رفتن به مطلب

نظرات شما در مورد IPBFarsi در سال 93

ارسال‌های توصیه شده

با سلام خدمت شما

من یک سالی هست که انجمن دارم تا الان مشکلی باهاش نداشتم

هم سایت شما خوبه هم انجمن (( از همه نظر))

تنها مشکل من فقط با گوگل وب مستر هست که گفتید در نسخه بعدی برطرف میشه(( کلمات فارسی))

البته همیشه باید تلاش کرد بهترین باشیم :)

ممنون

• پسند 4
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 ماه بعد...

جناب نامنی و نظری هر دو واقعا استاد هستن و ندیدم کسی در این حد کار بلد و بدون چشم داشت مادی کمکی کنن! من که شدیدا سپاس گذارشون هستم و افتخار میکنم توی این انجمن عضوم...

اولین انجمن شخصی خودم رو با کمک این دوستان تاسیس کردم و انشاالله با کمک خدا و اساتید ipbfarsi میارمش بالا تا هم کمک به فارسی زبان ها باشه و هم افتخار دیگه ای واسه این انجمن :)

• پسند 4
لینک ارسال

یادم میاد اولین باری که با IPB اشنا شدم تو یکی از تاپیک های انجمن پشتیبانی ویبولتین بود. همونطور که هومن جان @@Hoomanhpc2 تو پست دوم عرض کردن اول جفتمون انجمنمون رو سیستم ویبولتین بودیم. اون تاپیک مربوط به مقایسه سیستم ها بود که منم بسیار کنجکاو بودم و خیلی دلم میخواست از ویبولتین بکنم بیرون. وقتی اومدم ثبت نام کردم واقعا از نحوه برخورد و پشتیبانی که میشد به کاربران لذت بردم.

ماشالله آقا وحید عزیز با نهایت حوصله !! با حتی کاربران ساده ی ساده مثل من برخورد میکردن که واسه من حس خوبی به وجود آورده بود.

همین مسئله ی خوب بودن بیش از حد آقا وحید یه بلایی سر من آورد که الان پشیمونم :D من همون روزای اول تصمیم گرفتم انجمنم رو به ای پی بی تبدیل کنم و این کار رو با هر مکافاتی بود انجام دادم که البته چون پنل فول انگلیسی بود خیلی برام سخت بود. خلاصش اینه که شکست خوردم ولی همیشه دلم ای پی بی رو میخواست.

تا اینکه با هومن عزیز قرار شد انجمن هارو یکی کنیم و با عشق و علاقه ای پی بی رو انتخاب کردیم. ( البته یه سیستم دیگه هم در نظر داشتیم ولی بیخیالش شدیم )

من هربار میام این انجمن و میبینم خود آقا وحید تاپیک کاربرا رو پاسخ دادن حس خوبی بهم میده بر خلاف بیشتر انجمن های پشتیبانی

خلاصه که آقا وحید عزیز و زحمت کش و تیم مدیریتش پشتیبانی و نحوه برخورد همگی بیست !

در مورد امکانات بخوام بگم من به نظرم اینجا هر اون چیزی که نیاز داشته رو تا الان داره و فکر نکنم کسی محدودیتی تو ای پی بی فارسی ببینه که نتونه مشکلش رو رفع کنه.

من با انجمن ساز های پی اچ پی ، مای بی بی ، ویبولتین و ای پی بی کار کردم و تجربه ی کار کردن با ای پی بی از همه لذت بخش تر بوده برام. همین حس متفاوت بودن و خاص بودنی که بهم میده خودش خیلیه و اینکه قراره به IPS 4 آپگرید کنیم این حس رو بیشتر هم میکنه.

خدارو شکر پشتیبانی تصمیم گرفتن پنل IPS رو فارسی کنن و این کار به شدت به افزایش آمار ای پی بی باز های ایرانی اضافه میکنه و با افزایش آمار کاربر ها خب پشتیبانی هم قوی تر میشه. 

توصیه من فقط به تازه کار ها هست که اگه زبان انگلیسیتون در حد معمولیه و دست تنها هستین ای پی بی براتون فعلا یکم سخته و بزارین IPS بیاد با پنل قدرتمند فارسی.

ببخشید خستتون کردم.

معین اکبری مدیر کل انجمن الیت مدز

• پسند 3
لینک ارسال

• 1 ماه بعد...

