رفتن به مطلب

فعال سازی CAPTCHA گوگل

ارسال‌های توصیه شده

با سلام من سرچ کردم در انجمن اما این مورد نیافتم

لطفا نحوه فعال سازی CAPTCHA گوگل  توضیح بدید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

به خاطر حذف کپی رایت پوسته در سایتتون پشتیبانی از شما صورت نمیگیره!

http://ipsfarsi.com/topic/14427-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%DB%8C%D9%87-%D9%BE%D9%88%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D8%AA%DA%86%DB%8C%D9%86-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%A2%DB%8C-%D9%BE%DB%8C-%D8%A8%DB%8C-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C/

2-و نکته ی بعدی و جدای از قبلی هم اینه که کاربرانی که کپی رایت ها رو دستکاری یا حذف کنند دیگه ازشون تو ای پی بی فارسی پشتیبانی صورت نخواهد گرفت.

دیگه خودتون میدونید و وجدانتون.موفق باشید

-----------------------------

مدیر سایت پی اچ پی کمپ

در مورد خودم و اقای فرید نجفلو و  خانم سحر تو سایتتون و جاهای دیگه بد و بیراه و تهمت زدید اصلا ما به کنار این سحر چه گناهی کرده در موردش اون چرت و پرت ها رو درآوردید؟  اونوقت شما با چه رویی میاید تو این انجمن فعال میکنید؟  طرف میاد از پوسته ای که من رایگان راستچین و مشکلاتی که داشت با فارسی رو فیکس کردم و قرار دادم تو سایت به رایگان

استفاده میکنه میاد تو انجمن پشتیبانی  ما مشکلاتشو حل کنیم بعد تو سایتش در مورد خودم و سایر بچه ها بد و بیراه میگه! اسم خودتون رو میذارید انسان؟!

شماها که ماشالله ادعاتون هفت فرسخی میره تو هر زمینه! خوب از همون عرضه نداشتن واسه حذف یه کپی رایت ساده پوسته و حذفش بعد ماه ها اونم با بدبختی مشخصه همه چیز! خیلی جالبه!

پشتیبانی phpfox هم دارن با این وضع! :laugh: اسم جعلی اکانت که به کنار  آدرس سایتتون رو تو پروفایلتون وارد نکردین چون خودتون میدونستین اکانتتون بن میشه نه؟! :oops: برید شکر کنید به اکانتتون کاری نداشتم وگرنه مدتها قبل بن شده بودید!

مولتی اکانت هم نسازید چون افرادی که سایت فعال ندارند پشتیبانی نمیشن.ادرس ip هاتون که مشخصه 

یوزر های جدید هم همشون  بررسی میشن.

تف به این زندگی که به خاطر یه سیستم جامعه مجازی  که باعث میشه 4 تا بیشعور بیان این مسخره بازی و بچه بازی ها رو دربیارن

با کیا شدیم 70-80 میلیون! خدایا شکرت!

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...