رفتن به مطلب

نمایش ستاره بر حسب پوینت کاربر

ارسال های توصیه شده

گشتم نبود میشه اموزشش رو بزارید 

فقط .

یه تصویر میشه گزاشت ولی نمیخام یکی باشه میخام چند تا باشه که رنگ بشه داخلش

نمونه  vbpro

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

اموزش نیاز نداره. شما از قسمت Members  >  Member Ranks می تونید این موارد رو تعیین کنید. برای نمایش اون هم باید از مد Pips and Team Icons استفاده کنید.

اینجا قبلا توضیح دادم :

http://ipsfarsi.com/topic/16709-%DA%86%D9%86%D8%AF-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84-%D8%AA%D8%A7%D8%B2%D9%87-%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%AF%DB%8C/

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

کلا دو تا نماد می شه نشون داد یکی Group Icon هست مثل این :

ipb-owner-user.png

یکی دیگه هم Rank هست که می شه ستاره بود. منظورتون چیز دیگه ای به غیر از اینا هست؟

لینک ارسال

تو همون رنک ستاره خاموش و روشن کنار هم باشن که هر چی کاربر میره بالا امتیازش ستاره روشن بشه

فایل psd لایه باز اونم گشتم نبود قرار میدین؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

تو همون رنک ستاره خاموش و روشن کنار هم باشن که هر چی کاربر میره بالا امتیازش ستاره روشن بشه

فایل psd لایه باز اونم گشتم نبود قرار میدین؟

توی IPB باید تصاویر یک تیکه باشن. شما می تونید با برنامه های گرافیکی همچین چیزی رو درست کنید یعنی این ستاره ها رو بغل همدیگه بگذارید.

لینک ارسال

ممنونم من فک کردم میشه :D

کیگم فایل لایه باز این کاربر رسمی - موسس سایت اینا رو هم قرار میدین یا شبیه این با کلاس باشه اونایی که هست قشنگه اما رسمی نیست 

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

ممنونم من فک کردم میشه :D

کیگم فایل لایه باز این کاربر رسمی - موسس سایت اینا رو هم قرار میدین یا شبیه این با کلاس باشه اونایی که هست قشنگه اما رسمی نیست 

از اونجایی که خیلی قدیمی هست طراحی این ها، فایل PSD اون رو پیدا نمی کنم. ولی دربخش دانلود یک ست شبیه همین سری هست.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

ما مجبور شدیم تا از کوکی ها و فناوری های مشابه برای اجرای این وب سایت استفاده کنیم تا بتوانیم تجربه بهتری در زمان استفاده از سایت برای شما ایجاد نماییم. سیاست حریم خصوصی.