رفتن به مطلب

ساخت مد آخرین های انجمن

Abbas Ma

ارسال‌های توصیه شده

سلام و احترام به همه ی دوستان عزیز 

ایده ی همه ی دوستان خوبه ، چند وقت پیش داخل سایت المانی دنبال مطلب میگشتم که به سایتی وارد شدم و از IP.B استفاده میکرد و امکاتات جالبی داشت با مدیریت سایت صحبت کردم گفتند این برنامه اختصاصی و امکان انتشارش نیست 

متاسفانه حضور ذهن ندارم که لینک سایت رو بدم و مستقیم نگاه کنید اما طرح شماتیکش رو رسم کردم و میذارم 

امیدوارم خوشتون بیاد

attachicon.gif123.png

در بالای صفحه 4 بخش قرار میگیره و با کلیک بر روی هر بخش زیر مجموعه بخش نمایش داده میشه و با انتخاب زیر مجموعه لیستی از امکانات رو در اختیار قرار میده که هر بخش میتونه دارای تب بندی خاصی باشه 

این طرح کاملا از طرح اون سایت الگو برداری شده و حتی تغییری توی بخش هاش ایجاد نشده :)

با پیدا کردن سایت لینک رو میدم نگاه کنید 

به نظرم خیلی کامل بود 

ممنون میلاد عزیز . طرح خیلی خوبی هست ، اتفاقا همچین طرحی رو مشابه دادم قبلا که دوستان تایید نکردن . :)

امیدوارم که لینک سریعتر پیدا بشه .

این هم طرح بنده بود .

post-2717-0-56799300-1407965918.jpg

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنون میلاد عزیز . طرح خیلی خوبی هست ، اتفاقا همچین طرحی رو مشابه دادم قبلا که دوستان تایید نکردن . :)

امیدوارم که لینک سریعتر پیدا بشه .

این هم طرح بنده بود .

attachicon.gifmsg-2717-0-20037000-1407418155_thumb.jpg

خواهش میکنم عباس جان 

مزیت این طرح که خیلی خوشم اومد جامع بودنش بود و در هر تب با توجه به اینکه انجمن بود یا فروشگاه بخش بندی خاص خودشو داشت و فضا کمتری ایجاد میشود ( فقط با کلیک بر روی هر بخش ، زیر مجموعه نمایش داده میشد )

به عنوان مثال در بخش فروشگاه : اخرین محصولات ، اخرین خرید ها ، بیشترین خرید ها ، بیشترین بازدید ها ، محبوبترین  قرار گرفته بود و در هر بخش استایل خاص خودشو داشت 

در اسرع وقت سعی میکنم لینکو پیدا کنم 

خالا سایر دوستان نظر بدن که به جمع بندی برسی :)

لینک ارسال

سلام و احترام به همه ی دوستان عزیز 

ایده ی همه ی دوستان خوبه ، چند وقت پیش داخل سایت المانی دنبال مطلب میگشتم که به سایتی وارد شدم و از IP.B استفاده میکرد و امکاتات جالبی داشت با مدیریت سایت صحبت کردم گفتند این برنامه اختصاصی و امکان انتشارش نیست 

متاسفانه حضور ذهن ندارم که لینک سایت رو بدم و مستقیم نگاه کنید اما طرح شماتیکش رو رسم کردم و میذارم 

امیدوارم خوشتون بیاد

attachicon.gif123.png

در بالای صفحه 4 بخش قرار میگیره و با کلیک بر روی هر بخش زیر مجموعه بخش نمایش داده میشه و با انتخاب زیر مجموعه لیستی از امکانات رو در اختیار قرار میده که هر بخش میتونه دارای تب بندی خاصی باشه 

این طرح کاملا از طرح اون سایت الگو برداری شده و حتی تغییری توی بخش هاش ایجاد نشده :)

با پیدا کردن سایت لینک رو میدم نگاه کنید 

به نظرم خیلی کامل بود 

با سلام:

میشه لطف کنید لینک اون انجمن/سایت رو بدین ، کنجکاوم این طرح رو زنده تو اون سایت ببینم !  :)

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...