رفتن به مطلب

آموزش : پیش فرض کردن نمایش پنجره پاپ‌آپ پیغام خصوصی

ارسال‌های توصیه شده

سلام.

از طریق بخش Notification Defaults می‌شود تعیین کرد که برای گروه‌های کاربری، چه تنظیمات اعلامیه‌ای به صورت پیش فرض دربیاید.

با این حال یکی از تنظیمات وجود دارد که امکان تنظیم آن وجود ندارد و آن، گزینه "نمایش یک popup در هنگام دریافت یک اعلام درون سایتی" است.

برای این که این چک باکس به صورت پیش فرض علامت خورده باشد به این طریق عمل کنید:

Look & Feel  > Your Skin > Template > User Control Panel > notificationsForm

در بیت notificationsForm این قسمت را پیدا کنید:

<p class='ipsPad_half checkbox ipsType_smaller desc '>
							<input type='checkbox' class='input_check' id='show_notification_popup' name='show_notification_popup' value='1' <if test="$this->memberData['_cache']['show_notification_popup']">checked='checked'</if>

و به این صورت تغییر دهید:

<input type='checkbox' checked ='checked' class='input_check' id='show_notification_popup' name='show_notification_popup' value='1' <if test="$this->memberData['_cache']['show_notification_popup']">checked='checked'</if>

به این ترتیب پیغام‌های خصوصی به صورت پاپ اپ، به صورت پیش فرض برای همه کاربران تیک خورده خواهد بود.

پ.ن: همچنین درصورتی که تمایل داشته باشید، این تنظیمات مختص یک یا چند گروه کاربری خاص باشد از ترفندهای سعید استفاده کنید.

باشد که رستگار شوید.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 22
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

سلام، من خیلی وقته دنبال این بودم و فقط یه هوک پیدا کردم که اون هم پرمیوم بود و نمیشد خریدش، این کد رو تست کردم، تیک زده میشه ولی پیغام به صورت پاپ آپ نمیاد!

لینک ارسال

درسته. :worried:

به نظر حتما باید تنظیمات ذخیره بشه. این مستلزم ثبت شدن در دیتابیس هست. نمیدونم برای این که در دیتابیس هم این ذخیره بشه به صورت پیش فرض ترفندی هست یا نه ...

آدرس اون هوک رو بدید.

لینک ارسال

آدرس هوک اینه:

http://community.invisionpower.com/files/file/6276-show-personal-message-popup-on-new-accounts/

اگه بتونی گیرش بیاری خیلی عالیه، منتظر هستم، با تشکر

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام

از آدرس زیر فایل htmlOutput.php  باز کنید 

/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php 

کد زیرا که پیدا کنید (خط 218)

if ( ! empty( $this->memberData['msg_show_notification'] ) AND $this->memberData['_cache']['show_notification_popup'] ) 

و این کد را جایگزین کنید.

if ( ! empty( $this->memberData['msg_show_notification'] ) ) 

این روش تست شده و به خوبی هم عمل می کند ولی دوتا مورد داره 

اول اینکه تیک اون گزینه زده نمیشه (که با روشی که رضا جان گفتن برای قشنگی کار می تونید استفاده کنید)

دوم ایکنه این گزینه دیگه غیرفعال نمیشه !!! (بلکه دوباره کد رو تصحیح کنید).

لینک ارسال

ممنون از علی عزیز بابت این آموزش.

این آموزش همون طور که گفته شد، دیگه امکان این نیست که پاپ آپ رو از تنظیمات غیرفعال کرد و اون چک باکس دیگه دکور میشه :D پس بهتره که حذف بشه از تنظیمات.

در همین بیت notificationsForm که در بالا آموزشش هست این قسمت رو کلا حذف کنید:

<input type='checkbox' checked ='checked' class='input_check' id='show_notification_popup' name='show_notification_popup' value='1' <if test="$this->memberData['_cache']['show_notification_popup']">checked='checked'</if> /> <label for='show_notification_popup' />{$this->lang->words['show_notification_popup']}</label><br />
						</p>

-----

پس شد دو تا آموزش :D

آموزش اول، به صورت دیفالت اون چک باکس رو روشن می‌کند و کاربر اگر وارد تنظیمات شود و یک بار ذخیره کند، ناخودآگاه اعمال می‌شود :D

روش دوم هم که علی آموزش گذاشتن، دیفالت می‌کنه پاپ آپ پیغام خصوصی رو فقط امکان بازگرداندن به حالت پیش فرض، توسط خود کاربر نیست، پس بهتره کلا اون دکور رو بردارید از تنظیمات :D

-----

یک هوک هم هست که دوستمون آدرس دادن، قیمتش 20 تومان هست / دوستانی که تمایل دارند پیغام خصوصی بدن تا خرید کنم.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...