رفتن به مطلب

عدم نمایش مد آپلود شده در پنل مدیریت

ارسال‌های توصیه شده

سلام : 

چند وقتیه ( دقیقا از زمانی که اون نسخه 3.4.7 را آپگرید کردیم و قسمت ثبت نام از کار افتاد و دوبار برگشتیم به 3.4.6 ) هر مدی که آپلود میکنم توی پنل مدیر برای نصب نمایش داده نمیشه و همینطور هوکهایی که نصب میکنم با خطا روبرو میشند ... کسی به این مشکل خورده ؟ چیکارش کنم اینا ... ( از بحثای ابتدایی ریکش و اینا نیست بارها تست شده ) 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فایل conf_global.php رو چک کن ببین اون پایین تقریبا به این شکل باشه کدش

define('IN_DEV', 0);

یعنی 1 یا چیز دیگه ای نباشه . 

واسه من که این مشکل پیش اومده بود . حالا شما چک کن .

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

مشکل ثبت نام الان برای نسخه 3.4.7 رفع شده. فایل های این نسخه رو جایگزین کنید.

لینک ارسال

هیچ وقت پشتیبان گیری رو فراموش نکنید! پشتیبان گیری همیشه راحت ترین راهه حله! ‎:)

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

نسخه 3.4.7 illusion رو دریافت کنید. ارور هایی که موقع نصب هوک هم داده می شه برای من قرار بدید.

با تشکر

لینک ارسال

سلام : 

اون جایگیزنی فایل 3.4.7 هم انجام دادم اما باز نشد ... یکی از همین ماژولهایی که ارور میده Faq هستش خطاش هم اینه ... (این مد قبلا آپلود شده و مدهایی که جدید آپلود میکنم را نمایش نمیده) 

Fatal error: Call to a member function showFullFAQ() on a non-object in /home/******/public_html/forums/admin/applications_addon/other/faq/modules_public/faq/faq.php on line 44

قبلا هم اون تیکه کد که میگیئ اضافه کن تا خطاها را نشون بده اضافه کردم با اضاف کردنش اصلا کل سایت دیگه بالا نمیاد ... میشه فایل faq.php را از یه سیستم که الان این مد روش نصبه یکی بهم بده تا جایگزین کنم بلکه درست شد و مشکل از همین فایل بود . 

حتی مثلا همین قالب قبلی انجمن هم که گذاشتید را نمیشه نصب کرد یعنی با image set  مشکل پیدا میکنه و تصاویر اشافه نمیشند ... 

انجمن را هم پاک کردم دوباره از اول نصب کردم اما تا دیتا بیس قبلی را توی وب کانفیگ وارد میکنم به مشکل میخوره با اینکه قبلش تموم هوکها و مدها را غیر فعال کردم ... داره روانیم میکنه ... 

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

error log سرورتون رو که در پوشه public_html هست قرار بدید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...