رفتن به مطلب

پیشنهاد - ساخت صفحه اصلی برای انجمن

Abbas Ma

ارسال‌های توصیه شده

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

در این مورد با تمامی مدیران صحبت شده. صفحه اول هم طراحی اون آماده هست و منتظر نسخه 4 هستیم. اما با توجه به اهدافی که تعیین کردیم و خط مشی که وجود داره از IP.Content استفاده نمی کنیم. در اصل از هیچ نرم افزاری استفاده نخواهیم کرد.  صفحه اول ما که بزودی نمایش داده می شه جنبه معرفی سیستم خواهد داشت تقریبا به طور کامل . از اونجایی که قرار نیست دائما بروز بشه و ما هدفمون اینه که در اینجا از کمترین هوک ها و برنامه ها استفاده کنیم از IP.Content استفاده نخواهیم کرد.

• پسند 3
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنون آقا وحید ، پس یعنی کلی از امکانات و پیشنهاداتی که مطرح شده در ورژن جدید رونمایی میکنید از اکثرشون ؟

• پسند 1
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

بعضی از پیشنهادات که قابلیت عملی شدن داشتن انجام می شه. بخش VIP هم از 7 تیر آماده می شه. صفحه اول هم چون طراحی به سبک نسخه 4 هست و با تصاویر نسخه 4 هماهنگ هست تا موقع انتشار پرده برداری می شه.

یکسری پیشنهادات بودن قابلیت عملی شدن ندارند. تمام سعی مون این هست با نسخه 4 تحول ایجاد بشه. اما باید کاربران هم کمک تیم مدیران بکنند. توی ماه اخیر و با شروع تابستون حجم سوالات پرسیده شده در روز به حد خیلی بالایی رسیده (نسبت به تیم ) و اینکه نصفی از سوالات تکراری هستند.

به خاطر همین باید خواهش کنم از دوستان که به ما در پاسخ گویی ها کمک کنند تا بتونیم همزمان روی کارهای دیگه هم تمرکز داشته باشیم.

موفق باشید

• پسند 4
لینک ارسال

بعضی از پیشنهادات که قابلیت عملی شدن داشتن انجام می شه. بخش VIP هم از 7 تیر آماده می شه. صفحه اول هم چون طراحی به سبک نسخه 4 هست و با تصاویر نسخه 4 هماهنگ هست تا موقع انتشار پرده برداری می شه.

یکسری پیشنهادات بودن قابلیت عملی شدن ندارند. تمام سعی مون این هست با نسخه 4 تحول ایجاد بشه. اما باید کاربران هم کمک تیم مدیران بکنند. توی ماه اخیر و با شروع تابستون حجم سوالات پرسیده شده در روز به حد خیلی بالایی رسیده (نسبت به تیم ) و اینکه نصفی از سوالات تکراری هستند.

به خاطر همین باید خواهش کنم از دوستان که به ما در پاسخ گویی ها کمک کنند تا بتونیم همزمان روی کارهای دیگه هم تمرکز داشته باشیم.

موفق باشید

چشم ، حتما اگر کمکی از دستمون بر بیاد دریغ نمیکنیم ، انشالله موفق باشید .

• پسند 2
لینک ارسال

موفق باشید

سعی میکنم تو پاسخ دادن سهیم باشم....

آقا وحید نسخه 4 از کدوم قالب ها استفاده کنیم؟؟

ما که همه قالب هامون نسخه .3.4 به پایینه!!

میشه اونا رو نصب و استفاده کنیم و شخصی سازی کنیم؟؟

• پسند 1
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

سعی میکنم تو پاسخ دادن سهیم باشم....

آقا وحید نسخه 4 از کدوم قالب ها استفاده کنیم؟؟

ما که همه قالب هامون نسخه .3.4 به پایینه!!

میشه اونا رو نصب و استفاده کنیم و شخصی سازی کنیم؟؟

مدت زمانی طول می کشه تا قالب ها و مد ها به نسخه 4 ارتقا داده بشن و برای این نسخه آماده بشن.

• پسند 2
لینک ارسال

به نظرم بايد يک کاري کرد 

قسمت وي اي پي فعال بشه يعني مثلا ما ماهي X تومن بديم شما يک مدير مشخص ميکنيد که فقط جواب سوال ها بده و بابت اين کار بهش پول بديد 

چون مطمينا يوزرها زيبا ميشند 

زیاد شدن یوزرها مطمینا به سود سایت هست
  • پسند 3
لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...