رفتن به مطلب

پیشنهاد : خرید مد و هوک ها

Abbas Ma

ارسال‌های توصیه شده

مثل این میمونه که اون هوک رو فقط واسه یکبار نصب کردن خریده باشه!!

خوب میخواد این اختیار رو داشته باشه تا در صورت ضرورت اون هوک رو حذف و دوباره نصب کنه و ...

یعنی میگید که مثلا اگر کسی خرید ما خودمون براش نصب کنیم و به صورت مستقیم به طرف ندیمش ؟

خب اون موقع یک موضوعی هم پیش میاد ، شاید طرف بخواد اون مد رو روی سایت های دیگش قرار بده ، اون موقع باید چکار کنه ؟ راهش چی میتونه باشه ؟ اصلا اومدیم اون مد رو دادیم و به اشتباه پاک شد . باید یک تضمینی به طرف بدیم برای نصب دوباره یا نه ؟

به نظرم روز های اول یکم باید جوانب رو رعایت کنیم و موقعی که دیگه بخش خیلی پر در آمد شد بریم و یکم شرایط رو اسونتر کنیم .

• پسند 2
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 95
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

سلام خدمت دوستان عزیز .   چند مدتی بود که روی این موضوع فکر میکردم . چقدر خوب میشد بیایم ، مد ها و اپلیکیشن ها و هوک ها رو خریداری کنیم و مورد استفاده در انجمن قرار بدیم . نظر شما چی هست ؟ یک پلا

با سلام پیشنهاد ها رو هم رو خوندم البته یکسری نواقص هست یکسری دیگه بر می گرده به فرهنگ به اشتراک گذاری. اما من یه پیشنهادی داشتم فکر کنید ببینید این طوری بهتر هست یا خیر.   بخش VIP رو سطح بندی می

به نظر من یه گروه برای donator ها ایجاد کنیم فقط کسانی که donate میکنن بتونن دسترسی داشته باشند که سوء استفاده نشه.چون میدونم در غیر اینصورت سوء استفاده میشه.هرکی به توان و وئسعش تو این پروژه شرکت کنه

ولی به نظر من مدهایی که میخرید رو نفروشید، خداییش کار درستی نیست، مگر اینکه خودتون را جای دولوپر مد قرار بدید که اصلا این طور نیست. من از این جور پول خوشم نمیاد.

کسی که مدی رو میخره باید از اون طوری استفاده کنه که سودمند باشه. یعنی مثلا مد x رو که در سایت خودش نصب میکنه از طریق همون مد در سایت خودش به سود برسه. این سرراست ترین راهه.

• پسند 4
لینک ارسال

به نظرم روز های اول یکم باید جوانب رو رعایت کنیم و موقعی که دیگه بخش خیلی پر در آمد شد بریم و یکم شرایط رو اسونتر کنیم .

ولی به نظر من مدهایی که میخرید رو نفروشید، خداییش کار درستی نیست، مگر اینکه خودتون را جای دولوپر مد قرار بدید که اصلا این طور نیست. من از این جور پول خوشم نمیاد.

کسی که مدی رو میخره باید از اون طوری استفاده کنه که سودمند باشه. یعنی مثلا مد x رو که در سایت خودش نصب میکنه از طریق همون مد در سایت خودش به سود برسه. این سرراست ترین راهه.

این بهترین روشه بقیه اگه میخوان استفاده بکنند باید تو پول دادن سهیم باشند.

ولی خوب این هم با منتطق جور در نمیاد که هر کاربر با دادن مبلغی پول به همه مود ها دسترسی داشت فقط به مود های مورد نظرش اگه مبلغ پولی که داده کافی باشه...

• پسند 3
لینک ارسال

آقا رضا شما منظورتون رو دقیق میگید ؟ ما میخوایم یک هوک رو به قیمت 20 دلار بخریم ، هزینه چقدر میشه ؟ مثلا 70 یا 80 هزار تومان ، ما خودمون هر کدوم یا از بابا پول میگیریم یا دانشجو هستیم و مجبوریم از پول ماهیانه بزنیم ، خود من هم باید خرج دانشگاهم رو با کار کردن بدم هم یکم پول پس انداز کنم ، پس با این حساب اگر من 100 تومن پول میدم انتظار دارم که اون مد فروش بره توی سایت و پول به دست اومده از این خرید ذخیره بشه و بتونیم یک مد یا هوک دیگه بخریم ، هدف همین هست دوست من . هدف اینه که هر چیزی که خریده میشه درون سایت پشتیبانی فارسی ( یعنی اینجا ) به فروش برسه و بعدا هم بقیه بتونن راحت استفاده ببرن هم اینکه پول به دست اومدش صرف خرید هوک های دیگه بشه .

