رفتن به مطلب

راهنمایی برای مدBIM34 Featured Content

ارسال‌های توصیه شده

• مدیر کل بازنشسته سایت

بله این 1.3.9 هست. ورژن های بالاتر ظاهرا یه ناسازگاری دارن. دقیق نمیدونم به خاطر چیه این ناسازگاری ولی تا 1.4.2 که من تست کردم 1.3.9 بهترین حالت رو داشته.

من روی قالب هایی که گفتین تست میکنم و نتیجه رو بهتون اعلام میکنم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 34
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ
  • مدیر کل بازنشسته سایت

بازم سلام

من قالب Rare رو که فرموده بودین نصب و تست کردم و بعد از تغییر پوسته هیچ مشکلی هم وجود نداره. به خوبی این کار انجام میشه.

می تونید خودتون تست کنید( تغییر قالب برای مهمان امکان پذیره)

http://awanama.ir  البته من قالب سرمه رو نداشتم که اونم تست کنم.

فک نمیکنم با این تست ها دیگه مشکل از مد باشه. مطمئناً یکی از مراحل کار رو به خوبی انجام نمیدین.

لینک ارسال

من حداقل 10 بار این مد رو نصب کردم و پاک کردم.در هر صورت کمال دقت رو دارم انجام میدم.اون پستی رو که فرستاده بودم رو دیدید که یه فرد دیگه هم همین مشکل white page رو با همین مد داشت؟ ظاهرا مشکل از کش کردن هست

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

شما یه کاری کنید:

از هاست تمامی فایل های مربوط به این مد رو پاک کنید....

نسخه ی 1.3.9 رو نصب کنید  و بعد از نصب قالب هاتون رو Recache کنید بعد هم حتما حتما حتما Rebuild کنید   ببینید بازم مشکل پابرجاست؟

اگه بعد از این کارها همچنان مشکل وجود داشت تمامی مد و هوک هاتون رو غیر فعال کنید... اگه مشکل با این کار برطرف شد که یکی یکی فعالشون کنید تا متوجه بشید با کدوم مد و یا هوک تداخل داره.

اگه بازم جواب نداد تصویر تنظیمات و ارورلاگ سیستم رو هم بذارین تا بهتر بشه بررسی کرد

لینک ارسال

فکر کنم مشکل همین بود.من ریکش میکردم.اما ریبیلد رو نمی زدم.کاربران آینده که با این مشکل مواجه می شوند دقت کنند که از کپی کردن کد حتی الامکان خود داری کنند و به جاش پوزیش رو تنظیم کنند.با افزودن کلمه all در کادر مربوط به پوزیشن این اتفاق می افتد.اما باید بعد از تنظیم و اجرای همه کارها حتما ریکش وریبیلد رو بزنید.تا الان که خداروشکر مشکلی گزارش نشده و خودم هم دائما در حال بررسی و پیدا کردن مشکل هستم. با تشکر بسیار فراوان از برو بچه های شیراضضضضضضضض

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...