رفتن به مطلب

ساختن وبلاگ در IPB

ارسال‌های توصیه شده

من میخوام به انجمنم یه بخش واسه ساختن وبلاگ اضافه کنم (مثل ویبولتین)

باید IPB blog رو نصب کنم؟

اگه ممکنه یه توضیح در این مورد بهم بدید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

بله باید IP.Blog نصب کنید. نصبش هم مثل بقیه برنامه ها هست.

لینک ارسال

استفاده از IP.Blog رایگانه؟

آخرین نسخه رو کجا دانلود کنم؟ (فارسی هست یا انگلیسی؟)

لینک ارسال

سلام

وضعیت IP.Blog مثل سایر اپلیکیشن‌های IPS مثل IP.Gallery / IP.Downloads / IP.Content / IP.Nexus و ... مشابه همدیگر هستن. یعنی همه این‌ها قابل خرید هستن ولی نسخه نالشون هم موجوده که استفاده از نسخه نال این برنامه‌ها هم حکم استفاده نال IP.Board رو داره.

دانلود IP.Blog

http://ipsfarsi.com/files/category/24-%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-ipblog/

همه برنامه‌ها طبیعتا انگلیسی هستن ولی فارسی سازشون موجوده که طریقه فارسی سازی هم مشابه همون روشی هست که انجمنتون رو فارسی کردید.

http://ipsfarsi.com/files/category/31-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D8%B2-ipblog/

کلا یک نگاهی به بخش دریافت بندازید بد نیست. اون منو سمت راست.

لینک ارسال

فارسی ساز رو نصب کردم. اما فارسی نشد

البته ip.blog با نسخه جدید php سازگار نیست

نمیدونم چرا محصولات IPS در نسخه جدید php با مشکل مواجه میشن

امیدوارم این مشکلات برطرف بشه. چون همه سیستم ها به نسخه جدید php رفتن...

لینک ارسال

از راهنماهای فارسی سازی کمک بگیرید دو روش برای نصب فارسی سازها هست / یکی نصب فایل xml فارسی ساز در قسمت مدیریت زبان / روش دوم هم آپلود همین فایل و دادن مسیر اجرا در پنل ACP.

من متوجه نشدم منظور شما از مشکل با PHP چی هست چون اگر مشکلی باشه اصلا نصب نمیشه. الآن PHP شما ورژنش چنده و چه مشکلی در برنامه پیش اومده؟

لینک ارسال

از راهنماهای فارسی سازی کمک بگیرید دو روش برای نصب فارسی سازها هست / یکی نصب فایل xml فارسی ساز در قسمت مدیریت زبان / روش دوم هم آپلود همین فایل و دادن مسیر اجرا در پنل ACP.

من متوجه نشدم منظور شما از مشکل با PHP چی هست چون اگر مشکلی باشه اصلا نصب نمیشه. الآن PHP شما ورژنش چنده و چه مشکلی در برنامه پیش اومده؟

وقتی فارسی ساز رو در مسیر هوک ها نصب کردم، انجمن با نسخه php دچار مشکل شد و مجبور شدم نسخه php رو به 4.3 تغییر بدم و الآن هم شرکت مسهن وب هاست داره مشکل انجمن رو برطرف میکنه

به هر حال نصب شده

حالا دقیقا توی کدوم مسیر اون رو فعال کنم؟

لینک ارسال

فارسی ساز رو نباید در مسیر هوک‌ها نصب کنید.

فارسی ساز رو باید در Manage Language نصب کنید. فایل زبان که هوک نیست.

http://ipsfarsi.com/topic/11659-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-IPB-%D8%A8%D9%87-%D8%B5%D9%88%D8%B1%D8%AA-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1/

لینک ارسال

فارسی ساز رو نباید در مسیر هوک‌ها نصب کنید.

فارسی ساز رو باید در Manage Language نصب کنید. فایل زبان که هوک نیست.

http://ipsfarsi.com/topic/11659-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-IPB-%D8%A8%D9%87-%D8%B5%D9%88%D8%B1%D8%AA-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1/

حالا چیکار کنم؟

چطوری اون رو حذف کنم؟

لینک ارسال

وقتی فارسی ساز رو در مسیر هوک ها نصب کردم، انجمن با نسخه php دچار مشکل شد و مجبور شدم نسخه php رو به 4.3 تغییر بدم ...

4.3؟ اصلا مینیموم PHP برای ورژن 3.4 به بالا PHP 5 هست :D

ورژن 4 هم حتما باید بالای 5.4 باشه PHP.

حالا چیکار کنم؟

چطوری اون رو حذف کنم؟

ساده هست / برید در قسمت مدیریت هوک‌ها / یک هوک میبینید که اسم نداره :D یا اسمش مثلا یک خط یا نقطه هست. اون رو پاک کنید.

وقتی یک فایل غیر از هوک رو در مدیریت هوک نصب می‌کنید. سیستم اتومات اون رو تشخیص میده که هوک نیست و اسمش رو این طوری میکنه.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...