رفتن به مطلب

راهنمایی برای مدBIM34 Featured Content

ارسال‌های توصیه شده

1.3.5 رو از کجا آوردی؟ لینک دانلود رو میدی؟ از همین تالار دانلود کردی؟ ما از 1.3.9 استفاده میکنیم. به نظرم این نسخه جدید ما باگ داره. میتونی یه لطفی کنی 1.3.9 رو امتحان کنی؟ من هم 1.3.5 رو امتحان میکنم.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 34
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

اره همینجا دانلود کردم....ضمنا با توجه به غیر فعال بودن این مد برای من ..دیگه اپگرید نمیتونم بکنم..ولی شما نسخه 1.3.5 رو امتحان کنید ..البت نسخه 1.4.2 هم هست اینتم لینکش

http://ipsfarsi.com/files/file/1669-featured-content/

لینک ارسال

شما اسم تاپیک رو بخونی متوجه میشی که داریم در مورد چه هوکی صحبت میکنیم.این هوک برای ایجاد اسلایدر تصویر و مطلب بالای انجمن کاربرد داره که الیته این هوک یک کم ظاهرا مشکل داره...

فک کنم همین هوک یا چیزی مشابه این و حذف کردم .... الان قالب انجمن اصلا لود نمیشه!

لینک ارسال

من نسخه آخرشون نصبوندم اما یه مشکل دیگه داره. صفحش سفیده و فکر میکنم با قالب سایت مشکل داره یعنی جی کوئریش با یکی دیگه از امکانات سایت تداخل داره... اما خداروشکر اون مساله صفحه سفید در هنگام عضویت رو نداره.هر چند که این مد رو وقتی فعال میکنی قالب سرمه کلا غیر فعال میشه و در واقع سفید میشه.

لینک ارسال

منظورم از صفحش سفیده اینه که اسلایدر رو سفید میاره...به طور خلاصه بعد از نصب این مد و کپی کردن کد مربوطه در قالب، اسلایدر در سایت ظاهر میشه اما سفید هست.همچنین امکاناتی از قالب که مربوط به جی کوئری هست هم از کار میفته...من نمیدونم کسایی که مد طراحی میکنن خودشون مدهاشون رو تست میکنن؟ من الان دو نسخه از این مد رو نصب کردم و پاک کردم .هردوشون مشکل داشتن.

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام

من این مد رو تست کردم و بدون مشکل ( تا جایی که من متوجه شدم) کار میکنه و بعد از نصب هیچ مشکلی برای هیچیک از صفحات بوجود نیومد ( تا اینجایی که من تست کردم)

از لینک زیر می تونید مشاهده کنید :

http://awanama.ir

چند تصویر هم قرار میدم :

1.bmp

2.bmp

3.bmp

با تشکر از آقای bahram که در ابتدا فرمودن کدی که برنامه بعد از ساخت گروه میده رو در قالب قرار بدیم.حرفشون درسته با اینکار میشه اسلاید شو رو نمایش داد اما خوب بدون این کار هم میشه از سربرگ position هم محل نمایش اسالایدشو رو مشخص کرد که دقیقا در کجاها نمایش داده بشه. مثلا شما برای هر زیر انجمن میخواین یک اسلاید قرار بدین با استفاده از قابلیت position که برای هر گروه در نظر گرفته شده می تونید چندین اسلایدشو رو بدون تداخل در انجمنتون داشته باشید.

می تونید از این نسخه استفاده کنید :(این فایل زیپ شده رو به محل نصب انجمنتون منتقل کنید و اونجا از حالت فشرده خارج کنید)

upload.zip

اینم فارسی ساز این مد ( هرچند تعداد string های این مد کمه ولی پیوستش میکنم)

featuredcontent_language_pack.xml.gz

لینک ارسال

فکر میکنم مشکل اصلی این مد در کدی بود که کپی میکردیم.در هر صورت الان تقریبا مشکلی نیست و فقط مشکل اینجاست که اگه قالب رو عوض کنم باز هم همون مشکل سفید شدن صفحه پیش میاد.باز هم در هر صورت ممنون.ترجمش رو از کجاش باید نصبش کنم؟

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام

میشه بگین با چه قالب هایی مشکل پیدا میکنه؟

برای زبان هم از همون قسمتی که زبان فارسی رو برای انجمن اضافه می کنید اینم اضافه کنید. کلا برای اضافه کردن زبان فارسی هر مدی باید از همون قسمت manage language استفاده کنید

لینک ارسال

کلا از هر قالبی به قالب دیگه میرم این اتفاق میفته ... یعنی اگه دوتا قالب روی سایت باشه وقتی این رو نصب میکنم روی قالب اصلی سایت همه چی درسته اما به محض اینکه از گزینه تغییر پوسته سایت استفاده میکنم صفحه سفید میشه کلا و حتی back هم که میزنم همچنان سفید میمونه... من از قالب Rare و سرمه و همین قالبی که به صورت پیشفرض هست استفاده میکنم... ضمنا نسخه ای که شما اینجا گذاشتید 1.3.9 هستا... میدونید که خودتون یه نسخه جدیدتر 1.4.2 در فروردین ماه توی اینجا قرار دادید.

لینک ارسال

این لینک هم ظاهرا سازندشه:

که مشکل من رو داره مطرح میکنه. عبارت white page در حرفاش مشخصه.

http://invisionmodding.com/topic/50731-gettemplate-issues/#entry201208

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...