رفتن به مطلب

مشکلات ip board ؟؟؟؟؟

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان!
یه انجمن IPB(آی پی بورد)نصب کردم.قالب توپ:Dهمه چیز نصب ولی تو یه انجمن یکی از دوستان گفتن استفاده نکنید!
مشکلاتش چیه؟:(
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام.لطفا ازشون به خاطر این حرف دلیل و مدرک منطقی و درست بخواید.خودتون قضاوت کنید اگر مدرک معتبر و درست بود استفاده نکنید.

به فرض من چون مثلا از ویبولتین خوشم نمیاد بگم ویبولتین نصب نکنید شما نباید کامل به حرف بنده استناد کن تا زمانیکه بنده با دلیل و مدرک بگم چرا میگم نصب نکن.

اینهمه سایت در سرتاسر جهان دارن ازش استفاده میکنن و شرکت های شاخ امنیتی مثل کسپر و بیت دیفندر و امسی سافت و ... اگر این سیستم مشکل (اصلی ترین مشکلی که خیلی روش فوکوس میشه مبحث امنیت سیستم ها هست) داشت ازش استفاده نمیکردند.  :wink1:

این دوتا لینک رو مشاهده کنید به نظرم کافی باشه:

http://ipsfarsi.com/topic/15023-%D9%88%DB%8C%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%D9%88-%D8%A8%D8%B2%D8%B1%DA%AF-ipboard/

http://ipsfarsi.com/topic/14978-%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%BE%D8%AA-%D9%81%D8%B1%D9%88%D9%85-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%85%D9%86%DB%8C%D8%AA%DB%8C-%D9%85%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%D8%AC%D9%87%D8%A7%D9%86/

لینک ارسال

سلام.لطفا ازشون به خاطر این حرف دلیل و مدرک منطقی و درست بخواید.خودتون قضاوت کنید اگر مدرک معتبر و درست بود استفاده نکنید.

به فرض من چون مثلا از ویبولتین خوشم نمیاد بگم ویبولتین نصب نکنید شما نباید کامل به حرف بنده استناد کن تا زمانیکه بنده با دلیل و مدرک بگم چرا میگم نصب نکن.

اینهمه سایت در سرتاسر جهان دارن ازش استفاده میکنن و شرکت های شاخ امنیتی مثل کسپر و بیت دیفندر و امسی سافت و ... اگر این سیستم مشکل (اصلی ترین مشکلی که خیلی روش فوکوس میشه مبحث امنیت سیستم ها هست) داشت ازش استفاده نمیکردند.  :wink1:

این دوتا لینک رو مشاهده کنید به نظرم کافی باشه:

http://ipsfarsi.com/topic/15023-%D9%88%DB%8C%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%D9%88-%D8%A8%D8%B2%D8%B1%DA%AF-ipboard/

http://ipsfarsi.com/topic/14978-%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%BE%D8%AA-%D9%81%D8%B1%D9%88%D9%85-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%85%D9%86%DB%8C%D8%AA%DB%8C-%D9%85%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%D8%AC%D9%87%D8%A7%D9%86/

ایشون از نظر ایجاد table گفتن!.

میگن زیاد میکنه و یعنی فاجعه!

الان لینک متنشونا براتون میزارم.

ممنون از راهنمایی :wink1:

لینک ارسال

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

گلم تعداد table زیاد مشکلی نیست.حجم خیلی غیر معقول رو میشه مشکل تلقی کرد.

وردپرس ساختارش با اینا خیلی فرق میکنه.

من رو انجمن تست تو لوکال خودم 203 تیبل برای ای پی بورد دارم (نصب مد  و اپلیکیشن زیاد و ... و برای حالت معمولی تعدادش کمتره).

تو همون لوکال سیستم مطرح phpfox هم دارم. تعداد تیبل هاش حدود 250 هست

ویبولتین هم تو همین مایه ها.

یعنی دولوپر این سیستم ها تعطیلن چیزی حالیشون نیست؟ :DD:

لینک ارسال

گلم تعداد table زیاد مشکلی نیست.حجم خیلی غیر معقول رو میشه مشکل تلقی کرد.

وردپرس ساختارش با اینا خیلی فرق میکنه.

من رو انجمن تست تو لوکال خودم 203 تیبل برای ای پی بورد دارم (نصب مد  و اپلیکیشن زیاد و ... و برای حالت معمولی تعدادش کمتره).

