رفتن به مطلب

تبدیل Mybb به IPB

Abbas Ma

ارسال‌های توصیه شده

• بنیان گذار IPSFarsi

نه ارتباط نداره.

اینکه شما فرمودید که زمانی که گزینه اول رو انگلیسی انتخاب کردید و گزینه دوم رو فارسی سپس روی Swap زدید یعنی IPB درست کار نمی کنه که این بعید به نظر می رسه!! به خاطر همین گفتم از طریق پنل مدیریت چک کنید ببیند زبان برای یک کاربر قدیمی چه چیزی انتخاب هست.

• پسند 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 43
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

یک پوشه توی روت سایتت بساز به اسم IPB توش IPB نصب کن. روی IPB مد IPS convert رو نصب کن. اصلاعات دیتابیس مای بی بی رو بهش بده خودش کانورت میکنه کاربران و یوزر ها و پسورد ها و همه چیو کلا!

دوست عزیز برای رفع این مشکل از قسمت Manage Languages   بخش Swap Member Language Choice If using...  روی  (Default Language) و هم  Switch to...    روی  (Default Language)   و بعد Swap Language Cho

توی هاست ( cpanel ) روی Backup Wizard کلیک کنید که می تونید بک آپ بگیرید   + از دیتابیس هم می تونی phpmyadmin رو انتخاب کنی و بعد از انتخاب دیتابیس، از سربرگ ها گزینه export  رو انتخاب کنی که بعد ا

تصاویر ارسال شده

یعنی ارتباطی به جدول ها نداره ؟

من فقط و فقط یوزر نیم ها و پسورد ها رو میخوام چیز های دیگه برام اهمیتی نداره . نمیشه کاریش کرد ؟ تازه دیتابیسم هنوز داخلش جدول های مای بیبی دیده میشه ، مشکلی نداره ؟

post-2717-0-82206200-1399193785_thumb.jp

لینک ارسال

فکر کنم درست کردید خودتون نه؟

چون الان نگاه کردم هیچ مشکلی نداشت!

• پسند 1
لینک ارسال

نه کاربر های جدید یا مهمان براشون درسته ولی کاربران قدیم نه . باید انقدر دستکاری کرد تا بشه شاید بشه ، راهی نداره که بتونم از طریق کاربران دیگه وارد بشم ؟ مثلا برم روش و بزنم ورود با این نام کاربری و وارد اکانتش بشم ؟

لینک ارسال

برو تو قسمت members رو کاربر کلیک کن یه گزینه داره برای اون کار!

• پسند 1
لینک ارسال

چیزی نیست که باهاش وارد بشم . الان باید چکار کرد ؟ برنامه ای نیست تا بتونم یوزر و پسورد های کاربران رو ببینم و بتونم براشون با یوزر جدید ثبت نام کنم ؟

لینک ارسال

بفرمایید تو members بعد manage members روی کاربر کلیک کنید اون بالا نوشته login اونو بزنید.

اون کار که پسورد رو به دست بیارید میشه هک!

• پسند 1
لینک ارسال

من اگر بخوام کاری بکنم با یوزر هام میتونم هر کاری بکنم ولی کاربر های من همه دانشجو هایی هستن که به زور میان توی سایت و من هم قصد هک کردن ندارم !

فقط میخوام که یوزر هام بدون دردسر بیان توی سایت و برن . همین الان هم اگر درست بشه دوست من کاری به کار پسسوردشون ندارم . :)

لینک ارسال

نه منظور منو بد فهمیدید. من کاری به اون ندارم. به دست اوردنش دیگه کار ما نیست. باید به هکرا بگید براتون در بیارن. چون سیستمی مثل IPB امنیتش بالاست.

شما می تونید یک یوزر با نام خودشون و پسورد رندوم براشون بسازید و یوزر و پس رو بهشون ایمیل کنید.

• پسند 1
لینک ارسال

اون قسمتی رو که گفتیید تا با یوزر خود کاربر وارد بشی وجود نداره ، میشه بگید دقیقا باید چکار کنم تا با یوزر دیگران وارد سایت بشم ؟ البته از طریق مدیریت تا پسورد ازم نخواد . اون چیزی که گفتید امکان پذیر نیست چونکه من میخوام با یوزرشون وارد بشم و درستشون کنم ولی نمیتونم . :(

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...