رفتن به مطلب

پیشنهاد : خرید مد و هوک ها

Abbas Ma

ارسال‌های توصیه شده

دوست من اصل کار مهم هست .

همه کاشتند و ما خوردیم پس یک بار هم ما بکاریم و بقیه بخورن .

اگر بشه هم مشخص بشه بد نیست ولی به نظرم موقعی که خریدیم یک برنامه ریزی درستی انجام بشه که جبران این پولی که میدیم باشه .

مثلا اگر اپلیکیشنی رو میخریم به قیمت 100 تومن ، همون اپلیکیشن رو میفروشیم 5 تومن یا ده تومن ، ده نفر که بخرن پول بر میگرده و میتونیم بریم یک چیز دیگه بخریم .

خرید میتونه به دست یکی از مدیران صورت بگیره . این شکلی بهتره .

• پسند 5
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 95
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

سلام خدمت دوستان عزیز .   چند مدتی بود که روی این موضوع فکر میکردم . چقدر خوب میشد بیایم ، مد ها و اپلیکیشن ها و هوک ها رو خریداری کنیم و مورد استفاده در انجمن قرار بدیم . نظر شما چی هست ؟ یک پلا

با سلام پیشنهاد ها رو هم رو خوندم البته یکسری نواقص هست یکسری دیگه بر می گرده به فرهنگ به اشتراک گذاری. اما من یه پیشنهادی داشتم فکر کنید ببینید این طوری بهتر هست یا خیر.   بخش VIP رو سطح بندی می

به نظر من یه گروه برای donator ها ایجاد کنیم فقط کسانی که donate میکنن بتونن دسترسی داشته باشند که سوء استفاده نشه.چون میدونم در غیر اینصورت سوء استفاده میشه.هرکی به توان و وئسعش تو این پروژه شرکت کنه

اگر بشه هم مشخص بشه بد نیست ولی به نظرم موقعی که خریدیم یک برنامه ریزی درستی انجام بشه که جبران این پولی که میدیم باشه .

مثلا اگر اپلیکیشنی رو میخریم به قیمت 100 تومن ، همون اپلیکیشن رو میفروشیم 5 تومن یا ده تومن ، ده نفر که بخرن پول بر میگرده و میتونیم بریم یک چیز دیگه بخریم .

آره این کاره خوبیه!!

علاوه بر ضرر نکردن خودش یه توان اظافیه!

• پسند 2
لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

معذرت میخوام ازین حرف ولی متاسفانه بین ما ایرانیا این فرهنگ جا نیفتاده و منتظریم یه چیز بشه سریع سوء استفاده کنیم.کاربران عزیز که مایلند به این پروژه بیان تو همین تاپیک پیشنهاد بدند و نظراتشون رو اعلام کنن تا به یه جمعبندی کامل برسیم.

این که خرید بشه و کسانی که عهزینه کردن برای اون مد که خوب رایگان میتونن دسترسی داشته باشند و کسانی هم که کمک نکردند میتونند مد رو به قیمت کمتر خریداری کنند که همون چیزی که شما فرمودید.

هرچی بیشتر بحث و پیشنهاد داده بشه کاملتر میشه

• پسند 4
لینک ارسال

معذرت میخوام ازین حرف ولی متاسفانه بین ما ایرانیا این فرهنگ جا نیفتاده و منتظریم یه چیز بشه سریع سوء استفاده کنیم.کاربران عزیز که مایلند به این پروژه بیان تو همین تاپیک پیشنهاد بدند و نظراتشون رو اعلام کنن تا به یه جمعبندی کامل برسیم.

این که خرید بشه و کسانی که عهزینه کردن برای اون مد که خوب رایگان میتونن دسترسی داشته باشند و کسانی هم که کمک نکردند میتونند مد رو به قیمت کمتر خریداری کنند که همون چیزی که شما فرمودید.

هرچی بیشتر بحث و پیشنهاد داده بشه کاملتر میشه

همون جور که ما واسه خرید هوک 100 تومانی دسته جمعی پول میدیم اگه قرار باشه ما بعد از خرید اون رو 10 تومان بفروشیم، اون وقت اون نیز میتونه این کار رو بکنه..................

• پسند 3
لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

منظور من اینه که 5 نفر 100 تومن پول بدند یه مد بخرند و قرا ربدن تو سایت به صورترایگان.خوب سوء استفاده میشه دیگه وی اگه فروش باشه برای بقیه که خیلی خوب میشه و سوئ استفاده ای هم درا ون حد نیست

• پسند 4
لینک ارسال

این ها همش بحث هست الان همش در حد حرفه و بعدا باید عملی بشه ، تا موقعیم که به یک تصمیم درستی نرسیم باید سرش بحث و گفت و گو کنیم فعلا ، باید تصمیم درستی گرفته بشه .

