رفتن به مطلب

ایندکس نشدن برخی از ارسال ها

ارسال‌های توصیه شده

انجام شد . تغییری مشاهده نشد . نیازه که برای مشاهده تغییرات کار خاصی انجام بدیم ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

انجام شد . تغییری مشاهده نشد . نیازه که برای مشاهده تغییرات کار خاصی انجام بدیم ؟

از قسمت System Scheduler روی علامت refresh کلیک کنید تا نقشه سایت دوباره ساخته بشه. بعد چک کنید. بعدش هم حتما گزینه Include all page هم فعال کنید.

لینک ارسال

استاد مجددا انجام شد . تغییری مشاهده نشد .

تمامی این تنظیمات از ابتدا همین طور بودند که شما فرمودید .. منتها من بعد از اینکه دیدم در قسمت تاپیک مشکل داره ، اومدم اونهارو ویرایش کردم . 

اما الان همه چیز به صورت پیشفرض هستش . 

جناب نامنی میتونه مربوط به اون قسمت 4.7 باشه که روش 4.6 ریختم ؟ 

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

من ذهنم دیگه به جای دیگه نمی رسه!

جناب نامنی میتونه مربوط به اون قسمت 4.7 باشه که روش 4.6 ریختم ؟

باید بقیه دوستانی که نصب دارند با اون ها مقایسه کرد تا فهمید.

لینک ارسال

جناب نامنی سایت هاشون برای شما قابل مشاهده هستش . امکانش هست تو اون تاپیک ، این مورد رو برای دوستانی که مثل من مشکل عضویت داشتند ، سایت مپ رو چک بفرمایید لطفا ؟

لینک ارسال

بعد از تست های مکرر متوجه شدم که این موضوع ارتباطی با نسخه IPB نداره . 

و نساخته شدن بخش sitemap_core_topics در سایت مپ سایت ارتباط مستقیم با نحوه پرمیشن دادن انجمن ها بر میگرده . دسترسی نداشتن به Read & Reply که باعث میشه تاپیک ها ساخته نشند .

الان من این بخش رو ایجاد کردم در سایت مپ . اما در اون فقط سه تاپیک قابل مشاهده هستش . اون هم بر میگرده به دسترسی که دادم .

البته سوالات نا تمام در این ضمینه برای خودم فعلا خیلی زیاده :D اما همین که ساخته شد مشخص هستش که همه چیز درسته ...

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...