاگ وجود داره که ذیلا نمومه ها رو خدمت شما نشان داده ام:

فارسی بودن عنوان های داخل کادر زیر فروم:

persian-titles-in-forum.jpg

انگلیسی بودن عنوان های داخل کادر وبلاگ:

english-titles-in-blog.jpg

زبان در قسمت آمار فروم:

users-onlin-in-forum.jpg

تفاوت زبان در قسمت آمار بلاگ:

users-online-in-blog.jpg

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

شما طبق این آموزش عمل کنید. البته دقت داشته باشید که در این حالت فقط یک قالب باید استفاده کنید :

http://ipsfarsi.com/topic/15765-هماهنگ-سازی-پوسته-های-فارسی-شده-با-زبان-انگلیسی/

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...