رفتن به مطلب

پیشنهاد : خرید مد و هوک ها

Abbas Ma

ارسال‌های توصیه شده

• پاسخ 95
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

سلام خدمت دوستان عزیز .   چند مدتی بود که روی این موضوع فکر میکردم . چقدر خوب میشد بیایم ، مد ها و اپلیکیشن ها و هوک ها رو خریداری کنیم و مورد استفاده در انجمن قرار بدیم . نظر شما چی هست ؟ یک پلا

با سلام پیشنهاد ها رو هم رو خوندم البته یکسری نواقص هست یکسری دیگه بر می گرده به فرهنگ به اشتراک گذاری. اما من یه پیشنهادی داشتم فکر کنید ببینید این طوری بهتر هست یا خیر.   بخش VIP رو سطح بندی می

به نظر من یه گروه برای donator ها ایجاد کنیم فقط کسانی که donate میکنن بتونن دسترسی داشته باشند که سوء استفاده نشه.چون میدونم در غیر اینصورت سوء استفاده میشه.هرکی به توان و وئسعش تو این پروژه شرکت کنه

من کاملا موافقم. خیلی از مدها به صورت نال وجود نداره و برای خرید هم گرون هستن. اینکه چندنفر پول بذارن و بخرن ایده خیلی خوبیه.

من خودم میتونم از این طریق خرید انجام بدم.

در ضمن توجه کنید که مدها و هوک ها نیازی به نال شدن ندارن.

• پسند 4
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

الان یک سری مد ها و اپلیکیشن ها میان ، هم برای 3.4 هم برای 4 .

به نظرم از الان عملی بشه عالیه .

یک نمونه از مشکلات مچ نشدن ورد پرس با انجمن ساز هست ، خیلی دردسر هست برای اتصال این دو به هم ، اگر پلاگینش خریداری بشه عالیه .

نفری هر سری 5 تومن یا بیشتر هم بذاریم میتونیم تا چند روز بعدش یک اپلیکیشن رو به راحتی بخریم .

ویرایش شده توسط Jon Snow
  • پسند 2
لینک ارسال

الان یک سری مد ها و اپلیکیشن ها میان ، هم برای 3.4 هم برای 4 .

به نظرم از الان عملی بشه عالیه .

یک نمونه از مشکلات مچ نشدن ورد پرس با انجمن ساز هست ، خیلی دردسر هست برای اتصال این دو به هم ، اگر پلاگینش خریداری بشه عالیه .

نفری هر سری 5 تومن یا بیشتر هم بذاریم میتونیم تا چند روز بعدش یک اپلیکیشن رو به راحتی بخریم .

من یکی هستم. ولی بهتره همه شرکت کنند نه فقط بعضی ها پول بدن و بخرن و بقیه بدون پرداخت پول از مد های خریداری شده استفاده کنند!

ولی تو استفاده کردن ...مشکلی به وجود میاد که مثلا چندین نفر از  یک مد که توسط یک نفر خریداری شده استفاده بشه؟؟

**نیاز شدیدی به اون اپ وردپرس دارم.

ویرایش شده توسط Mohammadizadeh
  • پسند 2
لینک ارسال

به نظر من یه گروه برای donator ها ایجاد کنیم فقط کسانی که donate میکنن بتونن دسترسی داشته باشند که سوء استفاده نشه.چون میدونم در غیر اینصورت سوء استفاده میشه.هرکی به توان و وئسعش تو این پروژه شرکت کنه.

چه خوب...

ولی هر چی تعداد بیشتتر باشه تعداد اپلیکیشن های بیشتری خریده خواهد شد.

ولیتوسط حساب کاربری یک نفر باید خریداری بشه..اون یکی کی باشه؟؟

• پسند 2
لینک ارسال

هک هایی و مودهایی که واقعا نیاز کاربران هستش رو اگه با این روش خریداری بشه خیلی می تونه سطح کاری IPB رو بالا ببره

• پسند 2
لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

فعلا این مورد اوکی بشه خرید و ... هم اوکی میکنیم

• پسند 2
لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...