رفتن به مطلب

مشکل در ادیتور: راستچین کردن پاراگراف فارسی و چپ چین کردن پاراگراف انگلیسی مقدرور نمی باشد!؟

ارسال‌های توصیه شده

با سلامی دوباره.

فعلا ار نصب فروشگاه صرف نظر کردم تا تجربه بیشتری پیدا کنم.

بنابر این بلاگ رو هم که لازمش دارم نصب کردم. منتهی اشگالی که در ادیتور وبلاگ وجود داره اینه که اگر بخواهیم متنی رو به صورت دوزبانه در دو پاراگراف فارسی و انگلیسی تایپ کنیم، پاراگراف انگلیسی هم راستچین می شود! برای رفع اشکال سعی کردم از bb code استفاده کنم که جواب نداد.

آیا راه حلی برای رفع این مشکل وجود دارد؟ آیا ادیتور قویتری موجود هست که بتونم به جای ادیتور فعلی نصب کنم؟

من با اجازه دوستان یک پاراگراف انگلیسی در همین ادیتور قرار می دم تا ببینم اینم همون مشکل رو داره یا نه:

Farsi to English Translation Sample
:Target text
According to Fortune magazine, 63 percent of senior managers of superior business corporations believe that compliance to the ethics, adds to the positive image and reputation of the organization, and thereby is considered a source of organizational competitive advantage; [3] so that the ethical justifications for the intra-organizational measures and showing the organization’s ethical commitments towards the public opinion is an integral part of its activities for better performance and achieving success [4]. An organization in its willingness for success and its responsiveness has abundant means, although the wrong directions are also numerous. The management is nothing but recognizing the ways and wrong ways of organizational success and planning for creating the correct directions and opportunities, increasing the number of facilitating factors and avoiding from going the wrong ways and harnessing, decreasing or removing the obstacles.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

وقتی زبان انجمن فارسیه ادیتور هم راستچین میشه.

در نتیجه به طور دیفالت از راست به چپ هست.

برای چپ به راست نوشتن هم کافیه متنتون رو انتخاب و روی دکمه ی چپ چین کلیک کنید.قسمت پایین از سمت چپ سومین آیکون.

نمونه:

راست به چپ

Left to Right

لینک ارسال

وقتی زبان انجمن فارسیه ادیتور هم راستچین میشه.

در نتیجه به طور دیفالت از راست به چپ هست.

برای چپ به راست نوشتن هم کافیه متنتون رو انتخاب و روی دکمه ی چپ چین کلیک کنید.قسمت پایین از سمت چپ سومین آیکون.

نمونه:

راست به چپ

Left to Right

با تشکر از پاسخ شما. این کار را بازها انجام دادم. حتی در مورد متن هایی که مستقیما از ورد به داخل ادیتور چسبانده (پیست) میشن هم همین مشکل برای من وجود دارد. به خاطر همین مجبور شدم متن های مورد نظرم رو به شکل تصویری در بیارم که نمونه اش رو اینجا ملاحظه می فرمایید:  نمونه اشکال ادیتور

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

بنده مشکلی مشاهده نکردم.

چیزی که میفرمایید اینجا هم وجود داره؟ اگر داره پس من متوجه منظور شما نشدم. از مشکلتون عکس بگیرید اینجا پیوست کنید.

لینک ارسال

با سلام. عکس های قبل از آپلود و بعد از آپلود مطلب را ضمیمه کرده ام که ملاحظه می کنید مطلب فارسی در سمت راست و انگلیسی در سمت چپ با استفاده از ابزارهای ویرایشگر مرتب شده است.

این هم لینک صفحه قعلی بعد از آپلود است که نشان می دهد هردو پاراگراف فارسی و انگلیسی راست چین شده اند:

لینگ صفحه مشکل دار 

post-3700-0-38474900-1421788645.jpg

لینک ارسال

سلام دوستان. کسی به این سوال پاسخ نمیده؟: (سوالی است که دیروز من مطرج کردم):

مشکل در ادیتور: راستچین کردن پاراگراف فارسی و چپ چین کردن پاراگراف انگلیسی مقدرور نمی باشد!؟
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

سلام دوستان. کسی به این سوال پاسخ نمیده؟: (سوالی است که دیروز من مطرج کردم):

لطفا قوانین انجمن رو مطالعه کنید.

سوال شما پاسخ نداره، چون قابل رفع نیست.

لینک ارسال

با سلام وخسته نباشید.

سوالی که در رابطه با ادیتور برای من مطرح است این است که ایا ادیتوری که شما در این سایت استفاده می کنید با آنکه در نسخه IPB من تعریف شده فرق دارد؟ برای اینکه در ابتدای همین پست می بینید که پاراگراف های فارسی و انگلیسی درست نشان داده می شوند. اگر نسخه ادیتور شما متفاوت است لطفا بفرمایید که چطور می تونم اون رو تهیه کنم؟

با تشکر

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...