خب نظر خودتون چیه ؟

خواهشا همه شرکت کنن .

• پسند 3
لینک ارسال

با حرف اقا سعید در مورد گروه کاربری موافقم ولی با یه سری تغییرات میشه خیلی کارای بهتری انجام داد

به جای کاربری رسمی می تونید گروه کاربری VIP درست کنید مثلا اشتراک ماهانه فعال کنید که از درآمدهایی که به دست میاد مدیرا نظارت کنن و مودهای مورد نیاز رو خریداری کنن و در بخش vip قالب های بهتر پشتیبانی سریع تر و بهتر انجام بدن که کاربرای دیگه هم علاقه به پرداخت هزینه و عضو شدن تو گروه VIP بشن

در مورد کاربرایی هم که به هر نحوی سو استفاده می کنن می تونید در یه تاپیک اعلام کنید و به صورت همیشگی از پشتیبانی کردن این کاربران خودکاری کنید

کاری که اکثرا مراجع می کنن

• پسند 4
لینک ارسال

منظور من اینه که 5 نفر 100 تومن پول بدند یه مد بخرند و قرا ربدن تو سایت به صورترایگان.خوب سوء استفاده میشه دیگه وی اگه فروش باشه برای بقیه که خیلی خوب میشه و سوئ استفاده ای هم درا ون حد نیست

آها گرفتم....

این ها همش بحث هست الان همش در حد حرفه و بعدا باید عملی بشه ، تا موقعیم که به یک تصمیم درستی نرسیم باید سرش بحث و گفت و گو کنیم فعلا ، باید تصمیم درستی گرفته بشه .

خب نظر خودتون چیه ؟

خواهشا همه شرکت کنن .

هر چه شرکت کننده واسه خرید بیشتر باشه پولی که هر نفر قرار بده کم  تر در میاد ، خواهشا کسانی که میخوان همکاری بکنند

با حرف اقا سعید در مورد گروه کاربری موافقم ولی با یه سری تغییرات میشه خیلی کارای بهتری انجام داد

به جای کاربری رسمی می تونید گروه کاربری VIP درست کنید مثلا اشتراک ماهانه فعال کنید که از درآمدهایی که به دست میاد مدیرا نظارت کنن و مودهای مورد نیاز رو خریداری کنن و در بخش vip قالب های بهتر پشتیبانی سریع تر و بهتر انجام بدن که کاربرای دیگه هم علاقه به پرداخت هزینه و عضو شدن تو گروه VIP بشن

در مورد کاربرایی هم که به هر نحوی سو استفاده می کنن می تونید در یه تاپیک اعلام کنید و به صورت همیشگی از پشتیبانی کردن این کاربران خودکاری کنید

هم مخالفم و هم موافقم.

در مورد vip نظر خوبی دادین اما اینکه پشتیبانی کم تر از کاربر رسمی باعث دلسردیش میشه...ولی درکل نظر خوبیه!!

• پسند 3
لینک ارسال

سلام به دوستان عزیز 

با پیشنهاد موافقم ، اما به گفته سعید باید تدابیری صورت بگیره که سوء استفاده به حداقل برسه 

اما پیشنهاد من : 

به نظرم یک گروه کاربری برای خرید کنندگان ایجاد شه و افرادی که توانایی دارند مبالغی رو کمک کنند برای خرید پلاگین ها ، و دسترسی افراد مورد نظر به پلاگین های خریداری شده رایگان باشه 

اما به منظور فروش پلاگین ها من کاملا با دادن خود پلاگین به فرد در ازای قیمت کمتر کاملا مخالفم 

علت : پلاگین هماهنگی جوملا با IP.B رو که قیمت در حدود 27 دلار بود خریداری کردم بعد رایگان در داخل سایت عرضه شد متاسفانه مشاهده شد این پلاگین داخل سایت تازه ساز IP.B  ( اسمش رو فراموش کردم ) سوء استفاده شده و مدیر سایت این پلاگین رو به فروش میرسونن 

راه حل : بهترین راه ایجاد بخشی با عنوان درخواست نصب پلاگین های خریداری شده و انتخاب مدیر برای این بخش هست 

بدین صورت که فرد پس از درخواست و واریز وجه ، مدیر بخش مربوطه پلاگین رو برای درخواست دهنده نصب کند 

این تنها یه نظر بود

• پسند 5
لینک ارسال

اتفاقا از نظر من چیز بجایی هست ولی میتونیم یک کار بهتر بکنیم ، کاربر رسمی از نظرم باید باشه تا مشخص بشه کی روی لوکال هست و کی روی سایت و انجمن .

کاربر پرمیوم هم داشته باشیم ولی ماهانه نباشه ، هر دو ماه باشه ، تازه این باید موقعی به نظرم اتفاق بیوفته که حداقل مد یا پوسته غیر رایگانی داشته باشیم بعدا .

• پسند 3
لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...