رفتن به مطلب

تبدیل Mybb به IPB

Abbas Ma

ارسال‌های توصیه شده

چون هيچ اپ اي نصب نكرديد!

ولي نظر من اينه كلا IPB رو پاك كنيد دوباره با ديتابيس جديد بسازيد!

• پسند 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 43
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

یک پوشه توی روت سایتت بساز به اسم IPB توش IPB نصب کن. روی IPB مد IPS convert رو نصب کن. اصلاعات دیتابیس مای بی بی رو بهش بده خودش کانورت میکنه کاربران و یوزر ها و پسورد ها و همه چیو کلا!

دوست عزیز برای رفع این مشکل از قسمت Manage Languages   بخش Swap Member Language Choice If using...  روی  (Default Language) و هم  Switch to...    روی  (Default Language)   و بعد Swap Language Cho

توی هاست ( cpanel ) روی Backup Wizard کلیک کنید که می تونید بک آپ بگیرید   + از دیتابیس هم می تونی phpmyadmin رو انتخاب کنی و بعد از انتخاب دیتابیس، از سربرگ ها گزینه export  رو انتخاب کنی که بعد ا

تصاویر ارسال شده

این کاری که گفتید رو کردم و الان هم در حال نصب هستم تا ببینم چی پیش میاد ، یعنی اگر اپلیکیشنی نصب کنم میاد بالا اون قسمت ؟

لینک ارسال

تو فايل كانفيگ ماي بي بي رو نگاه ببين همه رو درست وارد كردي؟

دقيق؟

تيبل پرفيكس رو مطمئني؟

• پسند 1
لینک ارسال

کسی از دوستان هست که بهش دسترسی بدم برام چکش کنه ؟ نمیخواد به زحمت بیوفته فقط چکش کنه که مشکل از کجاست و راهنمایی کنه تا خودم درستش کنم .

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

مشخصات اشتباه هست که نمی تونه چیزی پیدا کنه!

• پسند 1
لینک ارسال

میشه بگید من چه اشتباهی کردم ؟ آخه دوستان گفتن که دیتابیس جدید بساز و بعد از اون هم داخل کانورت اطلاعات قدیمی رو بذار ، بعضی از آموزش های شما هم آقا وحید عزیز احساس میکنم ناقص هست ، ( نمونش تنظیمات بعد از نصب هست ) جسارت نشه عزیز ولی فکر کنم بهتره که آپدیت بشه انگاری یکم قدیمی شده ، الان این دوستمون یک چیزی گفت آموزش شما هم یک چیز دیگه هست ، آیا راهی داره تا امشب درستش کنم ؟ الان باید دقیقا چکار کنم ؟

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...