امیدوارم متوجه حرف من شده باشید . :give_rose:

• پسند 3
لینک ارسال

آقا رضا شما منظورتون رو دقیق میگید ؟ ما میخوایم یک هوک رو به قیمت 20 دلار بخریم ، هزینه چقدر میشه ؟ مثلا 70 یا 80 هزار تومان ، ما خودمون هر کدوم یا از بابا پول میگیریم یا دانشجو هستیم و مجبوریم از پول ماهیانه بزنیم ، خود من هم باید خرج دانشگاهم رو با کار کردن بدم هم یکم پول پس انداز کنم ، پس با این حساب اگر من 100 تومن پول میدم انتظار دارم که اون مد فروش بره توی سایت و پول به دست اومده از این خرید ذخیره بشه و بتونیم یک مد یا هوک دیگه بخریم ، هدف همین هست دوست من . هدف اینه که هر چیزی که خریده میشه درون سایت پشتیبانی فارسی ( یعنی اینجا ) به فروش برسه و بعدا هم بقیه بتونن راحت استفاده ببرن هم اینکه پول به دست اومدش صرف خرید هوک های دیگه بشه .

فرهنگ ما ایرانیا جوریه که خیلی علاقه به پیروی از قانون و مقررات رو نداریم مثلا یه نگاهی به آمار تصادفات و مرگ و میر ناشی از اون بزنید تو این چیز توی جهان اولیم .

• پسند 3
لینک ارسال

دوستان بحث به انحراف کشیده میشه .

اگر پیشنهادی هست بگید وگرنه صفحه ها کلا الکی جلو میره .

• پسند 3
لینک ارسال

اهم...

راهی کی می خواید برید یه خرده اشتباهه. شما باید یک بخش تو انجمن بزنید هر کی هر مدی رو می خواد اعلام کنه. مثلا x میگه یه مد هست با این کارایی قیمتش هم 4$ هست میشه 20 تومن. کی می خواد. بعد من و عباس و رضا برای مثال می خوایم. با خودش می شیم 5 نفر نفری 4 تومن می ذاریم مد رو می خریم فقط بین همین 5 نفر شیر می کنیم. اگه کسی وجدان داشته باشه این بین شیر نخواهد کرد بدون اجازه ی 4 نفر دیگه!این بهترین کاره!

• پسند 5
لینک ارسال

به نظر من هم کار درستی نیست هم مشکل ساختاری داره. فرض کنید شما مد رو به یک نفر بفروشید، خوب اون هم تبدیل به یک فروشنده می‌شه. و این چرخه نادرست گسترش پیدا می‌کنه. توجه کنیم دوستان که ما مد رو ننوشتیم که بخوایم از قبل فروشش پولی نصیب خودمون بشه.با این وجود من قبل تر هم گفتم، این که یک نفر بخواهد با مد خریداری شده هرکاری کند، به خودش مربوط هست.

• پسند 4
لینک ارسال

اهم...

راهی کی می خواید برید یه خرده اشتباهه. شما باید یک بخش تو انجمن بزنید هر کی هر مدی رو می خواد اعلام کنه. مثلا x میگه یه مد هست با این کارایی قیمتش هم 4$ هست میشه 20 تومن. کی می خواد. بعد من و عباس و رضا برای مثال می خوایم. با خودش می شیم 5 نفر نفری 4 تومن می ذاریم مد رو می خریم فقط بین همین 5 نفر شیر می کنیم. اگه کسی وجدان داشته باشه این بین شیر نخواهد کرد بدون اجازه ی 4 نفر دیگه!این بهترین کاره!

کامل ترش کنم..کسان دیگه که بعد از خرید میخوان این هوک رو داشته باشن همون مبلغی که هر کدوم از خریداران پرداخت کرده اند رو باید بپردازه!! اینجوری بهتره و پولی که میده میشه از اون واسه جبران کمبود بودجه خرید استفاده کرد..

• پسند 3
لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...