رفتن به مطلب

ارسال‌های توصیه شده

سلام خسته نباشید  من امروز انجمن را نصب کردم چندتا اشکال داشتم

1-با اینکه فارسی ساز نصبی کردم ولی پنل ادمینش فارسی نشده

2- این ادرس منهforum.myprozhe.ir رو تب فروم کلیک کنید به این صورت در میادforum.myprozhe.ir//
ممنون میشم این دو سوالم جواب بدهید . با تشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

با سلام..

لطفا توجه کنید کدوم انجمن تاپیک ایجاد می کند.../ انتقال به "پشتیبانی عمومی" نسخه 3 / ..............لطفا عنوان تاپیک هم درست تعیین کنید....ممنون

1- چندین بار سوال شده ، ای کاش جستجو می کردید....پنل مدیریت فارسی نیست و قرار است در نسخه 4 این کار انجام شود.

2- جایی تغییرات خاصی اعمال کردید ؟ (انجمن ساب دومین نصب کردید؟)

لینک ارسال

با سلام..

لطفا توجه کنید کدوم انجمن تاپیک ایجاد می کند.../ انتقال به "پشتیبانی عمومی" نسخه 3 / ..............لطفا عنوان تاپیک هم درست تعیین کنید....ممنون

1- چندین بار سوال شده ، ای کاش جستجو می کردید....پنل مدیریت فارسی نیست و قرار است در نسخه 4 این کار انجام شود.

2- جایی تغییرات خاصی اعمال کردید ؟ (انجمن ساب دومین نصب کردید؟)

شرمنده هنوز با انجمن اشنایی کامل نداشتم فکر کردم اینجا بپرسم خوبه. نه دتغییراتی اصلا انجام ندادم ولی موقع نصب انجمن بر روی این ساب دومین نصب کردم

forum.myprozhe.ir

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

یعنی هنگام نصب تغییر مسیر دادید ؟ یا فایل های انجمن داخل ساب دومین forum آپلود کردید و بعد نصب کردید ؟

لینک ارسال

هم  هنگام نصب تغییر مسیر دادم و هم اون فایل اسکریپت را در مسیر ساب دومین اپلود کردم .از اون مسیر اقدام به نصب کردم .بازم تشکر  ممنون :chakerim:

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

شما چطوری حساب کردی شده دو روز !!!

اگر فایل ها داخل ساب دومین بوده، هنگام نصب نیازی به تغییر مسیر نبوده و منظورم منم از تغییر مسیر این مرحله از نصب است که اشاره کردم.

post-1632-0-14009200-1413039180_thumb.jp

حالا شما چطوری اقدام به نصب کردید؟

لینک ارسال

من از دیروز رو انجمنم کار میکنم برا همین زود زود به این تاپیک سر میزنم برا همین یک روز هم اضافه کار حساب کردیم :biggrin1:

install director   :     public-html/forum

install adress   :      forum.myprozhe.ir

اینجوری زده بودم . داداش حالا کار از کار گذشته جای تو دیتا بیس یا قالب نمیشه درستش کرد؟

:chakerim:

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام.اینطور که بنده دیدم برای کل url ها بدین صورت هست.طبق اموزش تعییر ادرس انجمن عمل کنید و / اضافه رو حذف کنید.

دلیلشم به احتمال زیاد این بوده که موقع نصب ادرسش اشتباهی شده.

لینک ارسال

دمت گرم . اقا علی و اقا سعید بی نهایت تشکر . حل شد. اخر ادرس یدونه / اضافه بود .مممممممممممممممنون :give_rose:

هرکس این مشکل هم داشت لینک تاپیک اموزش تغییر ادرس انجمن    

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...