رفتن به مطلب

عدم نمایش دکمه Install در بخش نصب برنامه های کاربردی

ارسال‌های توصیه شده

با سلام. دوستان عزیز. من برنامه فروشگاه Nexus را دانلود کرده و فولدر Upload رو طبق دستورالعمل راهنما در دایرکتوری نصب هسته آپلود کرده ام. حالا می خوام این برنامه رو از قسمت

•   
  • Manage Applications & Modules نصب کنم. ولی در اینجا قسمت Applications Not Installed  و دکمه INSTALL مشاهده نمیشه. لطفا بفرمایید مشکل از کجاست و چطور میشه حل اش کرد؟ با تشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

من برنامه فروشگاه Nexus را دانلود کرده و فولدر Upload رو طبق دستورالعمل راهنما در دایرکتوری نصب هسته آپلود کرده ام.

شما باید محتویات پوشه upload رو منتقل کنید نه خود پوشه رو.

موفق باشید

لینک ارسال

با تشکر از پاسخ شما. 

محتویات پوشه آپلود فولدرهایی هست که با فولدر های محل نصب هسته کانفلیکت خواهد داشت و یا جایگزین آنها خواهد شد. شاید باید آنها رو در مسیر admin/applications آپلود کنم؟ لطفا آدرس دقیق محل نصب فروشگاه رو بفرمایید.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

دقیقا فقط پوشه ها تداخل دارند و مشکلی نیست.

من پست دیگه شما رو که در این رابطه بود حذف کردم. لطفا در تاپیک های خودتون پیگیر مشکلات خودتون باشید.

با تشکر

لینک ارسال

من که یک کم سردرگم شدم. ببینید. در ساب دامین من به نام freetranslation که IPB رو توی اون نصب کردم یک فولدر هست به نام admin. حالا در فولدر Upload  فروشگاه هم یک پوشه هست به اسم admin . این قضیه در مورد هر 4 فولدر مربوط به فروشگاه صادق هست و اگر اونا رو به داخل ریشه ساب دومین خودم بریزم که کل IPB به هم میریزه و اصلا کار نمی کنه! اینطور نیست؟

لینک ارسال

من که یک کم سردرگم شدم. ببینید. در ساب دامین من به نام freetranslation که IPB رو توی اون نصب کردم یک فولدر هست به نام admin. حالا در فولدر Upload  فروشگاه هم یک پوشه هست به اسم admin . این قضیه در مورد هر 4 فولدر مربوط به فروشگاه صادق هست و اگر اونا رو به داخل ریشه ساب دومین خودم بریزم که کل IPB به هم میریزه و اصلا کار نمی کنه! اینطور نیست؟

سلام 

نه هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه فقط فایل های مربوط به این برنامه که باید تو پوشه ادمین باشن به اونجا انتقال پیدا میکنه.

موفق باشید/.

لینک ارسال

با تشکر از همکاری شما دوستان. بالاخره فروشگاه رو نصب کردم. فقط محبت می کنید یک نگاهی بهش بیاندازید که درست نصب شده و ابرادی نداشته باشه؟

بعد، برای چیدن اقلام فروشگاه و تنظیمات اون چکار باید بکنم؟

http://freetranslation.irnetcom.com/index.php?/store/ 

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

من یک مشکل دیدم اون هم اینکه قالب سایت شما پوشه تصاویر نداره، یعنی برای معین نکردید در تنظیمات قالب. برای نحوه چگونگی این کار به آموزش نصب قالب ها مراجعه کنید.

لینک ارسال

سلام. بعد از نصب فروشگاه اشکالی در داخل کنترل پنل بوجود آمد: حالت آکاردئونی منو های اصلی (بالا) از بین رفت و مقداری بی نظمی در بعضی قسمت های کنترل پنل بوجود آمد. لذا مجبور شدم کل IPB را دوباره نصب کنم و الان فروشگاه دیگه نصب نیست. ولی من به این فروشگاه احتیاج دارم، یعنی بازدید کننده ها بعد از تست خدمات رایگان ما باید بتوانند از داخل فروشگاه درخواست خرید بدهند و قیمتش را پرداخت کنند تا سرویس مورد نظرشون رو دریافت کنند. می خواستم بدونم اگه بخوام نصب اون رو به شما واگذاز کنم آیا وقتش را دارید؟ - از توجه شما متشکرم

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

فعلا که incorect furl میزنه.کار خاصی رو انجام دادید مثلا طبق اموزشی غمل کردید که بعدش اینطوری شده باشه؟.اگر نه که هاستتون فکر نکنم اوکی باشه.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...