رفتن به مطلب

نصب شات باکس !

ارسال‌های توصیه شده

سلام و دورد !

همونطور که میدونید در IPB تازه وارد هستم

توی نصب شات باکس مشکل دارم

یه پوشه اپلود توی زیپ بود که در هاست اپلود کردم ! اوکی انجام شد !

یه فایل IPB.Shoutbox.v1.4.2_[illus!on]_nulled بود که فک کنم باید در پنل آپ میکردم که انجام دادم

ولی نوشته هوک V میاد و هیچ چیزی اپلود نمیشه در اصل !

مشکل کار کجاست ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

یه پوشه اپلود توی زیپ بود که در هاست اپلود کردم ! اوکی انجام شد !

یه فایل IPB.Shoutbox.v1.4.2_[illus!on]_nulled بود که فک کنم باید در پنل آپ میکردم که انجام دادم

ولی نوشته هوک V میاد و هیچ چیزی اپلود نمیشه در اصل !

shoutbox یک برنامه هست و به این صورتی که شما عمل کردید برنامه ها در IPB نصب نمی شه.

محتویات پوشه upload رو شما باید به سرورتون انتقال بدید و سپس با رفتن به قسمت Manage Application این برنامه رو نصب کنید.

برای اطلاعات بیشتر راهنمای نصب مد ها رو مطالعه کنید.

لینک ارسال

با سلام :)

shoutbox یک برنامه هست و به این صورتی که شما عمل کردید برنامه ها در IPB نصب نمی شه.

محتویات پوشه upload رو شما باید به سرورتون انتقال بدید و سپس با رفتن به قسمت Manage Application این برنامه رو نصب کنید.

برای اطلاعات بیشتر راهنمای نصب مد ها رو مطالعه کنید.

سپاس !

ممنون تشکر

میخواستم بدونم آیا میشه فارسی اینو گیر اورد !

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

سپاس !

ممنون تشکر

میخواستم بدونم آیا میشه فارسی اینو گیر اورد !

البته! مراجعه کنید بخش فارسی ساز ها!

لینک ارسال

البته! مراجعه کنید بخش فارسی ساز ها!

مرسی انجام شد !

فقط یک مورد دیگه مربوط به عنوان مد هست که دقیقا هر جا رو تغیر دادم نتوسنتم اونجا رو تغیر بدم ( اسم بالا که اینجا نوشتید چت گروه ها )

بعد توی مترجم نوشته شده

Admin CP -> My Apps -> IP.Shoutbox -> Management -> Manage Mod

در حالی که من جایی به اسم Manage Mod  ندارم !

ببخشید این همه سوال پرسیده میشه ! شاید افراد دیگه هم در اینده به این مشکلات ابتدایی بر بخورند ! تشکر فراوان !

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

اگر تو منو منظورتونه از قسم تmanage application and modules برنامه رو ادیت کنید.(کلیک روی ایکون مداد) و در فیلد public title عنوانش رو تغییر بدید.

تو خود ایندکس هم از تنظمیات خود برنامه هست.تو منو other apps موشواره رو ببرید  و این برنامه رو انتخاب و از سمت چپ کل بخش هایی که برای تنظمیات داره رو میبینید.

لینک ارسال

اگر تو منو منظورتونه از قسم تmanage application and modules برنامه رو ادیت کنید.(کلیک روی ایکون مداد) و در فیلد public title عنوانش رو تغییر بدید.

تو خود ایندکس هم از تنظمیات خود برنامه هست.تو منو other apps موشواره رو ببرید  و این برنامه رو انتخاب و از سمت چپ کل بخش هایی که برای تنظمیات داره رو میبینید.

تشکر ! خیلی سیستم جالبیه اصلا فکرشم نمیکردم دقیقا جلو چشمه ! ( توی وی بی پدر ادم در میاد بعضا که این تغیرات انجام بشه )

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...