رفتن به مطلب

دانلود فارسی ساز IP.Downloads 2.5.4 ویرایش دوم

وحید نامنی

ارسال‌های توصیه شده

• 5 ماه بعد...

سلام میشه روش نصب این رو توضیح بدین؟

من فارسی ساز خود ip board رو نصب کردم ولی نمیدونم چطوری میشه بخش دانلود رو هم فارسی کرد لطفا کمک کنید.ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

سلام میشه روش نصب این رو توضیح بدین؟

من فارسی ساز خود ip board رو نصب کردم ولی نمیدونم چطوری میشه بخش دانلود رو هم فارسی کرد لطفا کمک کنید.ممنون

دقیقا همون طوری که IP.Board رو فارسی سازش رو نصب کردید اون رو نصب کنید. آموزش نصب فارسی ساز ها که توی آمزوش های مبتدی هست دقیقا به این علت نوشته شده که دائما ما برای هر کدوم از فارسی ساز ها زیرش توضیح ندیم.

موفق باشید

لینک ارسال

ببخشید من همونطوری که گفته بودین نصب کردم ولی هنوز بعضی قسمت ها فارسی نشده مثلا این قسمتی که تاپیک ایجاد میکنه برای فایل ها

xuiyxk945d3kxwi51s75.png

همینطور که میبینید عبارت های file name و file submitter و ... فارسی نشده بصورت دستی هم تو کنترل پنل پیداش نکردم که بخوام تغییرش بدم

ویرایش شده توسط majidghafoorzade
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

ببخشید من همونطوری که گفته بودین نصب کردم ولی هنوز بعضی قسمت ها فارسی نشده مثلا این قسمتی که تاپیک ایجاد میکنه برای فایل ها

xuiyxk945d3kxwi51s75.png

همینطور که میبینید عبارت های file name و file submitter و ... فارسی نشده بصورت دستی هم تو کنترل پنل پیداش نکردم که بخوام تغییرش بدم

این تصویر شما مال بخش ایجاد تاپیک هست. که تاپیک شما قبل از نصب فارسی ساز نصب شده. هرزمان تاپیک جدید بزنید فارسی خواهد شد.

خواهش دارم از شما مشکلات تون رو توی یک تاپیک جدید بپرسید. درسته شما جواب تون رو می گیرد ولی باعث می شید که نظم تاپیک ها بهم بخوره.  البته من به شما حق می دم چون توی سایت های دیگه پشتیبانی انجمن ساز های دیگه شما حتی می تونید توی بخش اطلاعیه ها هم تاپیک سوال بزنید ولی این نکته رو دقت داشته باشید که در اینجا ما فوق العاده به نظم حساس هستیم . این نظم برای ما نیست برای خود شما مفید هست وگرنه ما مسلط به امور هستیم و اصلا سایت پشتیبانی نمی زدیم.

با تشکر از توجه تون

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...