رفتن به مطلب

تبدیل Mybb به IPB

Abbas Ma

ارسال‌های توصیه شده

انجمن رو تبدیل کردم با هزار زور ولی الان اصلا تاپیک هام نمایش داده نمیشه ، نمیشه کاریشون کرد ؟

آدرس انجمنم اینه .

azadkazeroon.ir

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 43
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

یک پوشه توی روت سایتت بساز به اسم IPB توش IPB نصب کن. روی IPB مد IPS convert رو نصب کن. اصلاعات دیتابیس مای بی بی رو بهش بده خودش کانورت میکنه کاربران و یوزر ها و پسورد ها و همه چیو کلا!

دوست عزیز برای رفع این مشکل از قسمت Manage Languages   بخش Swap Member Language Choice If using...  روی  (Default Language) و هم  Switch to...    روی  (Default Language)   و بعد Swap Language Cho

توی هاست ( cpanel ) روی Backup Wizard کلیک کنید که می تونید بک آپ بگیرید   + از دیتابیس هم می تونی phpmyadmin رو انتخاب کنی و بعد از انتخاب دیتابیس، از سربرگ ها گزینه export  رو انتخاب کنی که بعد ا

تصاویر ارسال شده

دوستان بعد اینکه کلا کانورت کردم انجمنم این مشکلات براش پیش اومده که توی عکس میبینید ، میشه برام توضیح بدید که باید چکار کنم ؟

post-2717-0-09425600-1399151447_thumb.jp

post-2717-0-97960000-1399151448.jpg

post-2717-0-67343400-1399151453_thumb.jp

post-2717-0-13926100-1399151457_thumb.jp

فارسی ساز اصلا درست نصب نشده .

نمیدونم باید چکارش کنم ، دوستان این انجمن خیلی برام مهمه چونکه مال دانشگاهم هستش و باید سریعا درستش کنم پس اگر کمکی میتونید بکنید دریغ نکنید .

ممنون . :give_rose:

لینک ارسال

حالا واستيد تا مديران بيان راهنماييتون بكنن!

تا اون وقت شما يك بار فارسي ساز رو پاك كنيد دوباره نصب كنيد!

همه چيز رو rebuild و recache كرديد؟

• پسند 1
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

اگر این آموزش رو مطالعه کنید جوابتون رو می گیرید :

آموزش : تبدیل دیگر انجمن ساز ها و سیستم های مدیریت به IPB

• پسند 1
لینک ارسال

بله دوست من فقط یوزر نیم ها رو ریبیلد نکردم ، چونکه نگفته بود . الان مشکل اینجاست که با یوزر ادمین قبلی که وارد میشم این مشکلات رو داره ولی با یوزر ادمین جدید این مشکلات وجود ندارن .

والا طبق اون اموزش جلو رفتم آقای نامنی عزیز ولی یک سری مشکلات برام پیش اومد . مجبور شدم که یک سری چیز ها رو حذفشون کنم . الان تمام یوزر های قدیمم چپ چین هستن ولی یوزر جدیدم راستچین هستن و مشکلی ندارن .

یوزر های قدیمیم مشکلشون دقیقا مثل همون یوزر ادمین شده که براتون عکسش رو قرار دادم .

ویرایش شده توسط Fox
لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

دوست عزیز برای رفع این مشکل از قسمت Manage Languages   بخش Swap Member Language Choice

If using...  روی  (Default Language)

و هم 

Switch to...    روی  (Default Language)

و بعد Swap Language Choice   بزنید...

• پسند 2
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

دوست عزیز برای رفع این مشکل از قسمت Manage Languages   بخش Swap Member Language Choice

If using...  روی  (Default Language)

و هم 

Switch to...    روی  (Default Language)

و بعد Swap Language Choice   بزنید...

دقیقا این کاری که گفته شد رو انجام دادید یکی از اون یوزر های قدیمی تون رو ویرایش کنید ببینید اصلا عمل کرده یا نه .

• پسند 1
لینک ارسال

منظورتون از ویرایش چی هست ؟ رفتن توی پروفایل و ویرایش کردن شخص ؟ اگر اینه که من چیز خاصی در مورد زبانشون ندیدم یعنی چیزی نبود .

لینک ارسال

ببخشید که من پشت سر هم ارسال میکنم .

قبلا یک جا شنیده بودم که کاربر ها ممکنه چیز میزاشون ( نمیدونم اسمش چی بود جدول بود یا چیز دیگه ) utf8 persian نیستن ، یک موقع از این مورد نیستش ؟

الان نگاش کردم به صورت لاتین در اومده جدول ها . عکس زیر رو ببینید .

post-2717-0-79178200-1399191978.jpg

هر کاری هم میکنم پرشین نمیشه .

ویرایش شده توسط Fox
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...