تو همون لوکال سیستم مطرح phpfox هم دارم. تعداد تیبل هاش حدود 250 هست

ویبولتین هم تو همین مایه ها.

یعنی دولوپر این سیستم ها تعطیلن چیزی حالیشون نیست؟ :DD:

ببخشید خب یه سوال!

من هاستم 1 گیگ هست!الان 350 مگ پر شده با 12 ساب دامین و وردپرس و 3 اسکریپت دیگه!!!!

بقیه هم صفحات html هستن!

برای هر مطلب آیا table ایجاد میشه؟

حجم معمول یه سایت بزرگ(مثل همینجا)چقد میشه؟

ورشکست نمیشم؟:(

ممنون :DD:

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام.نه برای هر مطلب یه تیبل ایجاد نمیشه .بلکه هر قسمت یک یا چند تیبل مخصوص به خودشون دارن..مثلا برای پیغام های خصوصی یک تیبل وجود داره و کل پیغام های خصوصی تو همون یه تیبل ذخیره و رکورد میشن.

مثلا تاپیک ها یه تیبل و .... (برای مثال عرض میکنم)

نه مطلب جدید ایجاد بشه تیبل جدید ایجاد نمیشه بلکه بسته به بخش مربوطه توتیبل مورد نظرش رکور ایجاد میکنه

دیتابیس اینجا که یه انجمن تقریبا و به نسبت بزرگیه حدود 200-250 مگ

البته الان احتمالا یه خورده بیشتر شده.حدود 300 مگ 

ولی خوب برای انجمن های کوچک تر حجمش خیلی  خیلی کمتر خواهد بود.

نه چرا ور شکست.من خودم از پارس پک هاست گرفتم که سه تا دامین مختلفم روشه و 10 تا اسکریپت مختلف روش نصبه. و یه دامین sinsn که برای دموی کارها هست  و بازدید هاشم زیاده.

اگر هاستتون خوب باشه مشکلی نیست.زمانی که دیگه خیلی بازدید و استفاده از منابع سهاستتون زیاد تر شد دیگه مثل بقیه سایت های بزرگ باید کوچ کنید رو سرور.

لینک ارسال

سلام.نه برای هر مطلب یه تیبل ایجاد نمیشه .بلکه هر قسمت یک یا چند تیبل مخصوص به خودشون دارن..مثلا برای پیغام های خصوصی یک تیبل وجود داره و کل پیغام های خصوصی تو همون یه تیبل ذخیره و رکورد میشن.

مثلا تاپیک ها یه تیبل و .... (برای مثال عرض میکنم)

نه مطلب جدید ایجاد بشه تیبل جدید ایجاد میشه بلکه بسته به بخش مربوطه توتیبل مورد نظرش رکور ایجاد میکنه

دیتابیس اینجا که یه انجمن تقریبا و به نسبت بزرگیه حدود 200-250 مگ

ولی خوب برای انجمن های کوچک تر حجمش خیلی  خیلی کمتر خواهد بود.

نه چرا ور شکست.من خودم از پارس پک هاست گرفتم که سه تا دامین مختلفم روشه و 10 تا اسکریپت مختلف روش نصبه. و یه دامین sinsn که برای دموی کارها هست  و بازدید هاشم زیاده.

اگر هاستتون خوب باشه مشکلی نیست.زمانی که دیگه خیلی بازدید و استفاده از منابع سهاستتون زیاد تر شد دیگه مثل بقیه سایت های بزرگ باید کوچ کنید رو سرور.

یعنی فشار خاصی نمیاد که حجم بره بالا.

من هاستم تیک وب هست.هاستشون وارز نیست ولی نمیدونم گفتن ما گزارش ها بدست سرور لغو میشن! :scratch_one-s_head:

ممنون از راهنمایی تون.پس جایی برای نگرانی نیست :scratch_one-s_head:

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام.در مورد اونو هاست اطلاعاتی ندارم.اگر  مشکلی بود میتونید منتقل کنید به پارس پک که بنده تا کنون خیلی راضی بودم.

لینک ارسال

سلام.در مورد اونو هاست اطلاعاتی ندارم.اگر  مشکلی بود میتونید منتقل کنید به پارس پک که بنده تا کنون خیلی راضی بودم.

میشه بپرسم کدوم پلن را انتخاب کردید؟؟؟ :scratch_one-s_head:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...