رفتن به مطلب

مشکل در IPB

ارسال‌های توصیه شده

سلام نمیدونم این رو میشه گفت مشکل یا اینکه قسمت هایی از سیستم را فعال نکردم لطفا راهنمایی کنید.

بنده از اسکریپت آی پی بی برای انجمن سایت خود استفاده کردم ولی متاسفانه. <a href="http://forum.afrafa.....afrafa.com</a>

1- ادیتور متن حرفه ای نیست.
2- در بخش دریافت ها گزینه ای برای آپلود نیست.
3- منو های باز شونده باز نمی شود
4- گالری کار نمی کند
و مشکلات دیگر ممنون می شوم راهنمایی کنید کجای کار بنده ایراد داشته که چنین مشکلاتی به وجود آمده.

با تشکر کفیتی

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

اولا ممنون هستم که بعد از ارسال مشکلتون برای بنده پیغام خصوصی فرستادید و من رو باخبر کردید و قوانین اینجا رو مطالعه کردید.

سرور شما از قابلیت minify پشتیبانی نمی کنه باید اون رو غیر فعال کنید. روش غیر فعال کردن رو با زدن عبارت minify در جستجو می تونید پیدا کنید.

2- در بخش دریافت ها گزینه ای برای آپلود نیست.

باید سطح دسترسی رو تنظیم کنید که چه گروه های کاربری می تونن آپلود و دانلود کنند که در قسمت Permission اون Category قابل تنظیم هست.

بعد از خاموش شدن minify باید بقیه مشکلات هم حل بشن.

موفق باشید

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام 

نتوسنتم طاقت بیارم و نگم !  جا داره اینجا از آقای نامنی تشکر کنم که اون خط اولش مـنـو شهید کرد.... :D

خدا این کاربرهارو از ما نگیره  :DD:

لینک ارسال

با سلام و ممنون از شما به خاطر راهنمایی خوبتون.

دوستان اگر ممکنه چند سوال بپرسم یکی درباره چت عمومی سایت که من با توجه به روش هایی که گفته شده بود تغییر حق دسترسی به گروه های کاربری دادم ولی کماکان حتی مدیریت هم در چت عمومی نمیتونه پیام ارسال کنه.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

دوستان اگر ممکنه چند سوال بپرسم یکی درباره چت عمومی سایت که من با توجه به روش هایی که گفته شده بود تغییر حق دسترسی به گروه های کاربری دادم ولی کماکان حتی مدیریت هم در چت عمومی نمیتونه پیام ارسال کنه.

اگر سطح دسترسی رو به درستی داده باشید عمل می کنه. دقیقا از کجا و چطوری این کار رو کردید تا اشکالتون رو بگیریم :)

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...