رفتن به مطلب

پیشنهاد : خرید مد و هوک ها

Abbas Ma

ارسال‌های توصیه شده

سلام به دوستان عزیز 

با پیشنهاد موافقم ، اما به گفته سعید باید تدابیری صورت بگیره که سوء استفاده به حداقل برسه 

اما پیشنهاد من : 

به نظرم یک گروه کاربری برای خرید کنندگان ایجاد شه و افرادی که توانایی دارند مبالغی رو کمک کنند برای خرید پلاگین ها ، و دسترسی افراد مورد نظر به پلاگین های خریداری شده رایگان باشه 

اما به منظور فروش پلاگین ها من کاملا با دادن خود پلاگین به فرد در ازای قیمت کمتر کاملا مخالفم 

علت : پلاگین هماهنگی جوملا با IP.B رو که قیمت در حدود 27 دلار بود خریداری کردم بعد رایگان در داخل سایت عرضه شد متاسفانه مشاهده شد این پلاگین داخل سایت تازه ساز IP.B  ( اسمش رو فراموش کردم ) سوء استفاده شده و مدیر سایت این پلاگین رو به فروش میرسونن 

راه حل : بهترین راه ایجاد بخشی با عنوان درخواست نصب پلاگین های خریداری شده و انتخاب مدیر برای این بخش هست 

بدین صورت که فرد پس از درخواست و واریز وجه ، مدیر بخش مربوطه پلاگین رو برای درخواست دهنده نصب کند 

این تنها یه نظر بود

بعد از نصب اون میتونه هوک رو Ixport کنه یا نه؟؟

یعنی خود فایلی گیرش بیاد تا بتونه باهاش دوباره هر وقت که خواست فایل روو نصب کنه و یا در اختیار یکی دیگه بزاری؟؟

• پسند 3
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 95
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

سلام خدمت دوستان عزیز .   چند مدتی بود که روی این موضوع فکر میکردم . چقدر خوب میشد بیایم ، مد ها و اپلیکیشن ها و هوک ها رو خریداری کنیم و مورد استفاده در انجمن قرار بدیم . نظر شما چی هست ؟ یک پلا

با سلام پیشنهاد ها رو هم رو خوندم البته یکسری نواقص هست یکسری دیگه بر می گرده به فرهنگ به اشتراک گذاری. اما من یه پیشنهادی داشتم فکر کنید ببینید این طوری بهتر هست یا خیر.   بخش VIP رو سطح بندی می

به نظر من یه گروه برای donator ها ایجاد کنیم فقط کسانی که donate میکنن بتونن دسترسی داشته باشند که سوء استفاده نشه.چون میدونم در غیر اینصورت سوء استفاده میشه.هرکی به توان و وئسعش تو این پروژه شرکت کنه

نظر من اینه که کلا سیستم رایگان یا حتی پول کم تر برای دانلود رو برای همه بیخیال بشیم.

به نظر من فقط کسایی که پول میپردازن باید مدها رو دریافت کنن.

یک تاپیک اختصاصی و یک گروه کاربری اختصاصی تعریف کنید که به صورت پولی / اعتبار کاربر یا ... باشه و فقط همین گروه به تاپیک دسترسی و فقط هم همین گروه بتونن در خواست مد انجام بدن و مبلغش رو پرداخت کنن.

• پسند 4
لینک ارسال

سلام به دوستان عزیز 

با پیشنهاد موافقم ، اما به گفته سعید باید تدابیری صورت بگیره که سوء استفاده به حداقل برسه 

اما پیشنهاد من : 

به نظرم یک گروه کاربری برای خرید کنندگان ایجاد شه و افرادی که توانایی دارند مبالغی رو کمک کنند برای خرید پلاگین ها ، و دسترسی افراد مورد نظر به پلاگین های خریداری شده رایگان باشه 

اما به منظور فروش پلاگین ها من کاملا با دادن خود پلاگین به فرد در ازای قیمت کمتر کاملا مخالفم 

علت : پلاگین هماهنگی جوملا با IP.B رو که قیمت در حدود 27 دلار بود خریداری کردم بعد رایگان در داخل سایت عرضه شد متاسفانه مشاهده شد این پلاگین داخل سایت تازه ساز IP.B  ( اسمش رو فراموش کردم ) سوء استفاده شده و مدیر سایت این پلاگین رو به فروش میرسونن 

راه حل : بهترین راه ایجاد بخشی با عنوان درخواست نصب پلاگین های خریداری شده و انتخاب مدیر برای این بخش هست 