سلام. :yes1:

خوب من انجمن سازم ای پی برد نیست.  :rolleyess:

ولی میخوام بگم  اینقد که اقای وحید نامنی و سعید نظری گل و با مرام و با معرفت و همه اینا هستن.. :chakerim: من هر روز به این سایت سر میزنم و فقط از رفتارشون با کاربران کیف میکنم  :xo:

ینی فقط سر میزنم پست هاشون رو ببینم از فهم و درک مدیرانش لذت ببرم.  :emami:

فقط میتونم بهشون افرین بگم  :give_rose:

• پسند 3
لینک ارسال

- خود بنده و تیم مدیریت

خود شما که ترکوندین :DD: تنها ادمینی که تا حالا دیدم جواب تاپیک می ده شمایین ، بقیه یه یک سال اول جواب می دن بعد دیگه کلاس می ذارن جواب دادن به کاربرا رو در شان خودشون نمی دونن :DD:

تیم مدیریت هم که حرف نداره مخصوصا اقا سعید و اقا علی ،ولی اسم نمی برم کدورت پیش نیاد :DD:

- نحوه پشتیبانی و نحوه برخورد

پشتیبانی که عالی و نحوه ی برخورد هم خوب

- امکانات ارایه شده در سایت IPBFarsi

امکانی هست ارائه نکرده باشین؟ یکی از کامل ترین کلکسیون مد و هوک رو بین سایت های ایرانی و خارجی دارین.

- امکانات خود IPB

افتضاح، داغون... الکی :/ مثلا فن ویبولتینم! (همین که تشکر و سئو پیشفرض روش هست گویای همه چیزه :) )

- تجربه شما در مورد IPB و در صورت لزوم پیشینه قبلی شما در استفاده از انجمن ساز ها

کلا از اول IPB رو دوست داشتم. یه زمان فروم های معروفی مثل AppTrackr با IPB بود (خدا بیامرزش) ولی به خاطر کمبود قالب (3سال پیش) رفتم رو وی بی! اصلا یه وعضی... داغون! یه هک نصب می کردی نصف انجمن فلج می شد. اونو درست می کردی نصف هک ها غیر فعال می شد. اونو درست می کردی هاست بنت می کرد :DD: تو مراجع سوال می کردی با 40000 نفر آنلاین یه نفر هم جوابت رو نمی داد. بعد از 62824 بار آپ کردن تاپیک یه مدیر آزمایشی میومد یه تیکه مینداخت تاپیک رو می بست :DD:بعد یکی پخ می داد 2 تومن بده برات اوکی می کنم می دادی در می رفت (برای من تا حالا پیش نیومده ولی روزی 300 تا تاپیک سر همین موضوع تو انجمن های همسایه زده میشه) قالب می خواستی عوض کنی 7 خان رستم! یه ساعت می رفتی تو هاست اپلود می کردی، اکسترکت می کردی، زیپ رو پاک می کردی، میومدی تو پنل باز یه فایل اپلود می کردی.بعد می دیدی یه هدر گنده وسط قالب اسم همسایه رو نوشته. باز می رفتی تو انجمن همسایه التماس گرافیستا رو می کردی(باز خودشون رو لوس می کردن اسم سایت ما رو تو فوترت بذار :DD: ) برات PSD رو ادیت کنن ( بعضیا PSD هدر رو نمی دادن باز باید التماس طراح قالبم می کردی ) بعد از 4 روز یه هدر می زدن برات اصلا شبیه اونی که می خواستی نبود :DD: دیگه روت نمیشد چیزی بگی تشکر می کردی تاپیک رو قفل می کردن. باز باید پا می شدی بری تو هاست پیدا کنی هدر قبلی کجایه، هدر جدید رو جایگزین کنی ، بعد ریکش کنی، بعد برای تمام اونایی که قبلا امدن همون هدر قبلی باز میشه . بعد باید پاشی 4 ساعت قسمت تشکر و پست بیت رو درست کنی. اخرش هم درست نمیشه.بعد فک می کنی کار تمومه نمی دونی که تازه اولشه ! نصب مد ها بماند که نه تشکر داره نه سئو نه هیچی باید جدا نصب شه. حالا اگه خدای نکرده بخواین شمسی کنین کارتون به قرص خوردن می کشه :DD:

ولی IPB خدایی کارا خیلی راحته. یه قالب می خوای نصب کنی 3 تا فایل رو پنل اپ می کنی تمامه. هدر می خوای عوض کنی معمولا یه متن رو تغییر می دی. اون ها هم که عکس دارن از تو پنل راحت عوض میشه. هم سئو داره هم تشکر :DD:

از پنل انگلیسیش خیلیا نارحتن که من خودم به شخصه بهش عادت کردم تو نسخه 4 ام اگه بشه پنل رو انگلیسی نگه می دارم. ( الکی :/ مثلا من الان انجمن فعال دارم  )

- توصیه شما به بقیه کاربران

کاربرای وی بی و OTHERS :

