رفتن به مطلب

مشکلات ادیتور درحالت چپ‌چین

ارسال‌های توصیه شده

• مدیر کل بازنشسته سایت

حاجی sublime که زیر دستته یه پلاگین js beautifier رو بنصب بعد انجام تغییرات هم دوباره minify کن.تو این موارد تا دلت بخواد افزونه داره.

از سایت های آنلاین ه ممیتونی کمک بگیری.برای minify من uglifyjs رو خیلی قبول دارم.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خیلی راهنمایی خوبی بود ممنون :)  از اونجا که تو نسخه آخر خود شرکت Ck هم تغییرات ایجاد کرده به جز IPS مشکل دارم باز

واسه همین بهتره نسخه های برابر رو مقایسه کنیم.... حالا نسخه مورد استفاده چنده؟ :)

پ.ن: اطلاعات من برای این تغییر کافی نیست متاسفانه :( وقتی تغییرات اضافه می کنم اون تغییرات کامپایل نمی شن و وقتی از کد هم کم می کنم کامپایل می شن. مثلا می تونم کلید بولد یا نقل قول و... رو حذف کنم اما نمی تونم چیزی اضافه کنم. فکر می کنم این یه محدودیت امنیتی باشه. وقتی هم کلا ویراشگر رو جایگزین کردیم هم که اونجوری شد.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

Ckeditor در IPB نسخه 3.6.6 هست . اگر بشه نسخه Bidi مخصوص این نسخه رو پیدا کرد می شه تنها این پلاگین رو به سیستم اضافه کرد. ولی اون روشی که ذکر شد تمام Integration هایی که انجام شده رو از بین که می بره باعث می شه دیگه BBCode اختصاصی نداشته باشیم. ولی از اونجایی که دیگه ادیتور جدا از سیستم می شه باید سریعا در هر زمان بروزرسانی ویرایشگر رو بروز کرد.

لینک ارسال

• 3 ماه بعد...

من پلاگین bidi برای سی کی ادیتور IPB ورژن 3.4 رو پیدا کردم ولی نمی‌دونم باید چطوری اعمال کنم.

bidi.zip

لینک ارسال

من یک راه حل پیدا کردم که بدون نیاز به bidi هست. در واقع با ساخت یک BBCode جدید هست. من آموزش رو همینجا می‌نویسم ولی اگر کسی bidi رو اوکی کرد روشش رو در همین تاپیک ارائه کنه.

چپ‌چین:Custom BBCode

Custom BBCode Tag:bleft

:Custom BBCode Replacement

<p class="bleft">{content}</p>

بسته به نیاز مدیر :?Which groups can use this BBCode? And Where can the BBCode be used

SAVE

حالا در استایل این کد رو اضافه کنید:

.bleft {
    text-align: left;
    direction: ltr;
}

زین پس هر وقت متنی انگلیسی رو در این بی بی کد بگذارید همه چیزش اوکی هست.

post-1909-0-10944300-1430380496_thumb.jp

لینک ارسال

• 2 ماه بعد...

من یک راه حل پیدا کردم که بدون نیاز به bidi هست. در واقع با ساخت یک BBCode جدید هست. من آموزش رو همینجا می‌نویسم ولی اگر کسی bidi رو اوکی کرد روشش رو در همین تاپیک ارائه کنه.

چپ‌چین:Custom BBCode

Custom BBCode Tag:bleft

:Custom BBCode Replacement

<p class="bleft">{content}</p>

بسته به نیاز مدیر :?Which groups can use this BBCode? And Where can the BBCode be used

SAVE

حالا در استایل این کد رو اضافه کنید:

.bleft {
    text-align: left;
    direction: ltr;
}

زین پس هر وقت متنی انگلیسی رو در این بی بی کد بگذارید همه چیزش اوکی هست.

attachicon.gifCffre.JPG

سلام. ببخشید این کارها رو چطوری و کجا باید انجام داد؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...