رفتن به مطلب

چگونه تصویر ارسال کنیم؟

ارسال های توصیه شده

یکی از مواردی که باعث شده نتونم انجمن رو راه اندازی کنم اینه که مکانی واسه آپلود تصویر و فایل نداره

بخش پیوست ها و گالری هم به سرور خاصی وصل نیست و نمیشه توی اون چیزی آپلود کرد

هنوز راه حل این مشکل پیدا نشده؟

کاربر ها از طریق پیام خصوصی من رو کچل کردن و همش میگن چطوری تصویر ارسال کنیم!

لطفا راه حل رو بگید (اگه هزینه داشته باشه, هزینه حل این مشکل رو هم پرداخت میکنم)

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای تصویر این به کار نمیاد؟

http://ipsfarsi.com/files/file/1686-external-image-uploader-for-ckeditor-in-IPB-3x/

میشه کاری کرد که تصاویر در ساب دامنه آپلود بشه؟

اگه به ipb4 ارتقا بدم, مشکلی برام ایجاد نمیکنه؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

برای اینکار توی نسخه 3.4 راه حلی نیست.

نسخه 4 هنوز بتا هست و مناسب نیست. شما بروز کنید نه مد هست براش نه قالب!

لینک ارسال

برای اینکار توی نسخه 3.4 راه حلی نیست.

نسخه 4 هنوز بتا هست و مناسب نیست. شما بروز کنید نه مد هست براش نه قالب!

نسخه 4 اینقدر تغییر کرده که مد و قالب هم براش وجود نداره؟

نسخه های 3 واقعا از نظر امکانات آپلود افتضاح هستند

حالا من سر دو راهی موندم که انجمن رو راه اندازی کنم یا صبر کنم تا نسخه 4 بیاد؟

پس بخش گالری, وبلاگ و... چی میشه؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

نسخه 4 اینقدر تغییر کرده که مد و قالب هم براش وجود نداره؟

بله اینقدر تغییر کرده :)

حالا من سر دو راهی موندم که انجمن رو راه اندازی کنم یا صبر کنم تا نسخه 4 بیاد؟

وقتی شما نیاز به مد و قالب دارید هر زمان هم که نسخه 4 بیاد این همه مد و قالب هایی که وجود داره یک شبه برای IPS 4 ارتقا داده نمی شن! حداقل چندین ماه طول می کشه.

لینک ارسال

وقتی شما نیاز به مد و قالب دارید هر زمان هم که نسخه 4 بیاد این همه مد و قالب هایی که وجود داره یک شبه برای IPS 4 ارتقا داده نمی شن! حداقل چندین ماه طول می کشه.

درسته. اما IPB میتونه کاری کنه که همه کسانی که نسخه 3 هستن به 4 ارتقا بدن؟

مثلا فرض کنید پوشه upload انجمن من 1 ترابایت حجم داره و نمیتونم اون رو روی سرور های گران ایران نگهداری کنم. راه حل چیه؟

نسخه 4 میتونه کاری کنه که تمام تصاویر و فایل های بخش پیوست و گالری رو به یه ساب دامنه انتقال بده (به طوری که مسیر همه اونا هم تغییر کنه و مشکلی پیش نیاد)

یا اینکه در آینده مسیر site/upload به dl.site تغییر کنه به طوری که فایل های قبلی در جای خود باقی بمونه و از اون تاریخ به بعد فایل ها در ساب دامنه آپلود بشه؟

اصلا میشه کاری کرد که کاربر بتونه همه فایل ها + تصاویر رو در IPB.download بریزه و اون رو با یه روش ساده توی پست ها قرار بده؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

اما IPB میتونه کاری کنه که همه کسانی که نسخه 3 هستن به 4 ارتقا بدن؟

من متوجه منظورتون نمی شم. یعنی اینکه الان شرکت IPS به نظر شما کاری نکرده که همه بتونن از نسخه IPB3 به نسخه بعدی که همون IPS4 باشه منتقل کنن و باید فکری کنه ؟

اگر منظورتون این باشه ، قبل از اینکه من جواب هم بخوام بدم خودتون جوابش رو می دونید که مطمئنا خیلی بدیهی هست. هر شرکتی باشه نمیاد مشتری های قبلیش رو رها کنه!

اصلا میشه کاری کرد که کاربر بتونه همه فایل ها + تصاویر رو در IPB.download بریزه و اون رو با یه روش ساده توی پست ها قرار بده؟

فکر می کنم خودتون پرسیدید این جریان رو ، من هم گفتم خدمت تون چنین چیزی روی نسخه 3 امکانش نیست به هر طریقی که فکر کنید.

نسخه 4 میتونه کاری کنه که تمام تصاویر و فایل های بخش پیوست و گالری رو به یه ساب دامنه انتقال بده (به طوری که مسیر همه اونا هم تغییر کنه و مشکلی پیش نیاد)

یا اینکه در آینده مسیر site/upload به dl.site تغییر کنه به طوری که فایل های قبلی در جای خود باقی بمونه و از اون تاریخ به بعد فایل ها در ساب دامنه آپلود بشه؟

بله. توی نسخه 4 تقریبا همه چیز رو می شه تعیین کرد که در جای دیگه ای قرار بگیره از cloud گرفته تا سرور دیگه.

ips4-1.png

ips4-2.png

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

ما مجبور شدیم تا از کوکی ها و فناوری های مشابه برای اجرای این وب سایت استفاده کنیم تا بتوانیم تجربه بهتری در زمان استفاده از سایت برای شما ایجاد نماییم. سیاست حریم خصوصی.