هک دستتونه بذارین تو recycle bin کانورت کنین IPB

یه موضوعی هم که هست برای کاربرای وی بی: دیگه کسی برای وی بی هک نمی نویسه! وی بی 5 بعد از 4 سال گویای همه چیز هست. شما نمی تونین تا اخر عمرتون رو وی بی 4 بمونین، تاریخ انقضاش گذشته! استانداردهای وب هر چند وقت تغییر می کنه ولی وی بی 4 همچنان ثابته! از ما گفتن بود :) ما هر چند وقت آپدیت میاد به اخرین دستاورد های IPS دست پیدا می کنیم :DD: شما روی ویبولتین چند سال پیش بمونین :)

کاربرای IPB:

قدر خودتونو بدونین : :chakerim:

• پسند 3
لینک ارسال

آقای نامنی واقعا شخصی صبور و با حوصله س خیلی کمک ها و ... اصلا وظیفه ایشون نیست و داره لطف میکنه به کاربرا کمک میکنه وگرنه همین کارای به اصطلاح کوچیک برای شخصی سازی انجمن اگه کسی دیگه واسه شما انجام میداد الان برای هر قسمت باید یه هزینه ای میدادید ! راه دور نمیرم من یا خود شما اگه جای ایشون بودیم به هیچ وجه این همه وقت واسه کاربرا صرف نمیکردیم

تیم مدیریت و دوستان هم واقعا کارشون بیسته البته پارسال که به انجمن سرمیزدم مدیرای دیگه بیشتر فعال بودن

IPB فارسی واقعا کارش عالی بوده چیزی جز احترام ما از این انجمن ندیدیم اگه انجمن IPB فارسی نبود باید 6 ماه وقت صرف میکردی که تو منابع انگلیسی بگردی تنظیمات و شخصی سازی انجام بدی :) پلاگین های پولی , قالب های انگلیسی و پولی , در صورتی که اینجا با خوندن چندتا اموزش یا سوال از مدیرا به سرعت کارت راه میافته اگه هم مشکلی داشته باشی توی کمترین زمان ممکن اینجا به جواب میرسی

IPB واقعا یه سیستم خلاقه که از اخرین استاندارد های وب جهانی استفاده میکنه که به مرور زمان همه گیر میشه دیگه دوره VB . MYBB .... اینجور اسکریپت ها گذاشته , مقایسه IPB با دیگر سیستم ها مثل مقایسه پیکان با بنز میمونه جفتش راه میبره ادمو ولی سواری این کجا اون کجا , تنها ایرادی که من توی IPB میبینم نبودن قسمت اخرین ارسال ها - بیشترین ارسال ها - بیشترین تشکر شده ها و .... هست مثل اسکریپت های دیگه

بین گزینه های موجود برای انجمن ساز , استفاده IPB بی شک بهترین گزینه س بقیه گزینه ها یه چیزی فراتر از افتضاح ان چون تجربه استفاده از همه اسکریپت های انجمن ساز رو داشتم

اگه تعداد قالب ها , مد و شخصی سازی های IPB بیشتر بشه که به مرور زمان میشه دیگه هیچ کس سراغ اسکریپت های دیگه نمیره چون هر نیازی که داشته باشی با استفاده از این سیستم برطرف میشه

همیشه وقتی یه اسکریپت یا یه چیز بهتر میاد بقیه به خاطر عادت به سیستم های قبلی دوس ندارن تغییر رو قبول کنن ولی بی شک اگه با این پیشرفت های IPB سیستم های رقیب کاری خاصی نکنن 100% کاربراشون رو از دست میدن

به دلیل اینکه فعلا انجمن سایتم به صورت ازمایشی هست از درج ادرس خودداری میکنم

موفق باشید :bye:

ویرایش شده توسط Amir_HosseinM
  • پسند 5
لینک ارسال

- خود بنده و تیم مدیریت : والا ما از خودت جز خوبی که چیزی ندیدیم  :D

- نحوه پشتیبانی و نحوه برخورد : متوسط :x

- امکانات ارایه شده در سایت IPBFarsi : عالی و خسته نباشید میگم :)

- امکانات خود IPB : عالی | فول :)

- تجربه شما در مورد IPB و در صورت لزوم پیشینه قبلی شما در استفاده از انجمن ساز ها : خوشبختانه اینجا آدم زود پاسخ میگیره و همین باعث میشه خیلیا سریع راه بیوفتن 

- توصیه شما به بقیه کاربران : قدر بدانید :D

:chakerim:

ویرایش شده توسط Mr.Mobin
  • پسند 1
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سپاس از تمامی کاربران عزیز که نسبت به IPBFarsi لطف داشتند.

از نظر دوستان در صفحه اول استفاده خواهد شد.

با تشکر

• پسند 5
لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...