رفتن به مطلب

باز نشدن اطلاعیه ها !

ارسال‌های توصیه شده

سلام یک مشکلی که چند وقته تو انجمن پیش اومده اینه که اطلاعیه ها برای بعضی از کاربرا باز نمیشه و البته همیشه اینجوری نیست بعضی وقتا هست بعضی وقتا نیست مشکل بنظر نمیاد از سرعتشون باشه چون هم کسایی که این مشکلو دارن زیادن هم اینکه خیلیاشون مثل خودم تو انجمن تحت آی پی بورد دیگه این مشکلو ندارن

میخوام بدونم این مشکل از کجاست و آیا راه حلی براش وجود داره؟

یک سوال دیگه هم که زیاد مهم نیست اینه که مد retrieve link title که گفته شده روی 3.4 کار نمیکنه اینجا کار میکنه آیا اینجا از مد دیگه ای استفاده میشه یا اصلاح شده همونه؟ من که چیزی تو بخش دریافت پیدا نکردم

با تشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

یک مشکلی که چند وقته تو انجمن پیش اومده اینه که اطلاعیه ها برای بعضی از کاربرا باز نمیشه و البته همیشه اینجوری نیست بعضی وقتا هست بعضی وقتا نیست مشکل بنظر نمیاد از سرعتشون باشه چون هم کسایی که این مشکلو دارن زیادن هم اینکه خیلیاشون مثل خودم تو انجمن تحت آی پی بورد دیگه این مشکلو ندارن

میخوام بدونم این مشکل از کجاست و آیا راه حلی براش وجود داره؟

وقتی باز نمی شه ، با چه صفحه ای مواجه می شن ؟

یک سوال دیگه هم که زیاد مهم نیست اینه که مد retrieve link title که گفته شده روی 3.4 کار نمیکنه اینجا کار میکنه آیا اینجا از مد دیگه ای استفاده میشه یا اصلاح شده همونه؟ من که چیزی تو بخش دریافت پیدا نکردم

نسخه جدید این مد توسط ما خریداری شده و بزودی در بخش VIP سایت قرار می گیره :)

لینک ارسال

با سلام :)

وقتی باز نمی شه ، با چه صفحه ای مواجه می شن ؟

نسخه جدید این مد توسط ما خریداری شده و بزودی در بخش VIP سایت قرار می گیره :)

صفحه جدید که باز نمیشه ، همون جا وقتی میزنن باز شه بعد از پایان لودینگ چیزی نمایش داده نمیشه فقط یک نوار سفید

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

اگر که عمومی هست این مشکل بر می گرده به قالب تون. کل سیستم رو Recache کنید و Template Master ها رو هم rebuild کنید .

لینک ارسال

اگر که عمومی هست این مشکل بر می گرده به قالب تون. کل سیستم رو Recache کنید و Template Master ها رو هم rebuild کنید .

مرسی انجام دادم اگه بازم کسی این مشکلو داشت همینجا میگم :)

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...