رفتن به مطلب

یک امکان جالب در IPB

ارسال‌های توصیه شده

<if test="$this->memberData['member_id']">
این پایینی فقط اسم کاربر رو نشون میده و لینک نداره
{$this->memberData['members_display_name']}

اگر این استفاده بشه اسم کاربر رو همراه با لینک میاره.یعنی روش کلیک بشه میره تو پروفایلش

<a href="{parse url="showuser={$this->memberData['member_id']}" seotitle="{$this->memberData['members_seo_name']}" template="showuser" base="public"}"  title='{$this->lang->words['your_profile']}'>{$this->memberData['members_display_name']} </a>

<else />

</if>

شرط اول میگه اگه مهمان نبود و جزو کاربران بود کد یا متن یا هرچیزی که اون تو هست رو نشون بده.در غیر این صورت (که میشه برای مهمان) کدی که بعد از <else /> قرار میگیره رو نشون بده.

یا اگه تکم تک خواستید به کار ببرید:

برای کاربر:

<if test="$this->memberData['member_id']">

{$this->memberData['members_display_name']} 

Or

<a href="{parse url="showuser={$this->memberData['member_id']}" seotitle="{$this->memberData['members_seo_name']}" template="showuser" base="public"}"  title='{$this->lang->words['your_profile']}'>{$this->memberData['members_display_name']} </a>

</if>

برای مهمان:

<if test="!$this->memberData['member_id']">

</if>

حالا هر متنی میخوای برای هرکدوم اضافه کن. مثلا تو بالایی قبل از بسته شدن if بنویس : مهمان عزیز خوش آمدید ...

پ.ن: تو پ.خ درخواست ندید لطفا.من خودم به تاپیک ها سر میزنم. :yes1:

من میخوام این کد رو جایگزین متن بالای هوک Board Index Face کنم. اگه ممکنه بگید کد رو دقیقا کجا بزارم و جایگزین چه کدی کنم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

متاسفانه بنده انجمنی نصب ندارم که این هوک روش نصب باشه که دقیق راهنمایی کنم.

این مد چندین تمپلیت بیت داره به احتمال زیاد.تو یکی از بیت ها باید کد ها رو اضافه کنید.باید ببینید اول او ن بیت کدومه بعدش در مکان مناسب اضافه کنید.از inspect element مرورگر کمک بگیرید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...