رفتن به مطلب

مشکل در IPB (عدم کاهش تعداد پست ها بعد از حذف کردن)

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان

من امروز چند تا از موضوعات ارسال شده یکی از کاربران رو حذف کردم اما متوجه این شدم که تعداد پست های اون فرد کاهش پیدا نکرده !!

لطفا برای حل این مشکل راهنمایی کنید ...

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

احتمالات مختلفی میتونه داشته باشه . 

یکی اینکه اون بخش به خاطر اینکه به پردازنده سرور فشار نیاد کش شده باشه و به صورت آنی تغییرات رو اعمال نکنه .

یا اینکه شما پست رو حذف کردی اما فعلا به طور کامل حذف نشده و رفته تو جدول زمانبندی برای حذف و رفرش کلی ...

و یا اینکه شما پست هایی از اون کاربر رو پاک کردید که اصلا Count نشده بود ! یعنی در انجمنی پست داده بود که جزء امار ارسالی هاش حساب نمیشده .

اینا که گفتم احتماله و داشته های خودمه . حالا سایر دوستان فکر کنم بهتر بتونن راهنماییت کنند.

لینک ارسال

احتمالات مختلفی میتونه داشته باشه . 

یکی اینکه اون بخش به خاطر اینکه به پردازنده سرور فشار نیاد کش شده باشه و به صورت آنی تغییرات رو اعمال نکنه .

یا اینکه شما پست رو حذف کردی اما فعلا به طور کامل حذف نشده و رفته تو جدول زمانبندی برای حذف و رفرش کلی ...

و یا اینکه شما پست هایی از اون کاربر رو پاک کردید که اصلا Count نشده بود ! یعنی در انجمنی پست داده بود که جزء امار ارسالی هاش حساب نمیشده .

اینا که گفتم احتماله و داشته های خودمه . حالا سایر دوستان فکر کنم بهتر بتونن راهنماییت کنند.

تشکر از شما پس با این توضیحات باید منتظر بمونم که کرون های سیستم اجرا بشن و تعداد پست هارو کم کنن ...

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

از روش هایی که در اون تاپیک گفته شده بود به ترتیب استفاده کردم اما تغیری ایجاد نشد !

آیا نیاز به گذر زمان دارد تا نتیجه معلوم شود ؟!

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

موضوعاتی که حذف می شن، یک مدت در پنل مدیران باقی می مونن که بعد از مدت زمانی حذف می شن. شما اگر سریعا اونا رو می خواید حذف کنید با رفتن به پنل مدیران اونا رو حذف کنید. سپس اون تاپیک رو دنبال کنید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...