رفتن به مطلب

تغییر دامین!

ارسال‌های توصیه شده

سلام من میخواستم آدرس انجمن رو تغییر بدم اما فقط میخوام forum پاک شه! یعنی مثلا http://ipsfarsi.com تبدیل بشه به http://ipbfarsi.ir، واسه این کار باید چه کار کرد

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 31
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ
  • بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

من اینو خونده بودم اما راه حل دیگه نیست چون من فقط میخوام یه تیکه از آدرس رو حذف کنم!؟

فرقی نمی کنه که شما کل آدرس رو می خواید تغییر بدید یا یک تیکه از اون رو. به هر حال دارید آدرس رو تغییر می دید.

لینک ارسال

این 3 تای آخری رو میشه یکم بیشتر و واضحتر توضیح بدین، ممنون :give_rose:

5- حتما در پست ها پیش آمده که کاربران انجمن آدرس قبلی انجمن را برای لینک دادن به تاپیک دیگری معرفی کنند به همین دلیل باید دیتابیس سایت را نیز تصحیح کرد. به همین دلیل کد زیر را مطابق دلخواه خود تغییر دهید :
UPDATE posts SET post=REPLACE(post, 'آدرس قدیمی انجمن', 'آدرس جدید انجمن')می توانید این دستور را در phpmyadmin اجرا نمایید یا در بخش پشتیبانی ( Support ) سپس SQL Toolbox اجرا نمایید.

6- حتما سطح دسترسی ها را نیز چک کنید زیرا بعد از انتقال ممکن است تغییر کنند.به همین دلیل پوشه های زیر باید سطح دسترسی 777 یا بسته به نوع تنظیمات سرور شما 755 باشند.

public/style_images
public/style_css
public/style_emoticons
cache
cache
/skin_cache
cache
/lang_cache
cache
/tmp
cache
/openid
uploads
uploads
/profile
hooks

7- همچنین توصیه می شود که قالب های خود را نیز بر روی آن ها عملیات recache را انجام دهید. بدین منظور به بخش مدیریت قالب های خود بروید و از قسمت ابزارهای قالب ( Template Tools ) انتخاب نمایید و همه قالب های خود را recache نمایید.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

فایل ها رو به مکان جدید که صد در صد باید انتقال بدید در غیر این صورت خوب عمل نخواهد کرد.

5- شما عینا همون دستوری که آورده شده رو بزنید منتهی جای اون عبارات فارسی آدرس های سایت تون رو بگذارید.

6- آموزش تغییر سطح دسترسی رو توی اینترنت جستجو کنید.

7- وارد قسمت Template Tools بشید روی کلید Recache کلیک کنید.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

مرحله یک آموزش رو به نظر می رسه انجام ندادید.

دوم اینکه قالب رو یکبار حذف کنید دوباره نصب کنید.

یک تصویر از بخش SQL Toolbox بگذارید تا اگر اشکالی باشه بگم.

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...