رفتن به مطلب

حذف 00. از فروشگاه ساز ip.nexus

ارسال‌های توصیه شده

درگاه پیلاین فقط دوتا تابع ارائه میده برای اتصال بهش و برگشت از پرداخت که عملیات verify را باهاش انجام بدی این 00 و کلمه ریال مربوط به همین ماژول میشه . اصلا مربطو به هر کدوم بشه کد ش باید تو قالب باشه دیگه به هر حال داره از یکجا نشون داده میشه اسم همونم بگید کفایت میکنه .

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 22
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بله 00 و ریال / تومان مربوط به مازول درگاه پرداخت هست. در پنل ادمین Payment Gateways رو برای نکسوس سرچ کنید و تنظیمات درگاه پرداختی که فعال کردید رو باز کنید. Currency رو به Toman تغییر بدید.

در مورد سورس کدها همون طور که گفتم با توسعه دهنده ماژول صحبت کنید. این مربوط به ماژول هست و در قالب نیست.

لینک ارسال

00 مربوط به nexus بود که دوستان راهنمایی کردن حل شد این عبارت ریال هم مربوط به nexus هست درگاه پرداخت فقط اتصال و بازگشت هست نمیاد متن بده جایگزین کنی که فایلشو بگید من پیدا میکنم درست میکنم . یعنی اسم فایلشم نمیدونید ؟

لینک ارسال

نه متاسفانه. من مشکل 00 و تبدیل ریال به تومان رو از همون طریقی که گفتم حل کردم و نیازی نشد به جستجوی فایل‌ها بپردازم.

لینک ارسال

lمشکل 00 را من از مدیریت نکسوز حل کردم مطمئن اون یکی هم به نکسوز مربوط میشه به هر حال ضاهرا کسی بلد نیستو اینو حل کنه فایلی هم که برای پرداخت آنلاین هست کد شده از ریال استفاده میکنم .

لینک ارسال

توی پلاگینی که آقای نجفلو برای پیلاین طراحی کردن یک تنظیم داره تحت عنوان نوع پرداخت که بر اساس تومن باشه یا ریال

من گذاشتم بر اساس تومن و قیمت ها هم درست به تومن پرداخت میشه اما تو فروشگاه هرجا میری مثلا قیمت هست 10000 تومان نوشته 10000 ریال مبلغ درسته داخل پرداخت آنلاین هم میری درسته فقط میخوام اون ریال بشه تومان :give_rose:

لینک ارسال

دوستان برای قیمت از این تابع استفاده شده :

{$this->lang->formatMoney( $package['p_base_price'] )}

فقط بگید این تابع formatMoney داخل کدوم فایل هست کفایت میکنه یجوری درستش میکنم .

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

اون مورد ربطی نداره.اون در واقع میاد عبارت رو از بسته ی زبان میخونه :wink:

اون مورد رو با آقای نجفلو صحبت میکنم.

در ضمن آدرس سایتتون رو تو پروفایلتون قرار بدید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...