رفتن به مطلب

راهنمایی برای مدBIM34 Featured Content

ارسال‌های توصیه شده

با سلام به همه اساتید لطفا یک اموزش گام به گام برای این هوک قرار بدید این هوک روی لوکال هاست کار میکنه ؟من روی لوکال نصب کردم اما هر کاری کردم نشد که نشد طبق راهنماییهای موجود تو محل دانلود این مد هم عمل کردم اما باز هم به نتیجه نرسیدم

سپاسگذارم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 34
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

درود

در لوکال هاست همین الان تست کردم مشکلی نداره و کار می کنه عزیز

بعد از نصب به این مسیر برید

Settings  >       Featured Content  >       Fcontent Settings

و گزینه Enable furtured content? روی Yes قرار بدید

و بعد از تنظیمات به قسمت Groups برنامه مراجعه کنید و روی Creat new group کلیک کنید و یک گروه بسازید به هر نامی مشکلی نداره

زمانی که گروه رو ساختید به کد به شما میده

{parse expression="$this->registry->fshow->_start(1)"}

که باید توی قالب بریزید به این مسیر

Look & Feel  >   Manage Skin Sets & Templates  > global Template

و بعد از ساخت گروه مورد نظرتون در قسمت Permissions می تونید دسترسی به گروه ها برای دیدن و ادیت کردن این برنامه رو داشته باشن رو تنظیم کنید

شما الان تنظیمات رو قرار دادید

و برای اینکه بتونید تاپیک اضافه کنید به اسلایدشو به یکی از تاپیک های موجود در سایت مراجعه کنید و کنار دکمه ارسال پاسخ در بالای تاپیک یه گزینه داره به اسم Add FContent که رو اون کلیک کنید و یه کادر باز میشه و اسم گروهی که ساختید رو انتخاب می کنید و روی save بزنید

حالا اضافه میشه

برای اینکه بتونید عکس اضافه کنید به تاپیکی که انتخاب کردید تاپیکی که به اسلایدشو اضافه شده چندتا گزینه روش هستش روی Edit کلیک کنید یه کادر باز میشه و در قسمت Image's URL می تونید لینک عکس رو بزارید

بنده با روش تونستم باهاش کار کنم دوستان عزیز مشکلی داشت ادیت کنید

لینک ارسال

من مشکلم اینه که اصلا هیچ اسلاید شویی اضافه نمیشه توی صفحه اصلی.

این موضوع رو قبلا هم توی تاپیک های دیگه مطرح کرده بودم که بعضی دوستان اومده بودن که حل کنن اما من بازهم نتیجه نگرفتم.حتی یکی از مدیران هم گفت که این مد مشکل داره.

لینک ارسال

آفرین دقیقا مشکل حل شد.توی آموزش های قبلی که دوستان زحمتش رو میکشیدن یادشون رفته بود که بگن اون کد رو باید در داخل قالب کپی کنن.

الان یه سوال.

این گروههایی که اینجا میسازین چه فرقی داره با گروه های خود سیستم؟من اصلا تفاوت اینا رو متوجه نمیشم.

آیا باید حتما نام گروههایی که ساخته میشه با نام گروه های سیستم یکی باشه؟اگه متفاوت باشه چه اتفاقی میفته؟

لطفا کامل توضیح بدید

لینک ارسال

آفرین دقیقا مشکل حل شد.توی آموزش های قبلی که دوستان زحمتش رو میکشیدن یادشون رفته بود که بگن اون کد رو باید در داخل قالب کپی کنن.

الان یه سوال.

این گروههایی که اینجا میسازین چه فرقی داره با گروه های خود سیستم؟من اصلا تفاوت اینا رو متوجه نمیشم.

آیا باید حتما نام گروههایی که ساخته میشه با نام گروه های سیستم یکی باشه؟اگه متفاوت باشه چه اتفاقی میفته؟

لطفا کامل توضیح بدید

این گروهی که شما میسازید عزیز مربوط به هوک هستش اسم گروه می تونه تاپیک های مهم باشه یا اینکه هر چیز دیگه

اون گروه مربوط به کاربران هستش با هم فرق دارن

نه نیازی هم نیس که هم اسم باشن متفاوت باشه ،هیچ اتفاقی نمی افته

لینک ارسال

اقا دمت گرم درست شد مشکل همین بود باور کن این موضوع از  دیروز تا الان رو مخم بود :give_rose:

لینک ارسال

اقا یه سوال دیگه چجوری میشه جاشو عوض کرد مثلا اوردش پایین لوگو یا پایین انجمن یا اصلا اینو بزاریمش جای لوگو تو قالب دیفالت؟

لینک ارسال

• 3 هفته بعد...

یه مشکل جدی.لطفا سریع همکاری بفرمایید.با قرار دادن کد مربوطه در گلوبال بیت بعضی از صفحات از کار میفتند.مثل جستجوی سریع و یا عضویت.از کار می افتن یعنی اینکه وقتی روشون کلیک میشه یه صفحه سفید نشون داده میشه.

ضمنا با قالب های مختلف هم امتحان کردم.مشکل از قالب نبود.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...