رفتن به مطلب

انتقال انجمن ها به سرور جدید

وحید نامنی

ارسال‌های توصیه شده

• بنیان گذار IPSFarsi

سلام. ببخشید یه سوال ! کی قراره به IPS ارتقا بدین ؟

هر زمان مدهایی که روی IPBFarsi نصب کردیم برای نسخه IPS 4 در دسترس قرار بگیرند.

• پسند 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

جناب نامنی عزیز ، میشه بپرسم سرور قبلی کجا بود و الان کجاست و دلیل این انتقال چی بوده ... 

• پسند 1
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

جناب نامنی عزیز ، میشه بپرسم سرور قبلی کجا بود و الان کجاست و دلیل این انتقال چی بوده ... 

سرور قبلی روی host اشتراکی webvillage.ir بود. متاسفانه یکسری حملات به سایت صورت گرفت که احتمالا باید متوجه شده باشید که همش با خطا سایت مواجه می شد. از اونجایی که در فضای اشتراکی نمی شه چنین حملاتی رو کنترل کرد و مدل حمله بگونه ای بود که دوستان تا الان باهاش مواجه نشده بودن، من ﺑﺎﻻﺟﺒﺎﺭ یک سرور تهیه کردم و خدا رو شکر pattern حملات رو تعیین کردم و مشکل رفع شد(تقریبا) . البته این انتقال یکسری فواید دیگه مثل اینکه تصاویر بخش دانلود به طور کامل درست شدن و افزایش سرعت و رفع یکسری مشکلات جزیی دیگه داشته.

البته در روز های آینده من nginx رو روی سایت نصب می کنم تا performance بهتری داشته باشیم.

• پسند 4
لینک ارسال

سرور قبلی روی host اشتراکی webvillage.ir بود. متاسفانه یکسری حملات به سایت صورت گرفت که احتمالا باید متوجه شده باشید که همش با خطا سایت مواجه می شد. از اونجایی که در فضای اشتراکی نمی شه چنین حملاتی رو کنترل کرد و مدل حمله بگونه ای بود که دوستان تا الان باهاش مواجه نشده بودن، من ﺑﺎﻻﺟﺒﺎﺭ یک سرور تهیه کردم و خدا رو شکر pattern حملات رو تعیین کردم و مشکل رفع شد(تقریبا) . البته این انتقال یکسری فواید دیگه مثل اینکه تصاویر بخش دانلود به طور کامل درست شدن و افزایش سرعت و یکسری مشکلت جزیی دیگه داشته.

البته در روز های آینده من nginx رو روی سایت نصب می کنم تا performance بهتری داشته باشیم.

nginx رو روی سایت نصب میکنید یا روی سرور؟ مگه این همونی نیست که به جای آپاچی هست؟

پترن حملات رو تعیین کردم یعنی چی؟

الان رو vps اختصاصی هستیم؟

چند خریدید؟چند گیگ؟

• پسند 1
لینک ارسال

چند خریدید؟چند گیگ؟

دوست عزیز فکر نمیکنی این سوالات دیگه مربوط به حریم شخصی میشه ... ؟

تا همینجا هم ایشون لطف کردند پاسخ دادند .

• پسند 2
لینک ارسال

به هر حال هر سایتی بزرگ میشه باید ارتقا بده به سرور

البته بعید میدونم مصرف پهنای باند این انجمن ماهیانه بیش از 100 گیگ باشه...

• پسند 1
لینک ارسال

سلام وقت بخیر خدمت دوستان و استاتید عزیز

بنده امشب موفق به عضویت و نصب این انجمن ساز شدم و فعلا درگیر فارسی کردنه انجمن هستم ،بنده سه سالی هست که تو کار هاست سرور هستم

برای نصب nginx پیشنهاد میکنم nginx+apache نصب بشه که روی پنل دایرکت ادمین رایگان هست،

• پسند 1
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

nginx رو روی سایت نصب میکنید یا روی سرور؟ مگه این همونی نیست که به جای آپاچی هست؟

منظورم روی سرور بود.  هم می شه به جای آپاچی استفاده کرد هم همزمان با اون استفاده کرد.

پترن حملات رو تعیین کردم یعنی چی؟

الان رو vps اختصاصی هستیم؟

چند خریدید؟چند گیگ؟

به خاطر بعضی مسایل اجازه بدید پاسخ این سوالات رو ندم.

البته بعید میدونم مصرف پهنای باند این انجمن ماهیانه بیش از 100 گیگ باشه...

به صد گیگ تا الان نرسیده و در مرز 90 هست.

برای نصب nginx پیشنهاد میکنم nginx+apache نصب بشه که روی پنل دایرکت ادمین رایگان هست،

ممنون از پیشنهادتون. بله همین کار رو خواهم کرد منتهی اینجا بدون استفاده از هیچ پنل تحت وبی مدیریت می کنم. یعنی بدون استفاده directadmin,cpanel,kloxo و... . برای امنیت و عملکرد بهتر سرور.

• پسند 4
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...