رفتن به مطلب

آموزش : پیش فرض کردن نمایش پنجره پاپ‌آپ پیغام خصوصی

ارسال‌های توصیه شده

دوستان هر دو تا لینک مربوط به یه هوک هستند که مرتبط به این قضیه نیستند، تا جایی که من می دونم تنها راهش همون هوک هست، خب شما هیچکدوم بهش نیاز ندارید؟؟ من هستم، کس دیگه ای نیست برای خریدش؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 22
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

یه نگاهی به این هوک بندازید::

http://webflake.sx/files/file/1970-sliding-pop-up-message-box/

چه ربطی داشتتتتتت؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

دوستان هر دو تا لینک مربوط به یه هوک هستند که مرتبط به این قضیه نیستند، تا جایی که من می دونم تنها راهش همون هوک هست، خب شما هیچکدوم بهش نیاز ندارید؟؟ من هستم، کس دیگه ای نیست برای خریدش؟

من هستم

لینک ارسال

بله خوب معلومه دیگه :D

دوستمون یک فایل معرفی کردن در سایت وب‌فلیک که در همین جا هم بود :D / خواستم با نمایش فایل موجود دراینجا، هم بگم که هستش همینجا این فایل و هم اینکه، با توجه به توضیحات آقای نامنی، هوک ربطی به بحث تاپیک ندارد.

ربطش مشخص هست، ربطش این هست که فایل معرفی شده توسط دوستمون همین جا هم هستش و نیازی به لینک کردن به فروم خارجی نیست.

هرکس فایل را می‌خواهد پیغام خصوصی کند. هرچند توصیه نمی‌کنم. :D

دلیلش اینه که همچین قابلیتی در 4.0 وجود داره، حالا اگر بازم می‌خواهید این هوک رو اعلام کنید.

لینک ارسال

این 4 کی میاد؟ صاففففف شدیم بابا...

اگه بیاد کرک  شدش کی میاد؟ و اگه اون هم بیاد کی مد هاش میاد؟ مدهای 3.4 که روی اون کار نمیکنه که؟ یا میکنه؟ کلا فکر نکنم حتی اگه همین فردا هم 4 بیاد تا 6 ماه بشه درست و حسابی ازش استفاده کرد.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

ممنون از شما رضا عزیز

دیتابیس مد های اینجا از تمام سایت هایی که وجود داره به ضرس قاطع می گم کامل تره.

حالا اینکه کاربران بیان به جای اینکه توی همینجا جستجو کنند اگر نبود لینک به جای دیگه بدن از همون اول بدون جستجو لینک به جای دیگه می دن برداشت من حداقل اینه که : " تیم IPBFarsi شما هر چقدر هم مد بگذارید اونا چون خارجی هستند از نظر ما بهتره الکی اینجا رو بروز نکنید ما که نگاه نمی کنیم "

مشکلی با نام بردن webflake نیست مشکل عدم جستجو هست.

این 4 کی میاد؟

تا زمانی که مطمئن از عملکرد درست اون در تمامی موارد نشن منتشر نمی شه. مدت زمانی هم طول می کشه حداقل یک ماه تا به یک حد مطلوبی از نظر مد و قالب برسه.

لینک ارسال

ممنون از شما رضا عزیز

دیتابیس مد های اینجا از تمام سایت هایی که وجود داره به ضرس قاطع می گم کامل تره.

حالا اینکه کاربران بیان به جای اینکه توی همینجا جستجو کنند اگر نبود لینک به جای دیگه بدن از همون اول بدون جستجو لینک به جای دیگه می دن برداشت من حداقل اینه که : " تیم IPBFarsi شما هر چقدر هم مد بگذارید اونا چون خارجی هستند از نظر ما بهتره الکی اینجا رو بروز نکنید ما که نگاه نمی کنیم "

مشکلی با نام بردن webflake نیست مشکل عدم جستجو هست.

تا زمانی که مطمئن از عملکرد درست اون در تمامی موارد نشن منتشر نمی شه. مدت زمانی هم طول می کشه حداقل یک ماه تا به یک حد مطلوبی از نظر مد و قالب برسه.

منظوری نداشتم چون چند روز قبل تر اون رو تو اونجا دیدم لینک گذاشتم و اینجا سرچ نکردم!

ببخشید...

در ضمن حرفتون هم تایید منه یه سری قالب هاتون من تو کل پشتیبانی ها گشتم اصلا نیست که نیست .

مشکلی که اینجا وجود داره که قالب های شوخ و هوک های کاربر پسند میرن خلط باقی هوک ها میشن و تو دید نیستن!!

در ضمن قالب های ...(اسمش یادم رفت )  =همون قالب های توم کریستین فقط اینجا وجود داره !!!

البته جای دیگری هم وجود داره!!

خود سایت توم کریستین! :DD:

لینک ارسال

دلیلش اینه که همچین قابلیتی در 4.0 وجود داره، حالا اگر بازم می‌خواهید این هوک رو اعلام کنید.

مطمئنید؟ یعنی میشه به صورت پیش فرض برای کاربرها فعال کرد؟؟

منبع هم دارید؟

لینک ارسال

در 4.0 خیلی قابلیت‌ها وجود دارند، مثل Instant Notification که مربوط به بروزرسانی سریع آیتم‌های پیغام خصوصی و notification های جدید هست، الان هوک برای این کار وجود داره ولی در 4.0 درونی هست. من موضوع دیفالت کردن پاپ اپ رو در یک جا خوندم ولی پیدا نمی‌کنم متاسفانه. الآن بهترین کار اینه که بپرسم این مد رو برای 4.0 آپدیت می‌کنه یا نه، اگر گفت بله، که یعنی در 4.0 این قابلیت نیست ولی اگر گفت که نه یعنی در 4.0 هست این قابلیت :D

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

دوستان کسی می تونه این قضیه رو پیگیری کنه، توی پشتیبانی بپرسه که آیا این قابلیت به صورت پیش فرض روی نسخه 4 هست یا نه، تشکر

لینک ارسال

آهان من یادم رفته بود این رو بگم :D

آدریانو (نویسنده هوک) گفت که نمیدونه در 4.0 این قابلیت وجود داره یا نه که اصلن برای 4.0 بروز کنه هوک رو.

برای همین من در انجمن تست از یکی از مدیران پرسیدم و گفت که این آپشن جزو تنظیمات نیست. یعنی در 4.0 هم نمی‌شود این تنظیم رو برای همه دیفالت کرد و ...

اگر مشخص شدن کسانی که می‌خواهند بخرند به من پیغام خصوصی بفرستند.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...