بدین صورت که فرد پس از درخواست و واریز وجه ، مدیر بخش مربوطه پلاگین رو برای درخواست دهنده نصب کند 

این تنها یه نظر بود

یعنی میگید که مثلا اگر کسی خرید ما خودمون براش نصب کنیم و به صورت مستقیم به طرف ندیمش ؟

خب اون موقع یک موضوعی هم پیش میاد ، شاید طرف بخواد اون مد رو روی سایت های دیگش قرار بده ، اون موقع باید چکار کنه ؟ راهش چی میتونه باشه ؟ اصلا اومدیم اون مد رو دادیم و به اشتباه پاک شد . باید یک تضمینی به طرف بدیم برای نصب دوباره یا نه ؟

به نظرم روز های اول یکم باید جوانب رو رعایت کنیم و موقعی که دیگه بخش خیلی پر در آمد شد بریم و یکم شرایط رو اسونتر کنیم .

• پسند 3
لینک ارسال

مسئله اینه که یک سری مد ها قیمتشون خیلی بالا هست آقا رضا و مجبور هستیم که یکم قیمت رو بیاریم پایین وگرنه چه کاریه ، طرف میره خودش میخره ، دیگه چکار داره به ما ؟ بعدا ما میتونیم از این طریق لایسنس رو هم بفروشیم ، مثلا فروش لایسنس های معتبر خود شرکت .

• پسند 3
لینک ارسال

نظر من اینه که کلا سیستم رایگان یا حتی پول کم تر برای دانلود رو برای همه بیخیال بشیم.

به نظر من فقط کسایی که پول میپردازن باید مدها رو دریافت کنن.

یک تاپیک اختصاصی و یک گروه کاربری اختصاصی تعریف کنید که به صورت پولی / اعتبار کاربر یا ... باشه و فقط همین گروه به تاپیک دسترسی و فقط هم همین گروه بتونن در خواست مد انجام بدن و مبلغش رو پرداخت کنن.

به قول دکتر پیشگیری بهتر از درمان است.

• پسند 3
لینک ارسال

بحث اینه که مدها لایسنس ندارن :D

یعنی مد که خریداری بشه، در هرجایی میتونه نصب بشه و مثل IPB نیست که نیاز به لایسنس کد داشته باشه.

-----

اینکه کسی بخواد یک مد رو بفروشه، به نظر من به خودش مربوط هست، یعنی چون پولش رو پرداخت کرده. ولی اگر بخواد از طریق این سایت بفروشه، این دیگه به نظر مسوولین این سایت برمیگرده.

• پسند 4
لینک ارسال

منظورم مد نبود منظور الان لایسنس انجمن ساز بود .

میدونم رضا جان .

فروش از طریق خود سایت که بتونیم پول رو برای خرید هوک ها یا اپلیکیشن ها به گردش در بیاریم .

• پسند 4
لینک ارسال

یعنی میگید که مثلا اگر کسی خرید ما خودمون براش نصب کنیم و به صورت مستقیم به طرف ندیمش ؟

خب اون موقع یک موضوعی هم پیش میاد ، شاید طرف بخواد اون مد رو روی سایت های دیگش قرار بده ، اون موقع باید چکار کنه ؟ راهش چی میتونه باشه ؟ اصلا اومدیم اون مد رو دادیم و به اشتباه پاک شد . باید یک تضمینی به طرف بدیم برای نصب دوباره یا نه ؟

به نظرم روز های اول یکم باید جوانب رو رعایت کنیم و موقعی که دیگه بخش خیلی پر در آمد شد بریم و یکم شرایط رو اسونتر کنیم .

راه خوبی نیست

منظورم مد نبود منظور الان لایسنس انجمن ساز بود .

میدونم رضا جان .

فروش از طریق خود سایت که بتونیم پول رو برای خرید هوک ها یا اپلیکیشن ها به گردش در بیاریم .

چه سودی داره؟؟؟

خوب تو حتما باید لایسنس رو خریده باشی و توقع نداشته باش یکی بیاد بیشتر از قیمت بهتون پول بدن....

• پسند 3
لینک ارسال

دلیل بر خوب نبودن این راه ؟

مثل این میمونه که اون هوک رو فقط واسه یکبار نصب کردن خریده باشه!!

خوب میخواد این اختیار رو داشته باشه تا در صورت ضرورت اون هوک رو حذف و دوباره نصب کنه و ...

• پسند 3
لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...